Eski dostlar ile hayata dair her şey

Eger ki bir kromozom bozuklugu bunu yaptiysa yumurtaligimda kanser olurmys ilerde.bu sebeple yumurtaliklarim alinmaliymus genetik tahlil yaptiracagim ona gore bu durum da belli olacam iste.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bazen agliyorum bazen normalim. Garip bir ruh halindeyim iste. Bolca saskinlik hakim.

Cemrecigim hamilelik hediyesi olur ins hem ehliyet hem hatta araba. Ay ne guzel olur. Gerci istanbulda arac kullanmak da cok zor

inşlh cnm bakalım zaman neler gösterir:26:

Himm demek tahlil ve rapor isi hizlandi canim. Kolay gelsin canim.ins guzel cikar sonuclarin hepsi.

evet hayırlısıyla şu raporu yoluna koyayım da güzelim...
cnm yoğun bir hafat olmuş sana dietide kafana takma çünki bende cozuttum biliyorsun bu aralar hava bizi biraz şaşırttınasılsa düzene girersin
tatlım bizden selam söyle duyguşa ama üzülmesin bakim o zaten iyi kilosu nasılsa alsada veiri bu dönem hepimizin ++ gördüğü dönem zaten yanlız değil ki kendisi
cnm ne diyeceğimi bilemedim şimdi o zaman niye bu kadar zamandır anlamamışlar:26:sen iyi düşün cnm ne desem bilemedim üzüldüm ...
genetiğinde sorun çıkmaz cnm inşlh güzel şeyler düşünmeye bak yaradana sığın sen çok iyi günler göreceksin
duaalrım seninle
Bazen agliyorum bazen normalim. Garip bir ruh halindeyim iste. Bolca saskinlik hakim.

haklısın cnm tuhaf duygular içindesin ama bu günlerde geçer inşlhh...

Merhaba arkadaşlar, inanılmaz yoğun bir gün geçirdim. Pazartesi sendromu yaşamaya bile fırsat bulamadım Dağılmış durumdayım Herkes iyidir inşallah, güzel bir hafta olsun hepimiz için, benim için de çabucak geçip haftasonu gelsin
Doğacım yeni gelişmeleri okudum canım, zaten sabah acemi whattsup iletişimimle de öğrendim. İnan ne diyeceğimi bilemiyorum canım, ben bile sarsıldım, senin gel-gitler yaşaman çok normal. Detaylıca konuşuruz zaten. En azından daha net bilgiler ediniyorsun, bu da belirsizlikten daha iyi bence. Olmayacak birşeye umutlanmaktansa olabilecek alternatiflere yoğunlaşırsın. Bizler de yanındayız canım. Sen güçlü bir kadınsın, bunun da üstesinden geleceksin. Zaman ne getirir bilemeyiz hiçbirimiz. Bugün gözümüze olumsuz görünen şeylere yarın iyi ki öyle olmuş diyebiliriz. Haftasonu kafa dağıtırsın ve eğleniriz birlikte bolca, ayrıca ben seni mıncırıcam bolca malum

doğacım geçmiş olsun öncelikle tekrardan ama bu sefer neyin sebep olduğunu biliyorsun en azından ona göre bir yöntem takip edersin die düşünüyorum ....bilemedim ne diyeceğimi kusuruma bakma güzel günler seninle olur inşallahh cnm benim babamı sormuşsun iyi oldu geri evine gittii

iyi akşamlar kızlar diyetle ilgili yazacağım 2 haftadır aynı kilodayım 62.5 larda bu ara iştahım çok açık bugün ilk kez spora gittim amanAllahım o neydi abartısız ben hep evde spor yaparım ham değilim ama salondan çıkınca yürüyemedim dizlerim kırılıyor çok fenaaydı cardio yaptık birazda aletlerde ölüyordum 45 dakka falan sürdü bu beni çok zayıflatır yüzümden gitmişti geçen sene baya çirkin olmuştum bu sene yüzüm gitsin istemiyorum o yüzden yemeklerimden kesmiyorum zaten beyaz ekmek tatlı yemeiyorum sporda baya faydalı olacak yeşilçay ve bitki çaylarıyla takviye edersemm

