Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

5 kişiye fln vermen gerekiyo sanırımm ya da uyduruyo olabilirimm :KK53::KK53:
verdimmmm olduuu bak :21:

Yoruldun canım kolay degil valla biraz bakalım birşeylere diyoruz ayaklarım patlıyor ölü gibi yatıyorum eve gittigimdeki biz tam içinde degiliz elektrikli aletleri falan araştırdım o magaza senin bu magaza benim:KK55:arkadaşımız vardı gittik konuştuk tefale falanda ugradık Allahım kendimden geçtim sizi düşünemiyorum dedim mobilyaya girersek naparız biz Allahım yardımcınız olsun edam zor işler:KK31:
tabi canım ya gercekten cok yorucu :KK31:

Kızlar nasılsınız? Bugün bir haftanın ardından okula gitmek ne zordu, iyileşememişim bi de tam. Öksürüğüm yoktu başladı yani.

Amiiin tutkucum, o kadar sorunlu problemli geçti ki sağ olsunlar nasıl hatırlarım bilemiyorum.

Nehircim ben de aynen öyle hiç sevmiyorum. Normalde abimin nişanlanmasını nasıl istiyordum hevesliydim onun için de. Şimdi kırıldım doğrusu. Diş gösterebilen bi yapım yok maalesef, dile getirdiğimde de annem babam üzülüo, fenalaşıyo korkuyorum bi şey olcak diye. Ne diyeyim ki, ne istesem ne konuşsam hayat bildiğini okuyo işte.Ben de akşına bıraktım artık ne kadarı olursa.

Niye aileler böyle sorunlu edam valla nedir yaa...
İkimize de üzülüyorum :KK43:
Bu arada beğendiğin takım çok şık.
Ben de bellona briza modeline bayıldııım, ah ah öyle olsa benim koltuk takımım da.:KK31:
Ama aşk çok pahalı bunu alamayız dedi.3800 :KK50::KK50:
Ama hep böyle pahalı sanki.

Aynen öyle valla kuzum, benden ziyade hep başkaları planlıyor yani.
O kadar ama o kadar yoruldum ki kuzum. :KK14:
Ben de bugün görüştüm lavantayı yapan yerle, yetişir inşallah.
elbise tadilatlık değil canım pay yok değişim yapıcam normal bi kıyafet alcam giyerim artık gündeliğe bi elbisem de olmuş olur bu bahaneyle :KK34::KK9: Annemlerde bakıcam bulurum inşallah dua edin:18:
Nişan olursa inşallah evde olcak canım. Mekan filan iyi ki olmamış zaten çıldırırdım.:KK31:

fiyatlar hep pahalı canım offf inşallah gönlümüze göre uygun birseyler buluruz :KK31:

Kızlaaarr, cumartesi ilk gelinlik provama gittim :) Heyecanlı bir durum yaa, daha sadece kırık beyaz bir elbise gibi görünüyor tabi ama ben duygulandım falan :)

Bir de bir şey sormak istiyorum size. Şimdi benim kpnin tavırlarını az çok biliyorsunuz, elini cebine atmayı pek sevmiyor. Gelinliği karşılamayı kabul etmesi bile çok şaşırttı beni. Ben anlaşma yaparken gelinlik için 350 lira kaparo verdim, onu ben sana veririm dedi. Şimdi ilk prova günü de 200 liraya iç çamaşırı aldım gelinlik için, annemler bozuldular biraz, neden ben ödüyormuşum, bunu erkek tarafı alırmış falan... Şimdi ben söylesem mi 200 lira da masraf çıktı diye, tabi bi de bunun daha ayakkabısı falan da var. Onda da laf söyleyecekler. Bilemedim valla. Bi yardım edin banaaa :KK53::KK31:

Edoş yaa şu rep işini ben hiç bilmiyorum bana da anlatır mısınız? Cahil mi kalmışım ben ?:KK1:

Nişan evde olacaksa normal kıyafeti de kaldırır kuzum, hiç kafana takma olur mu. Zaten inanın, günler önceden planlansa bile o gün muhakkak unuttuğunuz ya da atladığınız şeyler oluyor. Sadece tadını çıkarmaya bakacaksın artık. Napalım böyle olması gerekiyormuş deriz biz de.

Sen o evden bir ayrıl, sabah kalkınca seni göremesinler, o zaman görürüm ben onları. Sen de o saatten sonra mutluluğunun tadini çıkarırsın inşallah kuzucum.

