eski sevgilimden sizce özür dileyeyim mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

meri941

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
46
13
arkadaşlar ilk sevgilimdi.
çok seviyordum haliyle çok kıskanç olup ilgi istiyordum.
çok yoğun olduğu için bazen 1 hafta boyunca ilgilenmezdi bazen de 1 ay boyunca konuşma fırsatı da hiç vermiyordu bana haliyle her şey içimde birikip aklımda bir sürü cevapsız sorular vardı.
normal konuştuğumuzda da ilgisizliği aklıma geldiği için direkt huzursuzluk çıkarıp şe..fsiz, mnyak, or...pu vb. hakaretler ediyordum.
birkaç kere de kızlara mesaj attığını yakaladığım için bu hakaretleri ettim.
haliyle haklı olarak soğuyup ayrıldı benden 10.gün oldu ayrılığımızın.
çok utanıyorum aklıma geldikçe sizce özür dileyeyim mi ama konuşmak için değil özür dilleyip her yerden engelleyeceğim yakamdan düş demişti.
ilk ilişkim olunca çok hatalar yaptım.
lütfen kimse eleştirmesin farkındayım yaptıklarımın.
her gün ağlayıp özlüyorum da.
normalde kimseye hakaret etmem çok yumuşak, anlayışlı, güleryüzlü bir insanım dengem bozuldu ilişkide.
hatalarımında farkındayım

neden normal gibi ilk oldugu icin diyordum tabii vs deyip durdun ki.
ne alakasi var. hepimizin ilk iliskisi oldu hic sanmıyorum sevgilisine serefsi or.spu falan diyen olduğunu.
sacma sapan bir insanmissiniz, ayrilmis rahatlamis cocuk da. tekrar baslamak yerine kendinizi duzeltmeye çalisin neden boyleyim diye. sonraki iliskinizde yapmayin bari ayni hataları

Bana yakamdan düş diyen biri olsaydı eğer gururumu hiçe sayıp tekrar yazmayı aramayı aklından bile geçirmezdim. Üstelik aldatılmışken.

çok yoğun olduğu için bazen 1 hafta boyunca ilgilenmezdi bazen de 1 ay boyunca konuşma fırsatı da hiç vermiyordu bana haliyle her şey içimde birikip aklımda bir sürü cevapsız sorular vardı.
normal konuştuğumuzda da ilgisizliği aklıma geldiği için direkt huzursuzluk çıkarıp şe..fsiz, mnyak, or...pu vb. hakaretler ediyordum.
çok utanıyorum aklıma geldikçe sizce özür dileyeyim mi ama konuşmak için değil özür dilleyip her yerden engelleyeceğim yakamdan düş demişti.
normalde kimseye hakaret etmem çok yumuşak, anlayışlı, güleryüzlü bir insanım dengem bozuldu ilişkide.
Cok seviyesiz bir iliski hakaretler aldatmalar ne özürü ya gençlik de geç offf umursama

Aldatilmissin. Ama özür dile ikiniz de başka insanların başını yakmayin.

Aldatilmissin. Ama özür dile ikiniz de başka insanların başını yakmayin.
ya tamam haklısın ama kimse mükemmel kararlar veremiyor.
bir de ilk olunca biraz acı çekiyorum.
pürüzsüz bir biçimde kesip atma kolay olmuyor.
insanız sonuçta hatalı düşüncelerimiz var

neden normal gibi ilk oldugu icin diyordum tabii vs deyip durdun ki.
ne alakasi var. hepimizin ilk iliskisi oldu hic sanmıyorum sevgilisine serefsi or.spu falan diyen olduğunu.
sacma sapan bir insanmissiniz, ayrilmis rahatlamis cocuk da. tekrar baslamak yerine kendinizi duzeltmeye çalisin neden boyleyim diye. sonraki iliskinizde yapmayin bari ayni hataları
Başka kızlara yazıyormuş bence gayet de hak etmiş verilen tepkileri 😬

Konu sahibi bazen haftalarca bazen 1 ay ilgilenmeyen ve sizi aldatan adamdan özür dilemeniz gerektiğini düşünmeniz de enteresan.

Kendine deger verip kendinle ilgilenirsen o karaktersiz şahsı unutman uzun sürmez
haklısın bir de çok fedakarlıklar yaptım ona zor durumda kaldığında herkes yüzünü çevirirken ondan öyle yapmadım ben.
ama o giderken bir sürü olumsuzluk söyledi hakkımda bende acaba öyle bir insan mıyım diye düşünmeden edemiyorum.

tabii ki de hak ediyorum ama gidince hep olumsuz şeylerimi yüzüme vurdu özgüvenim kırıldı.
halbuki zor duruma düştüğünde yardım etmiştim ona bırakmamıştım
Unutursun bir şey olmaz. Sosyal medya ve uzak mesafe ilişkisinden uzak dur. Kimler kimler gelip geçecek.leyla Mecnun değilsiniz çöllere dusmezsiniz.

Başka kızlara yazıyormuş bence gayet de hak etmiş verilen tepkileri 😬

Konu sahibi bazen haftalarca bazen 1 ay ilgilenmeyen ve sizi aldatan adamdan özür dilemeniz gerektiğini düşünmeniz de enteresan.
biliyor musun çok şeytan bir insandı aslında haksız olduğundan emindim ama öyle savunuyordu ki kendini 10 gündür acaba kusur bende miydi diye sürekli düşünüyorum.

Of sen de ya :KK70: ilk olduğu için yaptım ilk olduğu için söyledim bu nedir yahu? ilk olması ile ne alaka? verdiğin tepkiyi de hak etmiş sakın özür dileyerek kendini küçük düşürme karşı tarafın gözünde yedek cepte olursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X