Eski sevgilim nisanlanıyormus

Ya bu yoruma bayıldım desem

Iyi ki kurtulmuşsunuz bu tür kişiden hem sizi hemde diğer kişiyi idare etmiş.Engelleyin geçin bakamasın sizin profilinize

Zaten araya girme gibi bir niyetim yok. Yazdım iyi oldu. Çünkü hikayeme bakması kanıma dokundu böyle bir durumda

olur böyle şeyler
şu an taze olduğu için üzülmen can sıkman normal.
bi 6 ay sonra adını bile hatırlamazsın
allah o kadıncağızın yardımcısı olsun nişanlanmak üzere olan adamın eski sevgilisini stalklaması, mesaj atması falan öğğk mide bulandırıcı

Bazısı meraktan bakıyordur normal diyor

erkekler biraz seydiirr..

benimkinin nişanlısı düğünden 1 ay önce “sana mesaj atar, ararsa nolur konuşma onunla. beni düğünde terkeder diye çok korkuyorum” diye mesaj atmıştı bana jfkdk

benim anlamadığım 2 gr zekalarıyla nasıl bu kadar prof oyunlar kurabiliyorlar? kfkd
boşver kız unut gitsin. insanın tabii ki zoruna gider ama Allah seni korumuş valla. o kızın yerinde olduğunu hayal etsene bi.

Hayatına başkaları girecek onlarla da iyi günler belki daha da iyi günler geçireceksin. Sen kimseye kapılma yine de çünkü güvenilir değil erkekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…