Benim de bildiğinden farklı bir şey yok. hazırlık, koşturmaca, uğraşıyoruz kuzucum.

ebisim bence sevgiline söylemelisin kp falan degil oda babasına söyleyecek.. gerci gelinlik için alacagım çamaşırı ben olsam kendim öderdim onunda parasını almazdım ama..senin gelinlik ne kadardı kuzum bide satın mı alacaksın sen unuttum

Günaydınlar :KK16:
Tünaydın mı deseydim :KK1:
Nasılsınız bakalım :KK16:
Selam vereyim dedim :KK16:
Finaller bitti yoğunluğum bitmedi :KK50:
Bugünde koşuşturaacağım sonraa yarın İnşallah dinç bir şekilde buradayım, :KK16:

canımm nasılsın..ya offf bitsin artık senin şu sınavlar

Kızlaaar bugün lavanta keselerim hazırlanmış, fotoğraflarını gördüm. Orda ismimiz yazıyor ya nasıl heyecanlandım
Sanki onlar biz değiliz, çok başka bir his bu ya. Şükürler olsun Rabbime.
Rabbim bir dert keder mani vermezse çok az kaldı.Güzel dualarınıza ihtiyacım var bebeklerim nolur dua edin, hayırlısıyla, sağlıkla olsun.
Dualarınıza çooook ihtiyacım var:KK16::KK16::KK16:

Akışına bırakmak sanırım en iyisi canımcım kendini yıpratsanda üzsende bazı şeyler degişmiyor o yüzden sevdigine odaklan güzel günlerinizi düşün abinde elbet anlayacaktır hatasını öyle düşünüyorum hevesin kırılmasın ama hiçbirşeyden senin en güzel günlerin :KK5:

Bizim evde kullandığımız senin paylaştıgın 2.sıradaki canım

LG 42LA620S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV +4x 3D gözlük
yeni aldık memnunuz :KK12:

Çeyiz için düşündügümüzün ismide böyle geçiyor canım çok anlamam ama sanırım aynı gibi :KK9:

LG 47LA620 47 inç 119 cm Ekran 3D SMART LED TV HDMI USB Dahili Uydu Alıcı

Hemende bizimki oldu daha almadık tabi fikrimiz degişebilir zaten tvlerin fatura kesildiginde başlıyormuş garantisi bu bizi frenledi sene kaybı yaşarız o yüzden bir sonraki bahara :KK53:

canım sizin evinize aldığınız ürün benim bildiğim kadarı ile teknosa müşterilerine özel bir ürün teknosadakiler öyle dedi çünkü ama bilmiyorum nişanlımda o ürünü beğendi

biz mobilyacımıza sordum bizim odaya ve hattaha tv ünitemize en uygun 42 inch 107 ekran gidermiş zaten oda öyle geniş değil 117 ekran olsa abes dururdu

senin dediğin modeller gelecek yıl seri sonu olcak heee biz bile şu anda zorlanıyoruz bunları bulurken sende daha güzelleri çıkacak canım sakın almayın şimdiden

Sen o evden bir ayrıl, sabah kalkınca seni göremesinler, o zaman görürüm ben onları. Sen de o saatten sonra mutluluğunun tadini çıkarırsın inşallah kuzucum.

Benim de bildiğinden farklı bir şey yok. hazırlık, koşturmaca, uğraşıyoruz kuzucum.

diimii.. nasipse kınamdan artan kınayla kına yaksınlar işte:KK17:

maşallah gelinlik provaların başlamış:nazar:

canım bana sorarsan sevdiceğine bir danış,o tatlı bir dille söylesin.. bilmiyorum ama ben iç çamaşırı konusunda çok çekiniyorum,annemden bile çekiniyorum düşün kv ye falan nasılım:KK31:
hatta onları kendim almayı düşünüyorum,onlar bilmesinler hiç:KK30:

sen daha iyisini bilirsin kuzum:26:

canlarıııım iyi akşamlarr:KK3:

nasipse yarın ilk sınavım var.. inşallah iyi geçer:KK31: tam düğün üstü sınavdan kalmak istemiyorum,yoksa balayımda sınavlarla uğraşıcam:KK30:

canım sizin evinize aldığınız ürün benim bildiğim kadarı ile teknosa müşterilerine özel bir ürün teknosadakiler öyle dedi çünkü ama bilmiyorum nişanlımda o ürünü beğendi

biz mobilyacımıza sordum bizim odaya ve hattaha tv ünitemize en uygun 42 inch 107 ekran gidermiş zaten oda öyle geniş değil 117 ekran olsa abes dururdu

senin dediğin modeller gelecek yıl seri sonu olcak heee biz bile şu anda zorlanıyoruz bunları bulurken sende daha güzelleri çıkacak canım sakın almayın şimdiden

Media marketten aldık canım eve olanı uygundu fiyatı ona özel kampanyadaydı öyle dediler:KK53:tabiki tv alırken odanın genişligi gidip gitmeyecegi çok önemli 107 ekranda oldukça büyük tam oldu bizede :KK16:Evi almadan ya da kiralamadan almayız herhalde haklısın kuzum zaten garantisi doluyor alırsak tv işi en sona kalmalı sağol canım:KK54:

