eski sevgili......

hxuxrrem 2000

SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
5.323
31
ALEVLİYDİ İLK BAKIŞIN; SEZDİRMEK İSTEMESENDE.... LEYLANIN MECNUNA AŞKI GİBİ KUTSALDI SEVGİM SENDE....... ESKİ SEVGİLİNİ ANIYOR ANILARINI YAŞATIYORDUN BİLİYORUM BENDE....... VE EVET ANLIYORUM BENİM SEVGİM DEĞİL ONUN SEVGİSİ HALA KALBİNDE........senağlama

Eski olan unutulmamışsa aslında hiç eskimemiş ki... acısı hala taptaze belli... hala yakar yüregini.... dumanı tüter yitik sevdanın... adı eskimiş olsada içinde yenidir hala hasreti....

Kalbime gömdüğüm mezarın üstünde çıplak ayaklarımla yürüyorum hiç zor olmadı nedense acıyı yaşamak bile mutluluğu yaşamaktam kolay gibi....

Sevgiyi Taşımak Degil Hasretini Çekmek Zor,
Gülmeyi Unutmak Degil aĞlamaya aLışmak Zor,
Sevmek Yada öLmek Degil Özleyipte Görmemek Zorr!!

Eski bazen öyle bir zamanda tekrar karşına çıkıyor ki altüst oluyorsun, aslında eskinin senin için hala yeni olduğunu hiç eskimediğini farkediyorsun,
Hürrem2000 anlatmak istersen dinlerim seni

hürrem2000 yazını okuyunca aklıma direk şu şarkının sözleri geldi
unut beniii
unuttugum gibi seni
unutki beni
yanındakini aldatmaa
giden kaybedendir
gittin kaybettin
bir şehir yakınıma bile yaklaşmaa......:1rolleyes:
erkekler neden böleee madem unutmadın hem kendine hemde şuan beraber oldugun insana bunu yaşatmaa yazıkkk yaa madem bazı şeyler unutulmamış neden?bu duyguyu kimsenin kimseye yaşatmaya hakkı yok bencee böle oldukça insan eskiye daha çok takılırr ama iş işten geçince elindekileride kaybederlerr

Eski bazen öyle bir zamanda tekrar karşına çıkıyor ki altüst oluyorsun, aslında eskinin senin için hala yeni olduğunu hiç eskimediğini farkediyorsun,
Hürrem2000 anlatmak istersen dinlerim seni

sağ ol tatlım....
ne kadar da güzel ifade etmişsin......:a015:

Yüreğinde başka bir acıyla yaşamak çok zordur Hele kadınsanız unutamazsınız hiç bir şeyi ama annesiniz bir erkeğin kadınısınızdır artık geçmişe sünger çekmeniz gerekir ama o acı ara ara gelir içinizi sızlatır kimseye demezsiniz kendinize bile hatırlatmazsınız inkar edersiniz, sonra bir gün o Allahın cezası acının sahibi çıka gelir hiç düşünmez yine sizi kendini düşünür ve aklınızı ruhunuzu darmadağın eder siz bu sefer o acıyı daha derin yaşarsınız daha fazla bastıramazsınız geçmişi sorgularsınız keşkelere sığınırsınız zaten mutsuzsunuzdur hayat yavandır ama artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır, hayattan vazgeçemezsiniz böyle bir lüksünüz yoktur çocuğunuz için yaşarsınız ondan güç alırsınız işte kadın olmak böyle bir şeydir yüreğinizde bir sürü sevgiyi sığdırırsınız, sizi bırakıp gidenin kahrolasıca sevgisi, eşinizin sevgisi, çocuğunuzun sevgisi gideni de unutamazsınız kalanı da her şey yığılır yüreğinize geçmişin sızısı geleceğin tasası hep birileri için yaşarsınız dönüp bakarsınız ardınıza sadece güzel bir evlat vardır o da her şeye bedeldir onu mutsuz edecek hiç bir şey yapmazsınız kalbinizin sesiyle değil evladınızın sevgisiyle hareket etmek zorundasınız

Çok duygusal ve çok güzel bir yazı canım ,kendin için mi yoksa başka birşey için mi yazdın bilmiyorum ama çok duygulu ,insanı etkileyen bir yazı sevgiler Şeniz

ne kadar,güzel ve duru b anlatım emeğine sağlık..........

๒คl๒öςєğเ๓;2091222 .!.:
Sevgiyi Taşımak Degil Hasretini Çekmek Zor,
Gülmeyi Unutmak Degil aĞlamaya aLışmak Zor,
Sevmek Yada öLmek Degil Özleyipte Görmemek Zorr!!

muhteşem mısralar..........:çok üzgünüm:

walla erkekler neden böle bilmem... bende çözemedim... ve benim gibi bi çok kalbi kırık incinmiş hatun kişide çözememiştir diye düşünüyorom... ve hazmedemiyorum.......:çok üzgünüm:

Sağolun kızlar kendi tecrübelerimden yola çıkarak yazdığım yazılardır hepsi, erkekler malesef bi aşkın hakkını veremedikleri sizi kaybettikleri gibi seneler sonra gelip serzenişte de bulunabiliyorlar halbuki zamanında yapsalar belkide kaybetmeyecekler hep iş işten geçtikten sonra hareket etmeye kalkıyorlar ama ne fayda artık

hemde hiç faydası yok .................:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…