eşinizin hangi yönlerini değiştirmek isterdiniz?

ya insan temiz kocanın temizlik huyunu degistirmek istermi yahu? benim esimin temizlik kavramı hic yok..
banyodan cıkınca temis camasır giymezdi..kayınvalidecigim ögretmemis.ben evlenince ögrettim bi düsün..

ahh ahh temisdir ama benim cabamla.. keske biraz temislik alıskanlıgı olsa diyoum baska da bisey demiyorum..

ama gelinciğim ya çook temiz bıktım ya günde 2 kez iç çamaşırı değiştirir hergün gömlek değiştirir hemde tertemiz ve parfüm kokuluyken hiçbir leke yokken çorapları her pantolonla takım olmazsa ortalığı yıkar ellerini belki günde 15kez yıkar ben temizlik yapmazsam ev dağınıksa tüm sinirleri bozulur stresten kavga çıkarır ama çekilmiyor ki bu kadarı da bebeğim var benim her an düzen zor oluoyr....

ama gelinciğim ya çook temiz bıktım ya günde 2 kez iç çamaşırı değiştirir hergün gömlek değiştirir hemde tertemiz ve parfüm kokuluyken hiçbir leke yokken çorapları her pantolonla takım olmazsa ortalığı yıkar ellerini belki günde 15kez yıkar ben temizlik yapmazsam ev dağınıksa tüm sinirleri bozulur stresten kavga çıkarır ama çekilmiyor ki bu kadarı da bebeğim var benim her an düzen zor oluoyr....

aman allahım evet canım haklısın esinin bu huyunun kesinlikle degistirilmesi lazım

keske böyle bir kurum olsa gidip esimizin sevmedigimiz huylarını degistirip getirseklaelaelaelaelae

aman allahım evet canım haklısın esinin bu huyunun kesinlikle degistirilmesi lazım

keske böyle bir kurum olsa gidip esimizin sevmedigimiz huylarını degistirip getirseklaelaelaelaelae

evet canım ya ama benimkini değiştirsekte kendini tekrardan günceller gibime geliyor..:roflol:

Bende üstünü değiştirince dolaba yerleştirmesini,beni anlamasını ve dinlemesini,arada sürpriz yapmasını,gezmeyi sevmesini çoğu erkek bunu sevmiyor herhalde.Alışverişe çıkınca her kıyafete bahane bulmasına,bunun gibi huylarının değişmesini isterim

aşırı derecede sinirli:çok üzgünüm:
sinirlerinin alınmasını isterdim
sinirlendiğinde gözü hiçbir şeyi görmüyor çünküsenağlama
yoksa çok ama çok iyidir benim aşkım
:asigim:

pastırma misali yani çok sinirlisi dişe takılıyor tadını bozuyor 0 sinirlisi yumuşak oluyor hamur gibi ...

Latife ediyorum kızmazsın umarım:içelim:

Arkadaşlar lütfen "Z" harfini "s" olarak "V" harfini "w" olarak bazı harfleri (sesli harfler ve r harfi gibi ) yutarak yazmamaya dikakt edelim..

Son düzenleme:

ahh anam allah yardimcin olsun :teselli: seninki obsesyon mu ne yaasırnaşık şey

ben eşimin sadece ani parlamalarını değiştirmek isterdim. ben ne hata yaptım diye anlayana kadar o bağırıyor sinirleniyor sonra tekrar sakinleşiyor özür diliyor falan ama iyi de ben ne de ne olduğunu anlasaydım dimi ama

kesinlikle ve kesinlikle horlamasını bıkma derecesine geldim ama yinede ben onu çok seviyorummm

vallahı ben direk huylarını degıstırmekle ugrasacagıma KENDINI DEGISTIRMEK ISTIYORUMMMM bıktım ondannn........

X