Eski sevgilim nisanlanıyormus

Gerçekten öyle olur mu. Sürekli onun yaptığını düşünmekten yoruldum. 3 ay oldu ayrılalı ama beklentim vardı. Şimdi tamamen bittiğinizi kabullendim. O yüzden daha çabuk atlatırım insallah🥲
Sonuçta bitti. Artık dönse de sen sana yapılanı affetme. Saygısızlığı bir kez yapan hep yapar. Kendini çok sev dünyaya bir kez geliyorsun bunu yaşamayı hak etmiyorsun hep böyle düşün. Okumuş etmiş insansın hayatına bak ya boşver :)

Sonuçta bitti. Artık dönse de sen sana yapılanı affetme. Saygısızlığı bir kez yapan hep yapar. Kendini çok sev dünyaya bir kez geliyorsun bunu yaşamayı hak etmiyorsun hep böyle düşün. Okumuş etmiş insansın hayatına bak ya boşver :)
Ya tabi öyle. Ona çok değer verdim. Yapmaz sandım. Ama sırtımdan vurdu. Suan yeni duydum diye böyleyim herhalde. Zamanla hafifleyecek insallah

Ya tabi öyle. Ona çok değer verdim. Yapmaz sandım. Ama sırtımdan vurdu. Suan yeni duydum diye böyleyim herhalde. Zamanla hafifleyecek insallah
Boşver bu klişe lafları ya ama dikkat et hemen aile içine sokan erkekten de uzak dur 😂 çünkü genelde bu erkeklerin değerlendirme kurulu ailesi oluyor belki orda mülakattan elenmiş bile olabilirsin 😂 önce kendisi tanısın karar versin sonra aileye duyursun yeterli. Aaa beni ailesinin içine soktu niyeti ciddi diye düşünme.

Diger kadini yeni buldu bence
Oyle olmasa ailesiyle tanistiramazdi sizi
Muhtemelen onunla iliskiye basladiginda size evlilik bana gore degil dedi
Sallayin gitsin boylelerinin sadakatine guven olmaz
Mesaj da yazmasaydiniz keske
Illa mesaj yazilacaksa misal adam dugun gecesinden 1 gun once de hikayeye bakiyorsa o zaman ss alip kadina "mustakbel esinizin eski sevgilisiyim rica etsem onun telefonundan hesabimi engeller misiniz dugununden 1 gece once bile beni stalkliyor zira.." tarzinda birsey yazip kadini uyandirabilirsiniz
Ama simdilik yapilacak birsey yok😬

İyi geceler herkese. Bu saate kadar uyuyamadım. Düşünmekten. 32 yaşındayım. 6 aylık bir ilişkim bitti yaklaşık 3 ay önce. İkimiz de öğretmeniz. Kendine o kadar inandırdı ki, gerçekten evleniriz sandım. İlk aydan ailesiyle tanıştırması, arkadaşlarıyla tanıstırması beni korkutsa da kendimi akışa bıraktım. Ama sonradan evlilik bana göre değil deyip terk etti. O sıra hesabında bir kadın vardı. Şüphelendiğim. Bugün yeğeninin hesabına baktığımda ortak arkadaşlarda gördüm. Bir şekilde öğrendim. Nisan yapacaklarmış tatilde fakat, amcası ölünce kalmış öyle. Ve bu adam ben ne hikaye atsam hikayemi izleyen, beni takip etmiyor hesabım gizli değildi. Her gün hesabıma girip hikayeme bakan biriydi. Bir ay önce falan da bana ? İşareti atmıştı. Ben tepki versem belki konuşurduk yine. Tepki vermedim allahtan. Yani belki seviyordur kadını bilemem ama hikayelerimi izlemesi, bana mesaj atması bende beklenti oluşturmuştu. Meğer ben varken kadın da varmış. Onunla da beni aldatmaya çalıştı bir nevi. Çok şükür diyorum ama Suan canım yanıyor istemsizce. Nasıl atlatacağım bilmiyorum. 2 oldu başıma bu tür olayın gelmesi 🥲
Ben de buna benzer bi durum yaşadım ve ilk ilişkimdi üstelik çok kötü oldum depresyon a girdim bi aydan 10 kilo verdim ama boşunaymış şuan ki sıkıntılarım daha çok çok büyük yinede o günlere dönmeyi isterdim hayatıma bambaska yol çizerdim arkadaşların dediği gibi yol yakınken gerçek yüzünü görmüşsünüz ya evli çocuklu olsaydınız gitmekte zor kalmakta zor olacaktı çok Allah'a çok şükür deyin,ona odaklanmayin gezin doşlaşın sevdiğiniz şeyleri yapın tatil bitmek üzere son günlerin tadını çıkarın bence

