eşiniz yalan söylerse

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar 6 aylık evliyim ve eşimi çok seviyorum fakat
evlenmeden önce aramızda bi konu vardı ve bunu hiçkimseyle paylaşmamaya söz vermiştk ama o ablası gibi gördüğü bi akrabasına söylemiş ve ben 2 ay falan sonra nişanlıyken öğrendim. o anki duygularımı anlatamam eşime olan güvenim bi anda gitti ve ayrılmayı bile düşündüm.ama eşim beni çok seviyor.ben de onu ve evlendik şu anda da çoook mutluyum
ama o olayı unutamıyorummm:kızgın:
hep açıyorum bu konuyu ve ağlıyorm bağırıyorm onu da çok üzüyorm diyo ki bana güvenmen için ne yapabilirim hatasını kabul ediyo çok pişman ama ben unutamıyorm işte kendimi salak yerine konmuş hissediyorm:1no2:
siz olsanız bu konuyu kapatırmıydınız ben her defasında bu olayı açıp bağırıp çağırmak istiyorm

tam olarak mesele neydi :uhm: bu kadar güveninizi sarstığına göre önemli birşey

ya o sıralar birlikte olduğumuz onun ailesi tarafından bilinmemesi gerekiyodu ve o anlatmışşş ve ben saf gibi hay allahm ya çok kızıyorm hala

cnm herkees hata yapar bunu unuttma bıde uzerınden yıllar gecmıs gıtmıss neden takıyosun hala esın senı aldatmıyosa ewınde mutluysan daha ne ıstıoysun böle kucuk seylerle kafanı yorma mutlugunu zedeleme

ama sanırım artık tüm ailesi biliyor evli olduğunuzu di mi :)

bence artık o olaya takılıp kalmak kendini yıpratmaktan başka bi işe yaramaz canım, kendinde diyorsun zaten üzülüyorum ağlıyorum bağırıyorum diye...
Sonuçta sizi anlatmış, aşkınızı anlatmış o kişiye...ortada arkanızdan çevrilen bi dolap bi aldatmaca olmadıysa, kendinize ve eşinize bir iyilik yapıp unutun bence :KK66:

iyi de bu kadar büyütülecek bir mesele diil... ama birlikte oldugumuz derken ilişkideki beraberlik sanırım dimi bahsettiğin,buysa büyütüp te uzatmak anlamsız ...ama cinsel bir birlikteği kastedersniz aaa işte o zaman ''yuhhhhh'' derim...

bukadar büyütüp evliliğinde huzursuzluk yaratma bence. boşver onları şimdi yalan söylemiyorsa evliliğin tadını çıkar. ne demişler hatasız kul olmaz

bencede takılmanıza lüzum yok. evliliğin tadını çıkarın. geçmiş gitmiş bu konuyu sürekli yüzüne vurup huzurunuzu bozmayın derim :nazar:

elifcim teşekkürler ama 6 ay oldu ve ben hala bu yalan konusunda yeni hatalarını arıyorm kuşkucu oldum çıktm bir de beni bukadar etkilemesinin nedeni 2.yalanı olması. ilk yalanı da benden önceki ilişkisini saklamıştı ve ben başkasından öğrenmiştim ve oanda birdaha aramızda yalan olmasın demiştm..
şuan çok iyiyiz herşeyiyle harika ama bi unutabilsem

unut gitsin derim çünkü eşini sevdiğini mutlu olduğunuzu söylüyorsun neden hem kendini hemde eşini üzesinki ayrıca evliliğinizide sarsmış oluyorsun bu şekilde şunuda söyliyeyim unutamıyacağını biliyorum ama en azından aklına her gelişinde eşinin olumlu yönlerini düşün onun seni nekadar mutlu ettiğini düşün.ancak şöyle birşey var ben olsam seninle aynı tepkiyi verirdim ama bence bu doğru değil çünkü evliliği hafife alamayız.sana ömür boyu mutluluklar diliyorum

iyi de bu kadar büyütülecek bir mesele diil... ama birlikte oldugumuz derken ilişkideki beraberlik sanırım dimi bahsettiğin,buysa büyütüp te uzatmak anlamsız ...ama cinsel bir birlikteği kastedersniz aaa işte o zaman ''yuhhhhh'' derim...

