Eski arkadaşın/sevgilinin araması...

EXXWOMAN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2014
3.480
4.024
Merhaba arkadaşlar. Benim yaklaşık 8 yıl önce tanıştığım biri vardı. Sevgili değildik ama flört ediyorduk. Karşılıklı bir beğeni vardı ama hayat görüşlerimiz ve yaşam tarzımız farklı olduğu için birbirimize açılmadık. Bir süre arkadaş/sevgili arasında bir düre görüştük. Sonra ben başka bir şehirde işe başladım o da başka ile gitti görüşmelerimiz uzaktan uzağa evam etti aynı şehre geldikçe görüşüyorduk ama hala aramızda gerçek anlamda sevgili olmadık hiçbir zaman. O bana açılmaya çalıştı ama ben izin vermedim. Sonra onunla bir ilişki kesinlikle istemediğime karar verdim. Daha az görüşmeye başladım ve mesafe koydum. Yıllar içinde artık görüşmez olduk birbirimizden uzaklaştık numaram değişti iş yerim değişti vs. En son evleneceğimi duymuş ve bana aşık olduğunu belirten bir msj atmıştı.Cvp yazmamıştım. Zaten sonrasında başka sebeplerden numaramı değiştirmiştim. Aradan zaman geçti nişanlandığını evlendiğini falan duydum. Yıllarca hiç görüşmedik. Bu gün iş yerindeyken telefon çaldı baktım dışardan bir numara. Telefou açtım kendini tanıttı. Hayırlı olsun yeni işin tebrik etmek için arayayım dedim falan diye geveledi (bu işe gireli 4 yıl oldu) 3 ay önce de aramış ama ulaşamamış. İyi sağol dedim. Nasılsın iyi misin falan dedi. İş değişikliği falan düşündüğünden bahsederek kendinden bahsetmeye başladı kendi hayatını anlattı. Devlette işe girdiğinden evlendiğinden eşinin işinden, ev aldığından bahsetti. Tebrik ettim. Sonra biraz daha bu minvalde konuştuk. Beni eşiyle tanıştırmak istediğini söyledi. Ne zaman geliyorsun memlekete gibi şeyler söyledi. İşlerim çok sık gelemiyorum dedim. Sonra müsait değilim diye kapattım. Sizce ne yapmaya çalışıyor. Kendimi kötü hissediyorum...

Birkez daha ararsa esinize anlatin derim .
Zira onun esi telefonde gorup sizi arayabilir yada adam geceyarisi sizi rahatsiz edicek mesaj atabilir.

Neden kotu oldunuz unutamadiniz mi rahatsiz mi oldunuz ?

İzin vermişsin destan anlatmasına adamın,tekrar arayacak tabi ki.
Arama denir rahatsızlık belirtilir kurtulunur.
Tekrar ederse de savcılığa gitmekle tehdit edilir.
Yine anlamazsa savcılığa gidilir.net.

Birkez daha ararsa esinize anlatin derim .
Zira onun esi telefonde gorup sizi arayabilir yada adam geceyarisi sizi rahatsiz edicek mesaj atabilir.

Neden kotu oldunuz unutamadiniz mi rahatsiz mi oldunuz ?

Konuştuğuma pişman oldum. Karısı öğrenir tatsız şeyler olur diye düşündüm. Karısıyla tanıştırmak istiyormuş bir de beni. Hangi kadın ister eşinin eski görüştüğü ile tanışmak? Konuştuğuma bile pişman oldum şu anda.
Bu arada içimde ona karşı hiçbir duygu yok olumlu ya da olumsuz. Hatta görüşmemi kesmemin sebeblerinden biri de onu kafa yapısı olarak basit bulmaya başlamıştım. Eğitim seviyesi olarak ondan yükseğim. O zamanlar işsizdi. Acaba kompleks mi yaptı. Bak ben de devlette işe girdim karım da devlette çalışıyor ev aldık vs minvalinde konuştu. Hatta üniversite okumak için sınava gireceğinden iş daha yüksek maaşlı bir işe gireceğinden vs bahsetti yani çok garip bir konuşmaydı. Eşimin ve benim işlerimiz gayet iyi gelir durumumuz da ev araba vs. olarak da Tabi böyle söylemedim ama tahmin ediyordu herhalde.
Niye aradığını da anlamadım faceden baktığım kadarıyla eşiyle de arası iyi yani güzel ve kendi hayat görüşüne uygun bir kadınla evlenmiş. Bir daha aramasını istemiyorum ararsa da açmamaya karar verdim. Faceden de engelledim korkumdan çünkü aratıyordur muhtemelen ve eşi görür başıma ekşirler diye korkuyorum...
Eşime şimdilik bir şey anlatmayacağım durduk yere saçma sapan bir durumun ortasında bulunmak istemiyorum çünkü numarasını alır arar olay çıkarır.

İzin vermişsin destan anlatmasına adamın,tekrar arayacak tabi ki.
Arama denir rahatsızlık belirtilir kurtulunur.
Tekrar ederse de savcılığa gitmekle tehdit edilir.
Yine anlamazsa savcılığa gidilir.net.

