Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Gelmez olur muyum hiiiçç :) Hele bir gelsin bakalım o günler inşallah.

merhaba kızlarrrr
nasılsınızzzz

iyi diyelim iyi olsun canım. Sen nasılsın?

Nihanııımm, için sıkılmış senin, bunalmışsın ve seni çok iyi anlıyorum canım. Bu sorularla sadece sen ilgileniyorsun di mi? Sana bir tavsiye olarak şunu söyleyebilirim. Plan yap arkadaşım. Aylara böl yapacağın işleri ve o ay içinde iki elin kanda olsa bu iş yapılacak gözüyle bak. O zaman bir şekilde çevrendekileri de gaza getirip yaptırabiliyorsun.
Gelinlik için bulunduğun yere yakın bir yerden bakamıyor musun?
Çeyiz işinin büyük kısmını ben internetten hallettim biliyor musun? Bildiğin markaları internetten alabilirsin mesela. Bu da az çok çeyizine katkı olur.

Uzaklıktan en dertli ikimiziz sanırım. Bizim nikah tarihini önümüzdeki hafta almamız gerekiyordu, ancak nişanlım o tarihte izin alamadığı için şu anda gün alamıyoruz. en erken 1 nisandan sonra gelebilecek. İnşallah halledebiliriz bir şekilde. Ona belli etmemeye çalıştım ama üzüldüm ister istemez...

Kuzum evet ayni dertten muzdaribiz.Dört farklı yere bölünmüs durumdayiz.Ailem bi yerde, ben bir yerde, nisanlım bir yerde, ailesi- düğünün yapılacağı yer- baska yerde. Nasıl olacak, ne olacak bilmiyorum ve çok bunaldım.Sevdicek de gelemiyor ki işlerimizi halledelim yavaştan seminerleri var hafta sonları E ben de tek başıma bakmak, almak istemiyorum beyaz esyalari, mobilyaları filan.Hem onun için bile başka ilçeye gitmeliyiz, burası küçük, seçenek az.Ağustosta olsa düğün erken di mi bu esyalar icin.Gelinliği de buralar da bulacağıma inanmıyorum canım Dış çekimim de olmayacak gibi, buraya gelmezler, gelenler de cok ister. Balayina da gidemiycez...Ne bileyim üzülüyorum.Gönlümüzce olmayacak düğünümüz... Ceyiz icin de ne alsam nerden alsam bilemiyorum..Gezerek bakarak almak cok baska ama alabildigimi alıyorum kuzum.
Sizin tarih de bizimki gibi desene tatlım.İnsallah halledebiliriz sorunsuz.Destan yazdim bee :)

Ah nihanım çoook iyi anlıyorum seni. Ama istediğimiz gibi olmayacak deme lütfen. Sen üzerine düşeni yine de yap. Nerde hangi kapının açılacağı hiç belli olmaz biliyorsun. Baştan bulamam yapamam diye düşünme. Belki çok içine sinen bir gelinlik bulursun. Bütün boş vakitlerinde gez dolaş mağazaları. Dış çekim için fiyat teklifi al muhakkak birilerinden. Sana uyan biri vardır belki belli olmaz. İçini sıkma arkadaşım, hallolur gözüyle bakmaya çalışırsan hakkaten daha olumlu gidiyor her işin. balayına neden gidemiyorsunuz?

İnşallah herşey istediğiniz gibi olur cannlarr

Amiin :9 Teşekkür ederiz canım.

Kuzum burda gelinlikci bile yok ki... Baska ilceye, ile gitmeliyim ama vaktim de yok bu dönem de öyle yogunum ki.Evet oumlu bakinca olumlu olur derler ama beklentilerimi yüksek tutup da hayal kırıklıgı da yasamak istemiyorum.Balayina maddi sıkıntılar nedeniyle gidemiycez canim.Hos yer de bulamadik.Ben kapaliyim bize uygun yerler de inanilmaz pahali

Günydınlaar
Nasılsınız canlarım, ben hiç iyi değilim Mide spazmı geçirip duruyorum gece 11 den beri, uyuyamadımda, sabah biraz dalmışm.
Canım kahvaltı bile yapmak istemiyor, hareket etsem bıçak saplanıyor sanki mideme

Günaydın kuzular :)

Ayyy periiimm çok geçmiş olsun ya, doktora gittin mi canım?

Sen de haklısın canım, ama içini karartma yine de olur mu?

Ayyy yerim o kediyi beeeenn :)

Günaydın kuzular :)

Ayyy periiimm çok geçmiş olsun ya, doktora gittin mi canım?

Gitmedim canım, biraz daha iyyiim bugün. Stresten oluyor.

Canlarım yarın ilk sınava giriyorum bana dua eder misiniz ?
Şimdiden tüm dualarınızı Allah Kabul etsin İnşallah

Günaydın ebisim nasılsın

Canım kusura bakma nolur, bir gün gecikmeli olarak iyiyim sen nasılsın?

canıııımm hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah, parmaklarına kuvvet :)

Pericim nasılsın kuzum, cok gecmis olsun , stresten oldu herhalde.Tekrarlarsa doktora git ama. Sınavın nasıl gecti canım.
İnsallah güzelgecmistir.
Evdeki internet paketim bitti.Yenisi de bağlanmadi hala.Teldende bulamiyorum her konuyu uzak kaldim buralardan.Kırılmayın bana olur muu? Öpüyorum hepinizi....

Sağolasın canım
Hala devam ediyor ufaktan ama alıştım. Rahat yiyip içemiyorum hala birşey.
Canım güzel geçti çok şükür Sıralamamı bekliyorum, açıklansın haberdar edeceğim
İst Ank İzmir Van Trabzon Bursa kaldı açıklamayan, diğer tüm yerler açıkladı, bugün açıklasalar bir mucize olsa ne kadar güzel olur
Stres biter
Canım ya, telden bende girdim bir kere ufak ufak mesajları bul cevap ver derken yapamadan geri çıkmıştım
Kendine dikkat et, iiyiym diye yaz haberdar et bizi canım

Oh cok sevindim canim güzel gecmesine.insallah güzel haberi de aliriz.aciklanan yerler varsa diger yerler de bugün yarin aciklanir.hemen söyle bize de tamam mi? Cok öpüyorum kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…