eşinizle burcunuz ve yatak uyumunuz

Herkese kucak açarım burada,ablalık budur bana göre.
Tam destek her zaman

Ayyy Allah seni ne güldüm ya
Dur gideyim de 8 yıllık eşimi boşayım hakim sorarsa burçlar öyle gerektiriyor diye tövbe yarabbim direk beni Bakırköye yerleştirirler

Bak konu nerden nereye geldi ben dedim size bakalım konunun sonu nerelrre gelecek diye

pusudaymış
oltayı atınca geldi
Önce tavşan yaptınız kadını şimdi balık. Ne kadar ayıp ya sizden kaç yaş büyük hiç mi size saygıyı öğretmediler. Neymiş eğitilemeyenleri eğitiyormuşmuş. Siz önce bi kendinizi eğitin bence. Daha fazla saygısızlık hadsizlik yapmadan sus bence konuştukça batıyosun. Şu 12 sayfayı okuyana kadar sinirden çatladım ya...

Kendince laf soktum zannetti ama istediği desteği alamayınca sardı.

Kendince laf soktum zannetti ama istediği desteği alamayınca sardı.
Abla sinir ediyolar insanı ya. Kendini bişey sandı. Millet onla özel hayatını paylaşmak zorunda değil. İbadet de gizli kabahat de gizli derler. Yatak odası yatak odasında eşinle aranda kalmalı. Şimdi ne özel kaldı ne bişey. Kimse özel hayatını paylaşmak istemeyince ve tepki verince ne yapacağını şaşırdı. Kimseye hakaret etmeye hakkı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…