eşiyle hayli boyfarkı

içinizden en kısa benim sanırım:KK43::KK43:benim boyum 1.55 eşimin boyu 1.78 bende bazen çok takıyorum benim boyum keşke 1.65 olsa idi yeterli fazla uzun olmayıda sevmiyorum
kafaktada boy var bi işe yaramıyorminyon tipli daha iyi ben 32 yaşındayım 14 yaşında oğlum var hiç kimse inanmıyor güzel taraflarıda var napalım sağlık olsunda hanımlar tatlicadiarzu

oh oh kısacık boyumla up uzun adamı kaptımya uzun hatunlar çatlasında patlasın.kompleksliyim napalımm

biz de boy farkı çok olanlardanız 15- 20 cm lik farklar zaten fark değil estetik olanı o bizimki ben1,67 eşim 1,95 ya ben de spor ayakkabı babet giyemiyorum:KK43:

benim eşim 1.75 boyunda... benim boyum da 1.70 ...bizimki de normal sanırım...ama eşimin yanında topuklu ayakkabı giyemiyorum giydiğimde ondan uzun oluyorum...

ya arkadaşlar boyu kısa diye erkeğini yönetemeyen kadın var mıdır acaba?? yanii bu bence kompleks meselesi olmamalı önemli olan erkeği yönetmek değildir ki...

ya arkadaşlar boyu kısa diye erkeğini yönetemeyen kadın var mıdır acaba?? yanii bu bence kompleks meselesi olmamalı önemli olan erkeği yönetmek değildir ki...

espriyi kompleks olarak algılamana ŞAŞIRDIM.hayırdır yoksa sol tarafındanmı kalktın.yanlış algılamışsın cicimlülülülülülü

bence seninki uzun eşininki kısa olsaydı takman gerekirdi... Kısa boylu erkekler kadar komik bişe olamaz..:roflol:[/QUOT
İkimizde aynı boydayız,165 cm.Eşim gayet kısa boylu ama nedense çok komik birşey olarak algılamamıştım.
İlk zamanlar çok eleştiri almıştım ama normalde hiç takıntım olmamıştır.Eh bir 10 cm o benden uzun olsa fenada olmazdı.
Sadece nişan elbisesi ve gelinlik altına alçak topuk aramıştık.Günlük hayatta zaten topuklu giymiyorum.

Son düzenleme:
kizlar ben esimden 2 cm falan uzunum :bbo: topuklu giyemiyorum ne güzel esiniz uzunmus a.s.

ben 1,57 cnm aşkım 1,77 toplu giymeme rağmen yetişeniyorum :KK43: oda bana sen dik dur yeter ben senin boyuna uyum sağlamak için eğilerek yürürüm dio :)

ben 1.68 eşim 1.80 ama o ufak tefeklerden hoşlandığını söyleyince içim rahatlıyor birde almanyada yaşayan arkadaşlar bilirler burdaki alman kızlarr acaip uzunn yaa yanlarında durmak bile istemiyorum o biraz sinirimi bozuor:) okadar

benim 1.63 nisanlimin 1.80 arada bi 17cm var ama hos duruyo, topuksuz topuklu fark etmiyo..
nede olsa erkek uzun durmasi gerekiyor bencee ve o 17-20cm okadar büyük bi farkda degilki kizlar takmayin bence

ben boy farkının bır engel teşkil ediceğine inanmıyorum..
çok yakınımızda bir tanıdıgımız var.. 10 yıllık beraberlıkten sonra evlendıler 2-3 yıldır da evlıler...
bayan normalden kısa boylu ve minyon bır yapıda..
erkek te normalden uzun boylu ve çok iri bir yapıda...
sanki çok aranmısta bulunmus bır araya getırılmıs gıbı bır tablo olusturuyorlar ama..
bayan eşine sürekli ''bebeğiiimmm'' diye hıtap eder durur.. erkek te bayana ''yavrumm'' diye..
sarılırlar koklasırlar 10 yıl onları eskıtmemıs halen yenı tanısmıs gıbıler..
öyle böyle değil aralarındakı fark cok buyuk ama onlar ıcın hıc sorun teskıl etmıyor..
çok iyi anlasırlar hiç kompleksleri yok nazar degmesin..:nazar:

kızlar bence sorun yapmayın ya önemli olan gönül bağı benim boyum 1.80 eşimin 1.74 1.75 lerde hiç problem yapmadım normal olan bayanın kısa olmasıdır bizde eşim kısaa hiç umursamıyorum seviyorum gerisi boşşşşşşş

X