Eşinizin yemesi faydalı olan yiyecekler

xsxekerbxoxcek

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Mart 2008
56
1
arkadaşlar naçizane ben de yeni bir hamile olarak tavsiyede bulunmak istedim. hamile kaldığım ay eşimin ve kendimin yediklerine çok dikkat ettim. Bir kere eşim her gün 1 tane çinko hapı aldı. sperm arttırıcı etkisi var ve daha bir sürü faydası var çinko hapının prospektüsünde yazıyor. Her gün tahinle karıştırarak keçiboynuzu pekmezi yedi. Akşamları bol fındık, fıstık yedik. Bir de 24 saatten az, 36 saati geçmeyecek şekilde ilişkiye girdik. Allah isteyen herkese versin.

şu keçi boynuzu pekmezini sitede herkesten duydum.anlaşıldı bnde yarın alıyım hemen.marketlerde varmı?

canım öncelikle hamileliğin hayırlı olsun. Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı başımıza. bende senin gibi eşime keçiboynuzu yedirdim, çinko ilacı kullandı, e vitamini falan ben de hamile kalmıştım ama maalesef düşük yaptım ama bende de problem vardı. kısmet nasip meselesi bu işler tabi. şu an hala keçiboynuzuna devam ediyoruz. çinko, e vitamini, folik asit ilaçları ayrıca ayçekirdeği, havuç (bunlarda e vitamini içerdiği için faydalı), fındık, ceviz vb. bizim sayı iyi ama morfoloji ve hareket problemi vardı. daha test yaptırmadık ama değerlerin yükseldiğine inanıyorum.

Arkadaşlar yine bu sitede okumuştum ve uyguladım ilişkiye girmeden 1-2 saat önce sert bir türk kahvesi içirin eşlerinize. spermleri harekete geçiriyormuş.

Canım benim eşimde çinko hapı vitamin kullanıyor hergün keçiboynuzu pekmezi vermeye çalışıyorum .2 aydır uyguladım tutmadı.bakalım bu3.ayımızda durumlar ne gösetricek:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…