eşinizin yada sevgilinizin sevmediğiniz yönleri

aslında bazen benım de rahatsız oldgum bı huyu var. bazen daha ılgılı davranıyo bazen sankı ılgısı azalıyo. yada ben her zaman fazla ılgı beklıyorum:)

Aaahhhhhhhhhh Bayanlar Benim Eşimde çok Ilgisiz Benim Evde Olup Olmadiğimi Bile Fark Etmez Bir Tutum Içerisinde Ne Yapsam Ne Sölesem Ne Giysem Nereye Gitsem Hiç Umurunda Bile Değilim Ne Yaptiysam Basaramiyorum Neolur Parlak Fikri Olan Varsa Bana Yazsin Iyice Bunaldim Ya Aramizda Tam 10 Yas Var Adam Sanki Bir Yasayan Ruh Gibi Acaba Içimi Geçti Diye Düsünüyorum Bazen çok üzülüyorum Bildiğiniz Gibi Değil Ya Yardim Istiyorum

En cok sinir oldugum camasir selesinin yanina kadar gelipte kirli camasirlarini icine atmak yerine o sepetin yanina koymasina dayanamiyomm gariii

Dilbercigim benim sevgilim de öyle bunların pastaneleri war her akşam 23.00 a kadar orda sonra kapatıp eve gidiyo hadi bakalımm oturuyo bilgisayarının başına 3-4 oluyo yatana kadar sonra da öğlen gibi kalkıyo 12-12,30 gibi tabi benim de sinirlerim bozuluyo

Bizim beyefendinin en sinilendiğim huyu haksız olduğu bir konu olsa bile 40 derenin suyunu bir dereden getirir, ağzı güzel laf yapar. kendini haklı çıkaracak bir yol bulur. Bende onu daha çok kızdırmak için ya çok konuşur gülerim yada hiç konuşmam deli ederim onu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…