Belkide o hep vardı siz araya girdiniz

Erkeklerin işleri karışık olur
Yada sizi aldattı gitti evleniyor

Değişen bir şey yok 30 yaşındasınız bu ikinci demişiniz diğerini atlattınız geçti gitti dimi buda geçer gider
Değmeyen kişileri düşünüp kendinize yük etmeyin

Bekarken hoşlandığım bir çocuk vardı, flört ediyorduk ama bir türlü bir sonuca varıp adını koyamamıştık. O zamanlar, o çocuk gözümde tekti, aşık değildim ama aşırı hoşlanıyordum ve sanki ilerde aşk ve sevgililik olursa onunla bir yola çıkarız gibi geliyordu.

Çok uzadığı için bana birden aydınlanma geldi ve sırf kendime saygımdan şak diye bitirdim. Bitirince ortak arkadaşımızdan "Ondan korktum, gelir düzeyi şimdi ve sonrası benden yüksek olacak cesaret edemedim" demiş. Ama R yapmadım. Bir erkek, bir kadını istiyorsa aya bile çıkar, cesur olur dedim.

Sonra eşimle karşılaştım. Aya çıktı, pes etmedi, asla pişman olmadım. Dünyaya yeniden gelsem, başka seçenek bile olsun istemeden, yine o derim.

Bunlar geçecek emin olun. Doğru kişi ile karşılaşınca, iyi ki olmamış diyeceksiniz. Ben şu an onunla anılarımı bile doğru düzgün hatırlamıyorum. Eşim, bütün dünyamı doldurdu.

İyi geceler herkese. Bu saate kadar uyuyamadım. Düşünmekten. 32 yaşındayım. 6 aylık bir ilişkim bitti yaklaşık 3 ay önce. İkimiz de öğretmeniz. Kendine o kadar inandırdı ki, gerçekten evleniriz sandım. İlk aydan ailesiyle tanıştırması, arkadaşlarıyla tanıstırması beni korkutsa da kendimi akışa bıraktım. Ama sonradan evlilik bana göre değil deyip terk etti. O sıra hesabında bir kadın vardı. Şüphelendiğim. Bugün yeğeninin hesabına baktığımda ortak arkadaşlarda gördüm. Bir şekilde öğrendim. Nisan yapacaklarmış tatilde fakat, amcası ölünce kalmış öyle. Ve bu adam ben ne hikaye atsam hikayemi izleyen, beni takip etmiyor hesabım gizli değildi. Her gün hesabıma girip hikayeme bakan biriydi. Bir ay önce falan da bana ? İşareti atmıştı. Ben tepki versem belki konuşurduk yine. Tepki vermedim allahtan. Yani belki seviyordur kadını bilemem ama hikayelerimi izlemesi, bana mesaj atması bende beklenti oluşturmuştu. Meğer ben varken kadın da varmış. Onunla da beni aldatmaya çalıştı bir nevi. Çok şükür diyorum ama Suan canım yanıyor istemsizce. Nasıl atlatacağım bilmiyorum. 2 oldu başıma bu tür olayın gelmesi 🥲
Ben sevgilimle nişan yapacaktım, amcası öldüğü için ertelendi. Umarım aynı kişiden bahsetmiyoruz. Öğretmen olduğuna eminsiniz demi?😅

Aldatılma çok kötü. Kadının profiline bakıp duruyorum. Ona da üzüldüm bir nevi. Arkadaşlarım kadına da söyle adamın yaptıklarını dediler ama belki ailesi biliyordur diye karışmadım. Çünkü dün bile hikayemi izledi ben engellemeseydim bugün de yapardı. Bana mesaj atması falan normal değil yani. İnsan eski sevgilisini merak eder ama her gün eder mi bilmiyorum
Hayır söyleme sonra kıskandı da yaptı falan olur. Adam kendini bir şekilde yalanla aklar suçlu sen olursun. Boşver hiç karışma elbet patlak verir.

6 ay çok üzülenecek bir zaman dilimi değil. İnsanlar yıllarını vermiş insanların ne tür yüzüne şahit olup ayrılıyor. Mesele doğru kişiye denk gelememe.

Valla üzülmeyin ama evliliğe hazır değil sizle hazır değilmiş. Ailesiyle felan tanıştırmış arkadaşlarıyla olumsuz yorum almış olabilir bu sebeple ayrılma kararı almıştır. Bazı kişiler öyle herkesten akıl alır ne derlerse onu yapar. Sizde önünüze bakın artık engelleyin her yerden

X