eşiyle hayli boyfarkı

merhabalar bende yorum eklemek istedim bence boyla posla bu iş olmuyor arkadaşlar önemli olan beyinlerin uyuşması ben nişanlımla aynı boydayım 2 hafta sonrada düğünümüz olacak ve 4 yıldır birlikteyiz ne o ne ben kafamıza takmıyoruz bence sevgi ve saygı ölçüsü eşit olmalı haksızmıyım ?

bennnn 163 eşim 186 hiçde takılmıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaa

boy sorunumuz yok bizimde ben 1.67 eşimde 1.80 topukluda giyebiliyorum düz tabanda sorunyok ben uzun olmayayımda kocam uzun olsun benden dimi ama :))

benim boyum 1,55 sevgilimin boyu 1,70 falan ama bence çok da uyumluyuz sevgilim benden daha uzun olsaydı yada ben uzun olsaydım da hiç takmazdım önemli olan aşktır bence........

benim boyum 1.64 esiminki 1,90 his cakinti yapmadim benim boyum normal onunki uzun

ben 165 eşim 180.ben zaman zman topuklu giyerim.ama hiç bir zaman rahattan vazgeçmem.spor ayaykkabılarım herşeyim:))
nişanlıyken birisi arkamızdan bakıp iyi hoşda şu kızın{yani benim} boyu az daha uzun olsaydı demiş.kayınvalidemde gelip eşime böyle böyle diyorlar demişti eşim de aramızda boy farkı yokki ben gülçini hep minyon isterim demiştii.birilerinede kapak olmuştu:)

benim boyum 170 eşimin 190 pek takmıyorum amabi 10 cm daha uzun olmak isterdim anem hep derdi basket bol oyna boyun uzasın hiç dinlemezdim keşke dinleseydim

boy farkımız yazın daha çok ortaya çıkıyor. napalım alıştık artık gerçi ben kısayım ama hiçbirzaman kısa erkekle çıkmadım.uzun boylu adamıda kapıverdim.

benim 1.70
esim 1.87
takmadim hic,istedigim kadar topuklu giyebiliyorum cunku:)

uzun boylu kadınlara kısa erkek düşüyor.kısa kadınlarda benim gibi boylu poslu adamı kapıyor. şansımı seveyim.bodur tavuk herdem piliç.

uzun boylu kadınlara kısa erkek düşüyor.kısa kadınlarda benim gibi boylu poslu adamı kapıyor. şansımı seveyim.bodur tavuk herdem piliç.

ha şunu bileydin canım takılma öle saçma şeylere eşinin yanında çıtır çıtır görünürsün valla bak bide kiloları verelim nasıl oluyo...evlendiğimde ben 39 kiloydum eşim sırtında taşırdı beni küçücük olmama bayılır valla ....

valla henüz evli deiğilim arkadaşımda yok boyumda 155-160 ggibi bişi ama her zaman uzun boylu bi kocam olsun isterim tabi 2metre deil ama böle 180 185 isterim yani

Ben 1.70 boyundayım eşim de 1.92..Bayılıyorumm walaa bu durumaaa süper görünüyoo) Eşim pat kavrayabiliyooorrr,halter çalışmaları mahyetinde Tabi doğumdan sonra kilo aldığım için biraz,ara verildi..:) Hem kızlar boylarımız normal standart boy bence,eşlerimiz biraz uzun sanırım aman ne olmuş büyük halam kısa boyluydu biraz rahmetli,eşi de sırık gibi,torunları da makara yapardı,uğraşıp dururlardı kadınla..O da derdi ki:'Amaniiiin nolacaaaağmış,boyum uzun olaydıı,gökten armut mu toplayaaacaağdım..pehhh ' her anımsadığımda tebessüm ederim..

:roflol::roflol:Biz eşimle sürahi bardak gibiyız.. Eşim 1.82 cm, ben 1.55 hadi bakalım. :sm_cool::sm_cool:

ben 1.65 nişanlım da 1.80 filan
bazen bende takıyorum kısayım filan diye
süt içmeye başladım boyum uzar mı acaba bu yaştan sonra laelaelaelaelae
5 cm daha uzun olsam iyi olurmuştu sengözlerimebaksanab​

arkadaşlar bende takıyorum açıkcası ben 158 eşim 179. azda olsa topuklu giyiyorum. topuksuz ayakkabı ile yanında çocuk gibi kalıyorum. (birazda kalıplı kendisi) kısmet böyleymiş ne yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…