Kızlaaar bugün lavanta keselerim hazırlanmış, fotoğraflarını gördüm. Orda ismimiz yazıyor ya nasıl heyecanlandım
Rabbim bir dert keder mani vermezse çok az kaldı.Güzel dualarınıza ihtiyacım var bebeklerim nolur dua edin, hayırlısıyla, sağlıkla olsun.

canım ne güzel bak cok sevindim tarih yazısı nasıl odlu degiştimi :KK16:

canlarıııım iyi akşamlarr:KK3:

nasipse yarın ilk sınavım var.. inşallah iyi geçer:KK31: tam düğün üstü sınavdan kalmak istemiyorum,yoksa balayımda sınavlarla uğraşıcam:KK30:
canım inşallah güzel gecer sınavın :KK54:

Günaydınlar herkese :KK16:
günaydınnn canım ve günaydın kızlarr :KK16:nasılsın bakalım

canım ne güzel bak cok sevindim tarih yazısı nasıl odlu degiştimi :KK16:

canım inşallah güzel gecer sınavın :KK54:

günaydınnn canım ve günaydın kızlarr :KK16:nasılsın bakalım

İyim edam çok şükür diş braketimi kırdım sanırım akşam dişçi yolu göründü bana:KK31::KK53:Sen nasılsın:KK16:

verdimmmm olduuu bak :21:

tabi canım ya gercekten cok yorucu :KK31:

fiyatlar hep pahalı canım offf inşallah gönlümüze göre uygun birseyler buluruz :KK31:

ebisim bence sevgiline söylemelisin kp falan degil oda babasına söyleyecek.. gerci gelinlik için alacagım çamaşırı ben olsam kendim öderdim onunda parasını almazdım ama..senin gelinlik ne kadardı kuzum bide satın mı alacaksın sen unuttum

canımm nasılsın..ya offf bitsin artık senin şu sınavlar

Edoşum ben de öyle düşünüyorum, hiç söylemek istemiyorum, ama annemler gelinlikle ilgili bütün masrafları erkek tarafı yapar diyorlar. Arada kaldım. Yoksa adamlara ne benim iç çamaşırımdan.
Ben satın alıyorum canım, 1850 liraya her şey içinde anlaştık.

Nihancıııımmm çok az kaldııı :) İnşallah içine sinerek çook güzel geçer nişan günün. Dualarım seninle.
Lavantaların fotoğrafını bekliyoruz.

diimii.. nasipse kınamdan artan kınayla kına yaksınlar işte:KK17:

maşallah gelinlik provaların başlamış:nazar:

canım bana sorarsan sevdiceğine bir danış,o tatlı bir dille söylesin.. bilmiyorum ama ben iç çamaşırı konusunda çok çekiniyorum,annemden bile çekiniyorum düşün kv ye falan nasılım:KK31:
hatta onları kendim almayı düşünüyorum,onlar bilmesinler hiç:KK30:

sen daha iyisini bilirsin kuzum:26:

Tutkucum yukarda da yazdım ya, ben de öyle düşünüyorum.
Şimdi size yazarken aklıma geldi. Acaba kpye hiç söylemesem de annemlere ben onun parasını aldım kpden mi desem. Ne dersiniz?
Arada kalmaktansa böyle idare etmek daha iyi değil mi?

Edoşum ben de öyle düşünüyorum, hiç söylemek istemiyorum, ama annemler gelinlikle ilgili bütün masrafları erkek tarafı yapar diyorlar. Arada kaldım. Yoksa adamlara ne benim iç çamaşırımdan.
Ben satın alıyorum canım, 1850 liraya her şey içinde anlaştık.

Nihancıııımmm çok az kaldııı :) İnşallah içine sinerek çook güzel geçer nişan günün. Dualarım seninle.
Lavantaların fotoğrafını bekliyoruz.

Tutkucum yukarda da yazdım ya, ben de öyle düşünüyorum.
Şimdi size yazarken aklıma geldi. Acaba kpye hiç söylemesem de annemlere ben onun parasını aldım kpden mi desem. Ne dersiniz?
Arada kalmaktansa böyle idare etmek daha iyi değil mi?

canım bende hic söyleme kp sordu ne parası bu hani 1850 tl idi dedi sen nasıl diyeceksin buda giyecegim camasırın parası diye :26:bence hic söyleme

hııı bana onu yapmamıstı adam dümdüzdü benimki :KK1: gecmis olsun kuzum iyi şimdi rahatsız etmezse buna şükür bari:KK31:

Senin daha farklıymış kuzum inşallah rahatsız etmez bende emin degilim harika olacaklarından :KK25:hala gözle görülür birşey yok sanırım sözede çıkmıyorlar:KK53: dügüne kadar bitse bari :KK60:

X