Eski sevgilim nisanlanıyormus

Boşver bu klişe lafları ya ama dikkat et hemen aile içine sokan erkekten de uzak dur 😂 çünkü genelde bu erkeklerin değerlendirme kurulu ailesi oluyor belki orda mülakattan elenmiş bile olabilirsin 😂 önce kendisi tanısın karar versin sonra aileye duyursun yeterli. Aaa beni ailesinin içine soktu niyeti ciddi diye düşünme.
Ya bu yoruma bayıldım desem 🤣

İyi geceler herkese. Bu saate kadar uyuyamadım. Düşünmekten. 32 yaşındayım. 6 aylık bir ilişkim bitti yaklaşık 3 ay önce. İkimiz de öğretmeniz. Kendine o kadar inandırdı ki, gerçekten evleniriz sandım. İlk aydan ailesiyle tanıştırması, arkadaşlarıyla tanıstırması beni korkutsa da kendimi akışa bıraktım. Ama sonradan evlilik bana göre değil deyip terk etti. O sıra hesabında bir kadın vardı. Şüphelendiğim. Bugün yeğeninin hesabına baktığımda ortak arkadaşlarda gördüm. Bir şekilde öğrendim. Nisan yapacaklarmış tatilde fakat, amcası ölünce kalmış öyle. Ve bu adam ben ne hikaye atsam hikayemi izleyen, beni takip etmiyor hesabım gizli değildi. Her gün hesabıma girip hikayeme bakan biriydi. Bir ay önce falan da bana ? İşareti atmıştı. Ben tepki versem belki konuşurduk yine. Tepki vermedim allahtan. Yani belki seviyordur kadını bilemem ama hikayelerimi izlemesi, bana mesaj atması bende beklenti oluşturmuştu. Meğer ben varken kadın da varmış. Onunla da beni aldatmaya çalıştı bir nevi. Çok şükür diyorum ama Suan canım yanıyor istemsizce. Nasıl atlatacağım bilmiyorum. 2 oldu başıma bu tür olayın gelmesi 🥲

Iyi ki kurtulmuşsunuz bu tür kişiden hem sizi hemde diğer kişiyi idare etmiş.Engelleyin geçin bakamasın sizin profilinize

Diger kadini yeni buldu bence
Oyle olmasa ailesiyle tanistiramazdi sizi
Muhtemelen onunla iliskiye basladiginda size evlilik bana gore degil dedi
Sallayin gitsin boylelerinin sadakatine guven olmaz
Mesaj da yazmasaydiniz keske
Illa mesaj yazilacaksa misal adam dugun gecesinden 1 gun once de hikayeye bakiyorsa o zaman ss alip kadina "mustakbel esinizin eski sevgilisiyim rica etsem onun telefonundan hesabimi engeller misiniz dugununden 1 gece once bile beni stalkliyor zira.." tarzinda birsey yazip kadini uyandirabilirsiniz
Ama simdilik yapilacak birsey yok😬
Zaten araya girme gibi bir niyetim yok. Yazdım iyi oldu. Çünkü hikayeme bakması kanıma dokundu böyle bir durumda

olur böyle şeyler
şu an taze olduğu için üzülmen can sıkman normal.
bi 6 ay sonra adını bile hatırlamazsın
allah o kadıncağızın yardımcısı olsun nişanlanmak üzere olan adamın eski sevgilisini stalklaması, mesaj atması falan öğğk mide bulandırıcı

olur böyle şeyler
şu an taze olduğu için üzülmen can sıkman normal.
bi 6 ay sonra adını bile hatırlamazsın
allah o kadıncağızın yardımcısı olsun nişanlanmak üzere olan adamın eski sevgilisini stalklaması, mesaj atması falan öğğk mide bulandırıcı
Bazısı meraktan bakıyordur normal diyor 🤷‍♀️

erkekler biraz seydiirr..

benimkinin nişanlısı düğünden 1 ay önce “sana mesaj atar, ararsa nolur konuşma onunla. beni düğünde terkeder diye çok korkuyorum” diye mesaj atmıştı bana jfkdk

benim anlamadığım 2 gr zekalarıyla nasıl bu kadar prof oyunlar kurabiliyorlar? kfkd
boşver kız unut gitsin. insanın tabii ki zoruna gider ama Allah seni korumuş valla. o kızın yerinde olduğunu hayal etsene bi.

Hayatına başkaları girecek onlarla da iyi günler belki daha da iyi günler geçireceksin. Sen kimseye kapılma yine de çünkü güvenilir değil erkekler.

X