eşinizin hangi yönlerini değiştirmek isterdiniz?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
çevremdeki her kezin eşinin bazı yönlerini değiştirmek istediğine şahit oluyorum peki bizler biz eşimizin hangi yönlerini,davranışlarını değiştirmek isterdik ....
ben eşimin alman kanalına odaklanıp seyretme huyunu değiştirmek isterdim,biraz daha romantik olmasını isterdim,bana karşı güzel sevgi dolu sözler söylemesini isterdim,süprizlerle dolu olmasını isterdim,doğum günümü evlilik yıl dönümlerimizi,tanışma yıl dönümlerimizi hatırlayıp bana süprizler yapmasını isterdim,bana hep hesap vereceksin diye bağıran huyunu degiştirmak isterdim peki sizler ....
CADIARZU :uhm:

• Konu Sahibi EU1
Düşündüm ve bulamadım. Siniri geliyor aklıma ama bana göre daha sakin aslında...
Aaaa buldum :)
Maç seyrederken sakin olsun ve küfretmesin isterdim.
Başka da birşey gelmiyor aklıma...

Onu böyle seviyorum yaa...Değişmesin benim canım...

• Konu Sahibi EU1
kızına ve bana daha sevecen olmasını isterdim
benimle ilgilenmesini isterdim
ailemle daha iyi diyologları olmasını isterdim
gezmeyi sevmesini isterdim
bu kadar tutumlu olmasını deiştirmek isterdim
uyuma huyunu deiştirmek isterdim...çok uyurda :roflol:
o kadar çokki şimdilik bu kadar yeterli sanırım .......

• Konu Sahibi EU1
içinden konuşmamasını isterdim. çoğu zaman duygularını hiç belli etmez anlıyabilirsen anla ......................

• Konu Sahibi EU1
1.sigarayı bırakmasını isterdim(çok zor ama...)
2.çıkarttığı şeyleri toplamasını isterdim
3.biraz olsun tutumlu olmasını isterdim
4.gezmeyi sevmesini isterdim
5.duygularını her zaman açık bir şekilde ifade temesini isterdim

valla bayada bişeyler istiyormuşum.şimdilik bu kadar arkadaşlar düşünsem aslında baya çıkacakta...kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi EU1
Biraz zayıflasa tam olacak.:roflol::roflol::roflol:

• Konu Sahibi EU1
Ben ne yazarak kendimi,ne de okurken sizi yormak istemem.

Direk eşimi değiştirmek isterdim.:roflol::roflol::roflol:

• Konu Sahibi EU1
sinirlerinin alinmasini isterdim..
eskisi gibi sevecen olsun
sevgiisini gostersin, suprizlerine devam etsin ,bencilliginden vazgecsin..bendemi direk esimi degistrisem ne :roflol::roflol: :enbuyukkk:

aceleciliğinin olmamasını isterdim ben sakinimdir o da o kadar aceleci:::::::)

KARDEŞ OLSALAR BU KADAR BENZEMEZLER YAAA AYNI HUYLARI BENDE DEĞİŞTİRMEK İSTERDİMMM:roflol:

futbolcu olduğu için gece maçlarına hiç gitmemesini isterdim(koykuyoyum ewde)
kıskançlığı beni deli ediyor...kıskansın ama aşırı değil...
birde solaryum sewdasından wazgeçse artık askerde bile solaryumu düşünüyor.(tamam bakımlı olsun ama çokda değil)

ben suan esimi komple degistirmek istiyorum ..

çok güldüm alemsin yahu bende eşimin çoook temiz olmasıından nefret ediyorum pis pasaklı olmasını evi dağıtmasını istiyorum ama olmuyor tertemiz akça pakça bir adam biraz pis ol be adammmm herşey yerli yerinde olmasın bir günde eğer olmazsa çıkan kavgayı duysanızz sanki adam öldürdüm..:sm_confused:

Eşimin işini değiştirmek isterdim. Evlendiğimiz günün ertesi sabahı işe başladı. 3 yıl oldu hala 1 gün bile dinlenmeden çalışıyor. pazar günümüz bile yok. İnsanın kendi işinin olması ne kötü bişeymiş ya. Biraz da dinlen be adam biraz da karına oğluna vakit ayır. Hergün eve geliyor canı sıkkın bişekilde düzeltene kadar anam ağlıyor. Sonra sana vakit ayıramıyorum deyip uyutmuyor beni, cumartesi pazar yapacağımız şeyleri biz geceleri yapıyoruz. Film seyrediyoruz, oturup konuşuyoruz. Sonra o uyuyor benim oğlan uyanıyor. Ben napcam ya böyle benneyaptımki Keşke memur olsaydın be kocacığım

işini değiştirmek isterdim..esnaflık zor meslek...
cimriliğini değiştirmek isterdim ...
aşırı derecede hayvan sevgisini (bende severim ama eşiminki çok aşırı yaaa)yani bıraksam evi hayvanat bahçesine çevirecek...

eşinin dışarda vakit geçirme alışkanlığını değiştirmek isteyen yokmu :dilcikar:
haftada iki akşam saat 10 a kadar dışarda ben de bunu değiştirmek istiyorum:çok üzgünüm:
hiçbiyere gitmesin sürekli yanımda olsun istiyorum:1hug::1hug::1hug:

ya insan temiz kocanın temizlik huyunu degistirmek istermi yahu? benim esimin temizlik kavramı hic yok..
banyodan cıkınca temis camasır giymezdi..kayınvalidecigim ögretmemis.ben evlenince ögrettim bi düsün..

ahh ahh temisdir ama benim cabamla.. keske biraz temislik alıskanlıgı olsa diyoum baska da bisey demiyorum..

ben suskunluğunu ve asosyalliğini değiştirmek isterdim

eşimin işe olan bağlılığını değiştirmek isterdim..yer ve mekan tanımıyor çünkü günün her saatinde aktif..
gecenin bir yarısı bir müşterisinin telefonuyla uyanabiliyor..
mesela bu gece 4 de kalktık..benzin istasyonu müşterilerinden biri yağda bir bozukluk görmüş hadi gel bir bakalım dedi.(eşim madeni yağ satışta)
hooopppp eşim gitti...
demin geldi hemen yatağa..
başka bir şey istemem...
:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…