eşinizin yada sevgilinizin sevmediğiniz yönleri

dilberkxixlxixc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
7
0
39
allahım bu insan kesin uyuyarak doğdu bir insan nasıl olurda uykuya bu kadar düşkün olur karnı aç olsun, üşüsün, misafir olsun farketmiyor bu insan sürekli uyuyor ve beni adeta çileden çıkartıyor.
evet ark. benim sevmediğim belkide tek yönü uyuması bu yüzden beni çok ihmal ediyor artık öyle bi noktaya geldimki onun uyuması resmen bana batıyor. günün 15 saatini uyuyarak geçiriyor yaaa çıldırcam

canım belki gerçekten çok yorucu bir işte çalışıyordur..ve bünyesi kaldırmıyorsa bu yoğunluğu ne yapsın oda uyuyordur..yada uykuyu çok seviyordur..sabahlara kadar gezip dışarda dolaşmasından daha iyi değilmi?
olsun canım bu kadarı kadı kızındada olur... eğer bundan çok rahatsız oluyorsan konuş tatlım.açıkca hislerini anlat...bu arada soruna cevap veremiyorum çünki eşimin öyle sevmediğim yönü yok:))) hiçkimse dört dörtlük değil..onu herşekilde seviyorum...
sevgilerr a.s

1 dağınıklığına artık alıştım onu artık görmüyorum :)
2 keşke yorucu işi olsada bende ona hakversem marketi var eşimin sabah 07.00-14.00 bu esnada bu insan sadece oturuyor. biz çok iii anlaşıyoruz ama sürekli kavga ediyoruz :) tek sebebi uykuuuuuu bi insan bu kadar düşkün olamaz uyku ya iyimserliğin için çok teşekkür ederim. ama ben artık bu konuya iyimser bakamıyorum

tabbiiki onunla yaşayan sensin canım...eşini senden iyi kimse tanıyamaz..ozaman biraz kahve ne bileyim çay içirsende ayık kalmasını sağlasan..bu yarar sağlarmı acaba ..yada kullandığı bbir ilaçmı var bazı ilaçlarda uyku yapabilir ..a.s inşallah bu sorunuda en kısa zamanda halledersin...Şeniz

ilaç falanda kullanmıyor oan göre gayet normal bu uyku hali ve malesef ne çay ne kahve çay küflenecek dolapta misafirden misafire çay demlenio nefret edio çaydan :) antika benim kocam müzeye koyucam zaten ondan dünyada 1 tane vardır herhalde

müzelikmi :roflol::roflol:
allah bozmasın canım yuvanın ve ağzının tadını...yerimseniben

Benim arkadaşımın eşindede aynı sorun var. Bu şekilde uyumak UYKU APNESİ denilen bir hastalığın göstergesiymiş. Onun eşide her ortamda uyur. Misafirliğe giderler uyur, misafir gelir eve uyur, eşiyle tartışır uyur, tv izlerken uyur. Hatta bu sebeple evlilikleri yıkılma noktasına gelmişti.Ama şimdi eşi tadavi oluyor. Uyku apnesi ileri boyutlarda ise minik bir operasyon gerekiyormuş...Bunu bi araştır derim ben. Çünkü tamamen arkadaşımın yaşadıkları bunlar...

Sorunun cavabına gelince :)
Çok sinirli, hemen parlar, küfür eder( bana değil ama maç izlerken filan ediyor ve tahammül edemiyorum ), işine çok düşkünlüğü ( gerçi işine düşkünlüğünü onun sağlığı için endişelendiğimden sevmiyorum ), dağınıktır, dolaptan bir t-short alırken bütün kıyafetlerini dağıtır....

güzelim benim eşim çok dağınık bir de üzerinden çıkardığı çorap,atlet,pantolon,kazak vb.şeyleri hep tersinden çıkarıp atıyor ona uyuz oluyorum...

kızlar benimkindede bir çene var,avukatlara taş çıkartır.bende uyusada artık sesini duymasam diye beklerim.Birde kadınlara derler çenesi düşük diye gelsinler benim eşimi görsünler dört saat dinlediğimi bilirim ahh ahhh

oldukça tembel olması, ağırkanlı olmasıydı, ama ne yalan söyleyeyim üzüm üzüme baka baka durumu oldu biraz, artık ben de ona uyum sağladım, eskisi kadar sorun olmuyor, yarışıyoruz hatta:1closedeyes::1hug:

1.İnatçılığı...
2.Herşeyin karşışıklı olduğunu düşünmesi-bir hata yaptıysam aynısını oda hemen bana yapar...ama iyi birşey yapsam onun aynısını yapmaz...:tomato:
3.Aradığımda telefonu genellikle duymaması ve açınca da 10.dakikada uykusunun gelmesi ve kapatmak istemesi...
Bunlar beni deli ediyooooo.....!!!!

Eşiniz şeker hastası olmasın.Şeker ölçümü yaptırmanızda fayda var.

ya ben konuya cevap verecektim ama birden uyku olayına takıldım.bende çok uyuyorum artık yataktan hiç kalkmasam mı dediğim oluyor.bu ne ya ben bile bıktım kendimden eşim de benim uykumdan bıktı.buraya üye olsaydı size katılır benim karım sürekli uyuyo derdi.ama hastalık bu hastalık anlayışlı olun hanımlar :)

ah be dilbercim aynı dert bende de var benim de erkek arkadaşım paso uyuyooo ve artık sinir oluyorum bu duruma öğretmen okuladan geldikten sonra hemen uyuyoooo ama ben okulda ondan çok çalışıyrm ama o benden çok dinleniyooooo

evde herşeye karışır....yemek yaparken,bulasık yıkarken,camasır asarken vs herseye karısr deli oluyorum ohuyuna yaaaaaaaaaa

benimkisi inatci
bazende ben daha iyi bilirim tavirlari oluyor deli ediyor ozaman beni klava:

hahahahahsırnaşık şeyaynen benimkide öyle...bazen diyorum "sen herseyi cok iyi biliyorsun degilmi"(resmen kiziyorum yani)
oda hic tipini bozmadan
"evet biliyorum:1closedeyes:" diyor ya hahahahsırnaşık şeyartik sinirden gülmeye baslarim:roflol:
onun her huyunu seviyorum,ama iste bazen bu cok bilmislik deli etmiyor degil

Çok ağırcanlıdır kocacım..
Hatta uyuşuktur bile...
Benim gibi kıpırdak kadınla nasıl baş ediyor bilemiyorum..dondurma yeme smilii..

Aynı durumu ben de yaşıyorum :sırnaşık şey: Ama sonra düşününce, birçok konuda gerçekten doğru bilgi sahibi, herhalde diyorum alışkanlık yapmış, çoğu yerde haklı çıkmak, yani refleks gibi onlarda her şeyi kendilerinin bildiğini düşünmek. Eskiden bu konu yüzünden tartışırdık bile, artık kendisi de far ediyor bazen, sadece gülme sebebimiz :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…