eşinize bakarmısınız?

dilegim

artık bambaşka biri
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
1.993
5
39
slm kızlar esınız sakat kalsa ona bır omur boyu bakarmıydınız ?yada sız sakat kalsanız esınız sıze bakarmıCADIARZU

slm dılegım...soruna soyle cevap vereyım esım sakat kalsa bakardım cunku o benım cocuklarımın babası vazgecılmezım askım...ben sakat kalsam oda bana bakardı bundan hıc süpem yok..hayat paylasmaktır hayat ıyı ve kötü günde bırbırıne destek olmaktır...bu benım düsüncem....................

tabi ki bakarım evlilik ömür boyu sadakattir
hastaandı diye cekip gitmeyi düşünüyorsamm zaten o evlilikten hayır gelmez onun da bana bakacagına eminim

Allah ım gostermesın cok zor bır durum..
elbettekı bakardım esıme hemde severek acıyarak degıl..:asigim:
esımde bana bakardı elbette ama malum bır kadın erkegıne omur boyu bakabılır ama bır erkek ıcın durum aynı olmayabılırfisfisfis

Öncelikle RAB bim böyle bir acıyı kimseye yaşatmasın diyorum.Bir deyim vardır "İnsan Eti Ağırdır" böyle bir durum söz konusu olduğunda hem bakan, hemde bakılan için zordur.
Gelelim cevabıma eşim bana bakarmı bilmem ama.
"BEN ÖMRÜM YETTİĞİNCE EŞİME BAKARIM"
Ben bu yola iyi günde,kötü günde,hastalıkta,sağlıkta diye başlamışım ve benim lugatımda yarı yolda bırakmak yoktur.Üstelik o benim AŞKIM,CANIM,NEFES ALIŞIM,ÇOCUĞUMUN BABASIYKEN.:asigim:

kesinlikle bakarım koçişiminde bakacağına eminim ...:)
yine de allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin...kolay değil bakanada baktıranada zor...

bana esım ehr zaman der bunu sen bı hastalansan sakat kalsan ben senı yıne aynı sever ılgılenırım dıyor bende bakarım ona zaten kımım var benım ondan ve ailemden baska

benım annemde sakat yerınden kalkamıyor tam sekız yıldan ıtıbaren babam anneme bakıyor

bende aynı seyi düsünüyorum
hasta oldugum zaman tepkileri bakıyorum heralde öyle bir durumda baska cıkıs noktaları arar gibi geliyor

bence erkekler bır omur boyu bakmazlar be ALLAH onların elıne dusurmesın ama bız kadınlar kendı hayatlarımızı boş verıp onların yoluna kendımızı adarız ama malesef bunu sadece kadınlar yapıyor sunuda soylemeden gecemıycem nadır de olsa bazı erkekler var bakan

Allah kimseyi böyle bir durumla karşolaştırmasın ama bakardım tabiki eşimde bana bakardı bence

Allah kimseyi böyle bir durumla karşılaştırmasın ama bakardım tabiki eşimde bana bakardı bence

allah kimseye aza noksanlığı vermesin ...evlenirken iyi günde kötü günde diyoruz işte onu laf olsun diye demiyoruz..hepimiz insanız ve ne olacağımız belli değil..allah herşeyin hayırlısını versin...

Yaşamadan bilinmez ki...:sm_confused:
Eşimin sakat olsam bana ömür boyu bakabileceğini pek sanmıyorumAdam kendine bakmaya bile aciz..kafamçokkarıştı
O zaman niye bakarım diyeyim ki?:dilcikar:

Allah göstermesin öyle bişeyi
böyle bişey insanın başına gelmeden bakarım demek çok kolay
biz eşimlende bu konuyu çok konuştuk
zor bi durum
evet iyi günde ve kötü günde evleniyor insanlar ama bu durum çok farklı
elimden geldiği sürece en iyi şekilde bakmaya çalışırım
eşimin banada aynı şekilde gücü ve sabrı yettiği sürece en iyi şekilde bakacağina eminim ama erkek sonuçta nekadar bakabilirki?
ama ömür boyu?? bilmiyorum

Yok hiç alınmadım arkadaşım..yerimseniben
Sadece açıklama yapmak istiyorum..
Evet kötü durumları düşündüm ama ben önce kendime ve kendi aileme,çevreme güvenirim her zaman..:1rolleyes:
Eşimi iyi tanıyorum,hastayken bana bakar,tüm ev işlerinde yardım eder ama ömür boyu sakat olsam bana bakması çok zor bunu biliyorum..fisfisfis

allah korusun allah kimseye göstermesin
tabi baklarım o benim kocam aşkım onunda bana bakıcağından hiç şüphem yok.

bitanecim allah o duruma kimseyi düşürmesin sana hak vermiyor değilim..Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…