eşinizin\sevgilinizin kıskançlığı ne durumda?

eşinizsevgiliniz sizi ne derece kıskanır?

• Ankete Katılan
    61

ZARACI

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
1.297
5
evet arkadaşlar sizin eşiniz ne kadar kıskanır sizi?oylarınızı unutmayın...

Son düzenleyen: Moderatör:
çok kıskantır ya bazen bunaldığım da oluyor ama kıskanmadığı zaman da deli oluyorum kıskansın ya beni sıksa da seviyorum onun bu hallerini bee

evet kıskançtır ama ben ondan daha abartmıs durumdayım kıskanclık konusunu:asigim:
onun kıyafet konusunda bıkaç takıntısı vardır okadar

bunaltmaz beni.. herseyime karismaz, tatli kiskancliklari vardir bide dekolte takintisikafamçokkarıştı

....................................................................

Son düzenleme:
benim eşim gerektiği yerde yani normal derecede kıskanır buda beni rahatsız etmiyor

bazen duruma qöre bazen abartıyor,,, denqesiz olmuş :S
normal olursa mennun oluyorum olmassa da daha mennun olurumm...

Eşim ef de,püf de kıskançlıklar yaratmaz..Yani ağır sözler,imalı cümleler yada ağıra kaçan hareketlerini hiç görmedim..Belki kısa bir süreliğine göz göze gelmek o kadar..
Kıskançlık konusunda şimdiye kadar aramızda çok büyük fırtınalar esmedi..
Bense kıskançlığımı asla belli etmem..İşin garibi eşim bunu hiç yaşatmadı bana..Benim derdim eşimden çok karşı tarafta örgüt elemanı gibi operasyon peşinde olan hemcinsimledir genelde..(tek bir sefer oldu)
Bunu rahatlıkla söyleyebilirim ki aramızda ki güveni,sıradan,bayağı erkek yada kadınlar yıkamaz hatta sarsamaz bile..Buna izin vermeyecek kadar birbirimize güven ve sevgimiz var..

çok kıskanç her giydiğime,hareketime karışır :sm_confused::sm_confused:

kıskançtır beni çok kıskanır başkaları bakacak laf atacak diye ama o kadar fazla da bunaltmaz beni çok aştı zamanla..ilk zamanlar felaketti ama

felaket dercede kıskançtır bunaltır yanikaydirigubbakcemileonsuz hiç bir yere rahat gidemem gitmişsemde elli kez arar hemen işimi bitirir koşa koşa eve dönerim ayol kuaföre bile yollamıyo o derece:bbo:sanki beni kaçırıcaklar:dilcikar:ne çok seviyomuş canm kocişkom beni:asigim:

ben bu konuda çok dertliyim arkadaşlar yarama tuz bastınız...oooffff diyorumm offfff.giyim konusuna karışmaz en azından o yönden rahatım.

X