Eski kız arkadasım

Ü

üvercinka1981

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi üvercinka1981
Arkadaslar az önce kafamı karıştıran bir şey oldu bana bir mesaj geldi eskiden cok samimi oldugum bir arkadasımdan cocukluktan beri diyebilirim.bu arkadasımla konuşmama kararı almam iki yıl öncesindeydi ve onunla görüşmeyi kesmiştim..sebep şuydu aslında ben oturup düşündügümde onun iyi ve kötü günlerimde yanımda olmadıgını fark etmiştim ve birkaç davranışı beni soğutmuştu ondan...örnegin cenazem oldu gelmedi,üniversite sıralarında sevgilisi oldugunda beni az arardı,değişirdi,onun okudugu sehre gitmiştim o yanıma hiç gelmedi...su an evli oldugu eşiyle cıkarken ara ara onla küser ve başkalarını ayarlardı onu cepte tutardı en sonunda da zaten diğerleriyle olmadı ve ona dönüp onla evlendi...yani bu davranışlar beni soğutmuştu aslında cok da sey paylaştık ama sanki benim sayemde yürüdü hep...sonra o evlendi bi süre sonra aramıza cıldı benim istegimle ve ona mesajla yazmıştım bunları..her neyse az önce aldıgım mesajda beni hala cok sevdigini görüşmek istedigin yazmış..sizce bu sevgi mi yoksa merak mı?neden arıyor beni gecen yıl da mesaj attı cevap yazmadım.acaba kötü kalplilik mi ediyorum küslük günah farkındayım ve bayramda barışılır .napardınız siz olsanız?:uhm:

kimse yok muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu heyyyyy!

aranızda çok büyük sorunlar yaşanmadıysa konuşun ama eskisi gibi samimi olmayın ne olcakki ölümlü dünya

en azından bir msj atabilirsin zamanla niyetini belli edecektir arkadaşınn

Senin onun için yaptıklarını ve kendi yaptıklarını anlamış olmalı.Bence bir şans ver arkadaşına.

Bu güzel günün hatrına msj'na cvp yaz..Hatta görüşün ve rahatsız olduğun davranışlarını anlat arkadaşına belki herşey daha farklı olurCADIARZU
ne dersin??sengözlerimebaksanab

bence konuş ama dikkatli de ol..
gerçekten seni özlemiş te olabilir,sırf merak için veya bir çıkarı da olabilir.
zamanla belli olur zaten niyeti

sağ olun kızlar aslında kalbim boşver diyor ama düşünücem yine de..bilmiyorum niyeti iyi mi ama hiçbir şey eskisi gibi olamaz ben de...

bende 10 senelik bi arkadaşımla senin gibiyim şuan,öyle bi kazık attıki artık yüzüne bakmam diyodum.5-6 ay önce pişman olduğunu görüşmek istediğini söyledi,kabul ettim..ama ne yaptı dersin.benim bi hatam yoktu özür dileyecek bişey yapmadım dedi:roflol: boşveeeeeeer insanlar nasılsa öyle kalır,asla değişmezler.boşuna vakit kaybetme.bi mesaj at bırak herşeyi güzel günlerdeki gibi hatırlayalım de bitsin olay

ben olsam gorusmem kotu gunumde yanımda olmayan ınsanı napıyım ...:nazar:

bunca olayu gecmıs basınızdan da küsmemıssıınızz, bundan sonra mı küsüceksınız ... bence yanlıs bı küsme zamanı

bunca olayu gecmıs basınızdan da küsmemıssıınızz, bundan sonra mı küsüceksınız ... bence yanlıs bı küsme zamanı

canım yanlış anlamışsın galiba küseli 2yıl oldu ve o mesaj attı barışmak adına ve ben de ona mesaj yazdım az önce bilemiyorum eskisi gibi olmasa bakalım görüşücez..zaten ayrı şehirlerdeyiz..bayramda kimseyi kırmak bana yakışmazdı belki kalbi iyi bilemiyorum yazdığı gibi sevdigi bir arkadasıysam hala zaten elinden geleni yapacak belli edecektir bana..sağ olun ..:eek:

affet büyüklük sende kalsın...

Bencede zamaninda senin yaninda olmayan bir arkadasi ne yapacaksin. Arkadaslar birbirlerine destek olmali, heleki kötü zamanlarda.

Ayni olay benim basimada geldi. Ne sorunu varsa hep kostum, ama benim ihtiyacim oldugunda aramadi bile beni. Arkdadasliklar emek ister. Yoksa ne anlami varki.

benzer bişey başıma geldi. lisede çok yakın bi arkadaşım vardı. kötü günümde yanımda olmadığını farkettiğim an ilişkimi kestim. yazın bir düğünde yanıma geldi öptü sarıldı. facebooka falan eklemiş. selam sabah etmeye başladık ama hatasının farkında olduğu için yanaşamıyor bide beni çok iyi tanıdığı için. yani gördüğüm zaman mrb mrb oluyorum sadece.

senin konun biraz daha farklı karakterini tasvip etmediğin bi insan sonuçta ama belki düzelmiş de olabilir. bencee ne hissediyosan onu yap. görüşmek istersen git. istemezsen bayramda kalp kırmamak için bi bahane uydur gitsin görüşmek isterdim ama işim var vs. de.

canım dunya fanı mesaj at ama hıc bısey eskısı gıbı olmaz olmayacaktırda onunla arana mesafenı koyarsın yıne cok rahatsız edıyorsa senı.bu arada arkadasında bu sıteye uye ıse ve bunları okuyosa belkı gerek kalmaz :)))))))))))

X