Aleykum selam cemrecigim.bu hafta da girmezse topige canli canli soylerim selamini artik :) canim kiloya gelince uc yildir ugrasiyor duygu. Hem hastaligi hem kucuk cocugu var diye sureci uzun ve zorlu oldu haliyle tam ideal kilosuna hedef kilosuna ulasip bu seruvwni bitirmek istiyor ramazanda elli yediye kadar dusmustu sanirim. Altmistan asagiydi sonra veremedi benim gibi aldi haliyle kizin modu dusuk morali bozuk.ama ins izmire gidisim moral olacal sonra tam gaz duzenece girecegiz diye dusunuyorum

Sunacigim baban iyilesmis gozunaydin allah tekrar gostermisin. Bebisin nasil.dikkat edin kendinize emi

Cemrecigim bizi gwlismelerdenhaberdar et emi canim.kolay gelsin basarili ve mutlu seyler olur ins senin icin canim.

Sunacigim cemrecigim uzuntumu paylastiginiz icin tsk ederim dualariniz icin cok tskler kizlar.dualarinizda bana saglik dileyin emi

Sunacigim sen zaten cok az yiyordun o yuzden az yememe fikrini begendim spor salonu cok iyi olmus canim.ben ilk gittigim de aynen oyle olmustum ama ben hamdim o yuzden sasirdim ama zamanla gecer merak etme kas gevsetici ic ve ilik dus al cok fayda eder

Sunacigim rakam konusunda herkes sikaywtci.istah desen ayni.bahar da istah kuduruyor valla.ne yapacagiz bilmiyorum

Kizlar merhaba bu hafta cok yogunum is olarak.haftasonjna dogri hafifler biraz.carsi pazar isim de cok.yarin halledilecek banka hesabimi kapattirdim izmir biletimi aldim bugun.is arasina bunlari da hallettim aksam erken uyumuya calisacagim.kac gunun uykusuzlugu ve yorgunluguba ragmen uykum gelmedi dun iki de uyudum alti bucuk uyandim malum is icin. İki gundur hava soguk yagisli.sizin oralar nasil.ins haftasonu izmir guzel olur.ucal baktim ama kiminin bilwti cok pahLi kiminin saati ters.ankaradan konyadan ya da kayseriden binecrk olmak da ayro bir sorunolunca on saat olsa da otobuse karar verdim

Neslisim neslisim guzel kalpli arkadasim cok sagol telden uzun uzun gorustuk zaten canim o yizden uzjn uzun yazmayacagim.dusunmeme modu hayr gorme kendini hazirlamis olmak bir bakima uzuntu sok durumu.hepsini hissediyorum ama hafifim de artik kendimi kilomu suclamiyorum bu bir hastalik ve ben sebep olmadim.onemli gelismeleri paylasirim zaten ama artik bu koniya dair hem ne diyecegimo bilememektwn hem de icimdaraldigindan yazmayacagim canim
Allah sifa sabir guc versin canim bunu diyebiliyorum hersey icon cok tsk ederim tatlim

Ahh neslicigim bu yil cok yogunsun bitmiyor bir turlu. Kolayliklar diliyorum canim sana.ve guc tabiki.aman kendine dikkat emi canim. Haftasoni ben ve duygu ile eglenip yorgunlugini attiririz ins canim.

Gunaydin hepinize .bu hafta hem is hem ev hem.yolculuk hazirligi derken baya yogunum. Cuma aksami yola cikiyorum nesli ve duygu biliyor ama yazayim dedim geri kalanimizi da.opuyorum hepinizi.gorusuruz

oooo süper ya bak sen cnm benim yerime de gez eğlen bende izmiri görmedim hiç benim yerime eglen şekerim heee ama resim koymayın unutmayın sakınnnnn kızlara da bol bol sevgiler bizlerden benim yerime öp onları kuzeyide gıdıkla

Ay kizlar bir gun aksama kadar uyusam ancak kendime gelecem bahar fena carpiyor beni.hep boyle oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…