Eski Sevgili/Eş/ Nişanlı

6 ayda 2 3 kere konuşmuşsunuz bu adam sizce iyi yönde değişmeye müsait mi? Hayatınızı onsuz ilerletin onsuz olabileceğinizide ona belli edin siz böyle yaparsınız o iyice kendini beğenecek ve sizi cepte görecek kimseyi bu şekilde yükseltmeye gerek yok

Valla üzülüyorum durumunuza, bu kadar ısrar neden?
Gerçekten sizi sevseydi sizinle gelecek kurmayı düşünseydi annesini de ikna ederdi sizi de.. Sizin sorununuz kayınvalide değil ki arayı bulmayı bilmeyen sözde kocanız.
Ona yazarak, kapı aralayarak ya da arkadaşlarınıza sürekli ondan bahsederek kendinizi değersizleştiriyorsunuz, lütfen yapmayın.
Telefonumu arkadaşım aldı mesaj attı ona silseydim ne yazdın da sildin diyecekti sen silene kadar ben okudum çoktan derdi.

6 ayda 2 3 kere konuşmuşsunuz bu adam sizce iyi yönde değişmeye müsait mi? Hayatınızı onsuz ilerletin onsuz olabileceğinizide ona belli edin siz böyle yaparsınız o iyice kendini beğenecek ve sizi cepte görecek kimseyi bu şekilde yükseltmeye gerek yok
Zaten boşanma gerçekleşirse tamamen istemiyorum.

Şimdiye kadar tamamen ayrılmama sebebimiz de şuydu.Telefonda kavga ediyoruz.Birbirimize giriyoruz fakat yüzyüze yanyana gelince bizden iyisi yok.
o durum öyle olmuyor inan bi ilişki toksikleşince bitiyor bak başak erkeği çok çok çok zor uğraşılmaz kafayı yersin bakma sen kibar efendi gözüktüğüne kaostan beslenir anacıdır

Barışıp tekrar denediniz mi ? İyi veya kötü eşinizin huyu iyi yönde değişti mi ? Veyada daha kötüye gittiği oldu mu ?

Benim şuan hala mahkeme gününu bekliyoruz.6 aydır da sadece 2 3 defa iletişime geçtik.Birinde tartıştik.Birine mahkemeye dilekçe için gittik.Digerinde de arkadaşlarımla konuşurken mesaj at dediler attım ama değişen birşey olmadı.

Kayınvalide'den dert yakiniyorum da hep hatırlarsanız biraz esiminde ailesi ile özel sorunlari olmuş.Ayrilinca tabiki sadece benimle alakalı değil.Kayinvalidem yapı olarak insanlar etrafımda pervane olsun.Baski tehdit uygulayayim sözümden çıkmasın kafasında giden birisi.

Şimdi bana dediler ki annesi ile arası problemliymis.Sen ılımlı ol konuş.Konustum.Ama eşim de ben senden çok isterim ama yapamayız diyor.Sen babanı bırakıp gelemezsin diyor. Arkadaşların ara dediği için aradın. Barissak tekrar babana dönersin diye istemiyorum dedi.
Arkadaşlarım liseden biri bekar diğeri evli.Evli olan sevgilisi ile görüşürken annesi problem çıkarmış kaçmak zorunda kalmışlar.1 sene kayınbaba ile yaşayıp 1 sene sonra düğün yapmışlar.Ev tutmuşlar.Onlar da da ailelerin arası iyi değilmiş. .Komsularin ogluymus eşi.

Bir diğer arkadaşım da görücü bul evlen internetten buldun onunla asla görüşme diyor.

Akrabalarımda kimisi olmaz diyor.Kimisi de işte O Ankara'ya gelsin. Öyle olsun diyor.Hatta annesi ile arası iyi olmadığını duysalar barışma da ses etmezler.Ben yinede ailenle görüş dedim.
Annesi ile barisirda bizde barisirsak zatenb hepten salça olacak.Ne yapılır.

