eşiyle hayli boyfarkı

Ben 1.57m esim de 1.88. Boy takindim lisede-ergenlik caginda olmustu birtek ondan sonra hic kalmadi. Esimin de uzun boylu olmasi cok hosuma gidiyor, hep uzun erkeklerden hoslanmistim zaten....:)

benim eşimde bana göre uzun.bir 20 cm var aramızda.ben 1.65 o 185.ama sorun yok.:1ninca:
ne demişler.....
BODUR TAVUK HER DAİM PİLİÇTİR
:içelim:

Bizimde nişanlımla aramızda otuz cm lik cetvel kadar fark var ve ben topuklu ayakkabı giyemiyorum :KK43:

Boyu boyuma posu posuma mıydı böyle miydi bu?:icecream:

Ben 175 cm eşim 180 cm bizim çocuğumuzda uzun olacak galiba:smiley-cool:
Yani bizim durumuzda boy farkına takacak bişey yok ama arkadaşımızdan örnek vereyim
Kız arkadaşım 180 erkek arkadaşı180 onlar biraz garip işte ehehe çünkü kız işi gereği topuklu ayakkabı giymek zorundasengözlerimebaksanab

benim boyum 1.68 erkek arkadaşımın ki 1.80..normaliz aslında ama biraz daha fark olsaydı daha iyi lurdu sanki..böyle aynı boydaymışız gibi duruyor

ben 1 70 eşim 1 90 yirmi santimlik boy farkı var...ve hiç bir zaman takmadım...ben kısa sayılmadığım için öle takıntım olmadı...hele abiye giysilerde istediğim kadar topuklu giyebildiğim için benim için bir avantaj bile...

Ben 1,55 sevdiğim 1,78.
23cm boy farkı var.İlk zamanlar çok takmıştım ama alıştım artık :)

ben 1.68
eşim 1.70
topuklu ayakkabıya hasretim hep uzun boylu istemiştim ama kısmet işte

ben 1.72 eşim 1.82 ve ben kısa olsam hiç üzülmezdim hatta daha hoşuma giderdi gibi geliyor sarıldığı zaman koltuk altında kalmaya özenmişimdir hep:)
yolda gördüğüm çiftlerden imrenerek bakarım ama sarılınca koltuk altında kalamıyorum napıyımm:KK43:

bu koltukaltında kalma meselesi cok hosuma gitti tatlicadiarzu ben kalıyorum :) boyum 1.63 nisanlım 1.87 arada rahatsız olsam da yapıcak birsey yok, askım da uzulmemem için sen normalsın askım ben uzunum dıyor, bence de haklı o çok uzun :icecream:

bizim aramizda baya bi boy farki var su zmana kadar bunu hic takmadim
yalnizca
nisanlik alirken ayakkabimi baya yüksek topuklu almaya calistim resimlerde yanyana durdugumuzda boy farki cok belli olmasin diye
ama askim aldirmadi
suan aldigim ayakkabilarla hala ondan kisayimm :KK43:(

benim boyum 155, kocam 182.çokda hoşuma gidiyor boy farkı.onun yanında ufak tefek kalmak hoş
hep söylerim ne boy nede yaş farkı değildir sorun olan;bence sorun olan yürek farkıdır akıl farkıdır

benim boyum 1.60 sevgilimin ise 1.85 yani baya fark var ama bende takmiyorum ve takanlarada söylemek istedigim birsey var umarim tek sorununuz boy farki olur. hani dügünlerde derler ya en kötü gününüz böyle olsun bende diyorum en büyük probleminiz boy farki olsun

ben 1.58 sevdiğim insan yaklaşık 1.85 henfel kulesi gibi mübarek bi sorun yok aramızda lisedeyken boyumu çok sorun ederdim şimdi ise tınnn

Ben de 1.57 boyundayım, nişanlım da 1.78 filan biraz daha uzun olmak isterdim ona yakın olmak için. Ama sağolsun o bana yakın duruyor artık. Kambur olacak zavallım:roflol::roflol:

X