eşinize bakarmısınız?

aslında bakardı diyoruz da nasıl bakardı oda tartışma konusu..çünkü bakmak var bakmak var....allah kimsenin umuduna bırakmasın ya valla öyle birşeyi düşünemiyorum bile...

:çok üzgünüm:bana bakacağını hiç sanmıyorum
ama ben seve seve bakarıma.s

ben bu durumu aile içinde yaşadım ve gördüm
ki dedem bu durumdaydı ve 50 yıllık evlilerdi
çok zor babanem hakkını yiyemem tam 8 yıl baktı dedeme
insan eti bi zmn sonra ağır gelir çok çekti dedemde allahım ona acıdı da yanına aldı
ama yeni evli bi insan yaparmıydı bilemiyorum
misal ben bakrmıyım acaba emin deilim
çok gencim eşimde öyle
suan için öyle bir durum olursa açıkçası ben bakarım yada eşim bana bakar diyemiycem
çünkü yani ne bilim baksa bile ne kdr bakar yada ben kaç sene dayanırım bilemiyorum
bunun sevgi ve aşkla bi alakası yok
ayrıca benim başıma öyle bir şey gelse eşimin beni bakmasını istemem
suan için diyorum bastıra bastıra
adam 25 yaşında nie hayatını bi yatalakla geçirsin ki

ha ben uzun yıllar evli olurum çoluğum cocuğum olur
insan çok sey paylaşır o zmn ben bakarım
ama eşim için yine bi şey diyemem ve açıkçası yine
beni bakmasını istemem

Son düzenleme:
Allah korusun :1shok: Ben tabiki bitanecik eşime bakarım. Yalnız, onun bana 'benim ona bakacağımdan' daha da iyi bakacağına eminim. Zaten nerde bir yaşlı hasta filan görse hemen yardıma koşar. Düşüncelidir bitanem benim. Yufka yüreklidir, ince fikirlidir. Allah acısını göstermesin kimseye.:asigim:

başıma gelmeden bişey diyemem...
bakar mıyım bilmem...bakarım tabiki diyemem...onu o halde bırakıp gitmeye içim el vermez diye düşünsem bile bakarım diyemem...
açıkçası onun bakacağını da düşünmem...
yatana da zor bakana da zor bir iş...
Allahım kimseyi düşürmesin...

Öncelikle allah kimseye öyle bir acı yaşatmasın inş. Tüm sevdiklerimden ve sevenlerimden uzak olsun inşallah. (amin). Gerçi düşmanımın başına gelse üzülürüm çok zor bir durum. Bence bayanlar bakar ama erkekleri zannetmiorm. Vefalı olan herkesin yapacağı şey, vefa da daha çok kadınlarda var. Kadınlar daha bir farklı daha duygusal, daha düşünceli...

ben bakardım ama onun bana bakması konusunda kesin konuşamam.

şu bir gerçekki o baksa bile ben istemem..

Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin. doğumum sezeryanla oldu ben 5-10 tam anlamıyla kalkamadım. eşim hep yanıbaşımdaydı ama yinede ne annem ne kız kardeşlerimden birşey isteyemedim. yanlız benim bir küçüğüm olan kız kardeşim var o yeni evliydi, hastanede o kaldı lep demeden anlıyor sanırım beni en iyi kardeşim tanıyor o gün anladımki ben sakat kalırsam açta kalırım susuzda :bbo:

allah kimseyi elden ayaktan düşürmesinn bir yudum suyu isteyecekk pozisyondaa bırakmasınnn

ben bakardım ama eşimi bilemiyorum o duruma gelmeyince bilinmez tabi allah kimseye o durumları yaşatmasın...

iyi günde kötü günde demedikmi evlenirken:asigim:
allah düşürmesin ama bakarım
:a015:

iyi günde kötü günde demedikmi evlenirken:asigim:
allah düşürmesin ama bakarım
:a015:

iyi günde ve kötü günde,her zaman......çok haklısın eylülcüm...
sevgi varsa aşamayacağı engel olamaz....
kesinlikle bakarım..........
fakat eşim için %100 diyemem....bana olan sevgisi bağlılığı işte o zaman belli olur.......
Allah kimseyi elden ayaktan düşürüp,kimseye muhtaç etmesin....

Konu güncelken birşeyler daha yazmak isterim..
Açıkçası ben sakat olsam yakınlarımdan biri bana baksın pek istemem.:1no2:
Tecrübeliyim bu konuda. Bir kaza sonucu tam 31 gün yatmak zorunda kaldım. 2 defa banyo yapabildim sadece o anlarda oturdum hem de ağlaya ağlaya senağlama
Yaşadığım ve yaşattığım sıkıntıları burada tarif edebilmem mümkün değil. Üzüntümü ve can sıkıntımı asabiliğimle yansıtıyordum,ailemi çok üzdüm çok..benneyaptımki
Bu yüzden eşim bakmaya hevesli bile olsa adamı ben bezdiririm hayattan..

allah korusun aşkımıda benide kimseye muhtaç etmesin zor durum .
ama ben bakarım aşkıma severek.........
aşkımda bakar bana merhametlidir canım benim allah ayırmasın bizi............

ne kadar kızsam da,bağırsam,çağırsam da..kıyamam ben ona..elbet bakarım..
gerekirse işten çıkar gene bakarım..başımın üzerinde taşırım ben onu..kurban olurum ben ona..

Allah ım korusun...
Eğer öyle birşey olursa tabiki bakarım...
O benim canım, o acırsa bende acırım...

Ama ben öyle olursam istemem eşimle kalmak...
Kendimi yük gibi hissederim, ailemin yanına gitmek isterim...
Gerçi bakacak bir annemde yok artık ama...
Kardeşlerim bakar sanırım.

Aslında hiç akıla bile getirmemek lazım...
Allah korusun bizi ve sevdiklerimizi...

X