yok canım cinsellik değil ay içimi rahatlattız ya bi hafifledim:dance:
birde evliliğe alışmak kolay olmuyo galiba

elifcim teşekkürler ama 6 ay oldu ve ben hala bu yalan konusunda yeni hatalarını arıyorm kuşkucu oldum çıktm bir de beni bukadar etkilemesinin nedeni 2.yalanı olması. ilk yalanı da benden önceki ilişkisini saklamıştı ve ben başkasından öğrenmiştim ve oanda birdaha aramızda yalan olmasın demiştm..
şuan çok iyiyiz herşeyiyle harika ama bi unutabilsem

pardon cnm ben 6 yıl dıye okudum-tatlicadiarzu- onu ya ama genede unutursun benımde nısanlım benden bı konnuyu saklamıstı ılk önce cok kızmıstımm ama sonra düşündum kendı kendımee o anda bana on söleydı gıdıp o kısıyı öldurebılırdım benım ıyıylıgım ıcın sölemıss senle öle dusun oda yalan sölemıs olabılır ama senın ıyılıgın ıcındırr belkı öncekı ılskısını falan saklamıss senın ondan ayrılmandan yada uzulmenden korktugu ıcındırr

pardon cnm ben 6 yıl dıye okudum-tatlicadiarzu- onu ya ama genede unutursun benımde nısanlım benden bı konnuyu saklamıstı ılk önce cok kızmıstımm ama sonra düşündum kendı kendımee o anda bana on söleydı gıdıp o kısıyı öldurebılırdım benım ıyıylıgım ıcın sölemıss senle öle dusun oda yalan sölemıs olabılır ama senın ıyılıgın ıcındırr belkı öncekı ılskısını falan saklamıss senın ondan ayrılmandan yada uzulmenden korktugu ıcındırr

evet cnm aynen öyle ayrılmamdan korkmuş ama sonra acısını çıkarttım istemese de bütün herşeyi anlattırdım ona ve hala diyorm cezan bitmedi diye:mymeka:

kaydirigubbakcemileheheee bende arada söluyom caktırmadan laaf sokuyom ama takmıyom hıc artık ama bı ara paranoya yapmıstım her 10 dk bır hatırlatıyodum calar saat gıbıydımm

selam kızlarr nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Son düzenleme:
bence bunu bu kadar abartmamalısın ikiniz de birbirinizi sevmişsiniz ve evlenmişsiniz bence bunu anlatmasının nedeni senle birlikteyken duyduğu mutluluktan kaynaklanıyor insan öyle değilmidir bir şeyden mutluluk duyduğunda bunu bir başkasına bir yakınına anlatmak ister bence sebebi bu sen yinede haksızlık etme derim ben birbirinizi gerçek anlamda bu kadar çok seviyorsanız aranıza böyle şeylerin girmesine izin verme

bence evliliğinde herşey normal ve sen takıcak şey arıyosun
üstünde durma tepkini duyduğunda vermişsin
şimdi ısıtıp ısıtıpta aklını bulandırmak niye

tamam,söylemiş ama hem aradan o kadar zaman geçmiş,
hemde o kadar da kötü birşey yapmamış ki...
yani evinizde,eşinizle huzursuz olacağınız bir konu değil...
peki değer mi,bu konu yüzünden bağırıp,çağırmaya...
olmuşa çare yok...eski defterleri karıştırmayın,yeni sayfalarınızı doldurmaya bakın...
sevgiler...

kendinle çok başbasa kaldın galiba bunları kurcaladığına göre..
evliliğin keyfini çıkar ya ..

yalanı sizi maddi vaya manevi bir zararamı ugrattı
zamanında ilk ilişkisini gizlemiş ne varki bunda
ve sizinle olan beraberligini bi yakınıyla paylaşmış
bence bunlar dert tasa deil

ha yalan olur çok büyükdür o zaman böle takarsınız hakkınız vardır

X