Bana arkadaşlarımın en azından konuş deme sebebi şuydu.Ben onu baskasiyla gormeye dayanamam dediğim için.
Ya anlamıyorum seni.Bu adam ne ya bulunmaz hint kumaşı mı.Mahkemede açılmış önüne bak ne bu adamdaki ısrar.Yarın ailesiyle barışır gene aynı sorunlar olacak.Hiç mi yaşadıklarından ders almıyorsun.
Ayrıca msj at diyen arkadaşlarını çıkar hayatından bence

Barışıp tekrar denediniz mi ? İyi veya kötü eşinizin huyu iyi yönde değişti mi ? Veyada daha kötüye gittiği oldu mu ?

Benim şuan hala mahkeme gününu bekliyoruz.6 aydır da sadece 2 3 defa iletişime geçtik.Birinde tartıştik.Birine mahkemeye dilekçe için gittik.Digerinde de arkadaşlarımla konuşurken mesaj at dediler attım ama değişen birşey olmadı.

Kayınvalide'den dert yakiniyorum da hep hatırlarsanız biraz esiminde ailesi ile özel sorunlari olmuş.Ayrilinca tabiki sadece benimle alakalı değil.Kayinvalidem yapı olarak insanlar etrafımda pervane olsun.Baski tehdit uygulayayim sözümden çıkmasın kafasında giden birisi.

Şimdi bana dediler ki annesi ile arası problemliymis.Sen ılımlı ol konuş.Konustum.Ama eşim de ben senden çok isterim ama yapamayız diyor.Sen babanı bırakıp gelemezsin diyor. Arkadaşların ara dediği için aradın. Barissak tekrar babana dönersin diye istemiyorum dedi.
Arkadaşlarım liseden biri bekar diğeri evli.Evli olan sevgilisi ile görüşürken annesi problem çıkarmış kaçmak zorunda kalmışlar.1 sene kayınbaba ile yaşayıp 1 sene sonra düğün yapmışlar.Ev tutmuşlar.Onlar da da ailelerin arası iyi değilmiş. .Komsularin ogluymus eşi.

Bir diğer arkadaşım da görücü bul evlen internetten buldun onunla asla görüşme diyor.

Akrabalarımda kimisi olmaz diyor.Kimisi de işte O Ankara'ya gelsin. Öyle olsun diyor.Hatta annesi ile arası iyi olmadığını duysalar barışma da ses etmezler.Ben yinede ailenle görüş dedim.
Annesi ile barisirda bizde barisirsak zatenb hepten salça olacak.Ne yapılır.

Bana arkadaşlarımın en azından konuş deme sebebi şuydu.Ben onu baskasiyla gormeye dayanamam dediğim için.
Kendini dev rezil etmişsin, şimdi çok bilmiş arkadaşların kurtarsın bakalım seni.

o durum öyle olmuyor inan bi ilişki toksikleşince bitiyor bak başak erkeği çok çok çok zor uğraşılmaz kafayı yersin bakma sen kibar efendi gözüktüğüne kaostan beslenir anacıdır
Babamda başak.2 sene ilişkimiz sürdü.Kimseye böyle baglanmadim.

Nasıl anlatsam bana senin gibi birisi hayatıma girmedi önce çok güzelsin vs vs gibi iltifatlarla gelmedi.

Fotonu gördüm beğendim doğalsin. Tanışalım gibi.İlla ben seni gelip gorucem.Geldi.Gayet hoş romantik ayaklarım yerden kesiliyor.Derdimi dinlerdi.Ben konuşurken beni ciddiye alırdı.Her kelimemi ezberlerdi.Unutmazdi.Hicbir dediğimi.
Basım sıkıştı gel desem gelirdi geldi.Uykunmu var uzan usudunmu hırka vereyim.Hatta kuzeni de nisanliydi.Ne istersem alıyordu yapıyordu.Bizim nikahtan sonra benim eşime lv şikayet etmemle beni de eşime kv şikayet etmesiyle başladı herşey.

İşte bunu dediler bende dayanamam dedim
O dayanıyor da sana ne oluyor o koşsun arkandan

Sen niye bu kadar saplantili oldun
Azıcık ağır ol gururun olsun başka erkek mi yok

Böyle yaparak iyiden uzaklastiriyorsun ve gitsin uzaklassin sende birini bul hayatina devam et

arkadaşların seni rezil etmekten başka bi ise yaramıyor

X