Kibarlık belası ya bir de odada başkaları vardı onların arasında tersleyemedim rezil olmak istemdim ama mümkün mertebe kısa tuttum konuşmayı anlamıştır herhalde

Kibarlık belası ya bir de odada başkaları vardı onların arasında tersleyemedim rezil olmak istemdim ama mümkün mertebe kısa tuttum konuşmayı anlamıştır herhalde
Anlamadığına eminim.
Onca yıl sonra numaranı araştıracak,bulacak,senden de kibarlık görecek de aramayacak.
Kesin aramaz

Konuştuğuma pişman oldum. Karısı öğrenir tatsız şeyler olur diye düşündüm. Karısıyla tanıştırmak istiyormuş bir de beni. Hangi kadın ister eşinin eski görüştüğü ile tanışmak? Konuştuğuma bile pişman oldum şu anda.
Bu arada içimde ona karşı hiçbir duygu yok olumlu ya da olumsuz. Hatta görüşmemi kesmemin sebeblerinden biri de onu kafa yapısı olarak basit bulmaya başlamıştım. Eğitim seviyesi olarak ondan yükseğim. O zamanlar işsizdi. Acaba kompleks mi yaptı. Bak ben de devlette işe girdim karım da devlette çalışıyor ev aldık vs minvalinde konuştu. Hatta üniversite okumak için sınava gireceğinden iş daha yüksek maaşlı bir işe gireceğinden vs bahsetti yani çok garip bir konuşmaydı. Eşimin ve benim işlerimiz gayet iyi gelir durumumuz da ev araba vs. olarak da Tabi böyle söylemedim ama tahmin ediyordu herhalde.
Niye aradığını da anlamadım faceden baktığım kadarıyla eşiyle de arası iyi yani güzel ve kendi hayat görüşüne uygun bir kadınla evlenmiş. Bir daha aramasını istemiyorum ararsa da açmamaya karar verdim. Faceden de engelledim korkumdan çünkü aratıyordur muhtemelen ve eşi görür başıma ekşirler diye korkuyorum...
Eşime şimdilik bir şey anlatmayacağım durduk yere saçma sapan bir durumun ortasında bulunmak istemiyorum çünkü numarasını alır arar olay çıkarır.

Icinde kalmis ezildigi gunler gelmis aklina rahatlamis bak esimde guzel gor demek icin tanistarayim demistir.

Numarasinida engelleyin telefondan surekli ya ararsa diye huzursuz olmayin .

Anlamadığına eminim.
Onca yıl sonra numaranı araştıracak,bulacak,senden de kibarlık görecek de aramayacak.
Kesin aramaz

İş numaramı bulması çok kolay adımı yazınca çıkıyor zaten iletişim bilgisi de iş yeri nosu olarak yazıyor dahilisi vs.
Ayrıca cv ve foto eklemenin zorunlu olduğu bir yerde çalışıyorum.
Bir daha ararsa görüşmek istemiyorum hoş değil rahatsız oldum diyeceğim.

Tersle gitsin. İçin de ukte kalmış belli. Kendini anlattığına göre , sen de bakıp diceksin kii oo bak sen ! hay allahım ne insanlar var:KK59:

Tersle gitsin. İçin de ukte kalmış belli. Kendini anlattığına göre , sen de bakıp diceksin kii oo bak sen ! hay allahım ne insanlar var:KK59:

Bende de bu izlenimi uyandırdı. Ev aldigi semti bile söyledi surdan evimi aldim diye...su bölümü okuyacağım hedeflerim var gibi seyler söyledi. Numarasını engelledim telden eşini de kendini de faceden engelledim.

Ne kadar kompleks yapmış ya salak mı ne?
İşi taciz boyutuna getireceğini hiç sanmıyorum.
Bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı demek istemiş. Yıkılmadım ayaktayım falan işte.. Ahaha kekocan :KK70:

Bende de bu izlenimi uyandırdı. Ev aldigi semti bile söyledi surdan evimi aldim diye...su bölümü okuyacağım hedeflerim var gibi seyler söyledi. Numarasını engelledim telden eşini de kendini de faceden engelledim.
Sen şimdi bu adama seninle konusmak ıstemıyorum dersen de kendını bışey zannedebilir. Eşinin acısından düşündüm de ne cirkin ya benım kocam öyle arıcak bıde senı eşimle tanıstırcam dicek varya:sinirli:

Sen şimdi bu adama seninle konusmak ıstemıyorum dersen de kendını bışey zannedebilir. Eşinin acısından düşündüm de ne cirkin ya benım kocam öyle arıcak bıde senı eşimle tanıstırcam dicek varya:sinirli:

Ben düşünemiyorum bile esim eski görüştüğü kızi arayacak tepkim cok sert olur cok da kalbim kirilirdi. Hava atma amacli aramis olsa da neden aradi içinde mi kaldi diye düşünürüm.

Dediğin gibi basit bir tipmiş.İçine nasıl dert olduysa artik saçmalamış baya."Bak kaçırdık gül gibi adamı" diye düşünmeni bekledi sanırım.

Ya siz cikmamissiniz sevgili olmamaissiniz eski arkadassiniz bence fazla abartiyorsunuz.
Size ulasmak istese herturlu ulasir zaten sosyal medya diye bisey var.
Adam evlenmis esimle tanistirayim demek sizi arkadas gibi goruyorum demek

Ya siz cikmamissiniz sevgili olmamaissiniz eski arkadassiniz bence fazla abartiyorsunuz.
Size ulasmak istese herturlu ulasir zaten sosyal medya diye bisey var.
Adam evlenmis esimle tanistirayim demek sizi arkadas gibi goruyorum demek

Sosyal medyayi aktif kullanmıyorum.Bana ordan msj atmasi imkansız gibi birşey. Hic ortak arkadasimiz da yok.
Aramizda o manada duygusal birşeyler oldu sevgili olmasak da. Sonra ben evlenmeden once bana asik oldugunu söyledi. Oyle bir durum varken arkadas olarak bile görüsmemiz dogru olmaz diye dusunuyorum.Zaten normalde de pek arkadas olabilecegim biri olmadigini anladığım icin gorusmeyi kesmistim. Konusmanin icerigi de cok sacma sapan geldi bana.

X