Eşiniz yada sevgilinizden yaşca büyük olan var mı?

• Konu Sahibi dilemmatr

bu derdine kusura bakmada gülerim
1 hafta haaaa
bayağı büyükmüşün
sana abla desin güzelim
bende badem gözlümden 3 yıl büyüğüm bende banada teyze der

• Konu Sahibi dilemmatr
mrb ,bence 1 hafta büyük olmak hiç önemli bişey deil sen deil o senden de 1 hafta büyuk olabilirdi öyle olunca sen ona abimi diyecektin yani bence boşuna kendine dert ediyorsun insanın kendiyle aynı yaşta olması guzel bişey eğer seninle anlaşailen biriyse senden 3 yaş buyuk olması yada aynı yaşta olmanız sorun deil önemli olan akıl yaşımızın yerinde olup anlaşabilmek .

• Konu Sahibi dilemmatr
1 hafta mi:1shok::1shok:
tovbeler basima
bu dert mi bacim ya,
tek derdin bu olsun bea guzelim, rabbim dert vermesin
1 hafta ne ki
benim buyuk annem buyuk babamdan 3, 4 yas buyuk ne oldu ki
yasayip gidiyolar oyle kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi dilemmatr
bende aşkımdan 1 yaş büyüğüm çokta mutluyuz.hem o benden daha olgun bütün çocukluklarımı çekiyor walla kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi dilemmatr

ben eşimden 1.5 yaş büyüğüm ve eşim gırgır bir tip olduğu için bazen: ''yaw karıyı da büyük aldık zengin olacaz diye; iyice batırdı bu beni'' der Şeniz. erkekler kendilerinden büyük kadınla evlendikleri zaman köşeyi döneceklermiş diye espri yaparmış.zengin olamadı,ekonomik durumlar sakat;şimdi de ''beni iyice batırdı'' diyor.
anlamadığım şey şu:bunu niye kendine sorun ediyorsun?1hafta büyük olmak ne ki? babanın hareketi de yanlış.ama evlenirken bilinmiyormu?sonradan niye sorun ediliyor.
benim teyzem kendisinden nerden baksanız 6 yaş küçük erkekle evlendi ama sorun yok aralarında.çünkü dert edecek olsaydı büyük olanla evlenmeyi başta sorun ederdi ve evlenmezdi.
1 hafta büyük olmayı dert etme.*******aynı yaştasınız******************Şeniz

• Konu Sahibi dilemmatr
neden böyle sacma seylere takiliyorsunuz bunun icin konu acilir mi ya..
bir hafta alti üstü iyi ben bir bucuk ay büyügüm ne olacak simdi bak sen beni birakir dalga mi gecer sonra...
lütfen surda o kadar cok sorunu olan insan var ki sizin tek derdiniz bu olsun ama insnin sinirleni bozuyor

• Konu Sahibi dilemmatr
şaka gibi bir yazı..
neyini yüzüne vurabilrki? nasıl yani anlamadım? -tatlicadiarzu-sırnaşık şey

ben bir bayanım ilk aşık oldugum kişiden 5 yaş büyüktüm beni istemiyodu ama sebebi yaş deildi sebebi farklıydı
ilk çıktıgım erkekten 4 yaş büyüktüm beni cok istiyodu yaşı sorun etmiyordu ailesi ile tanıştrmak için cok ısrar etmişti
ve şimdi sevgilimden 4.5 yaş büyüğüm..
Allah onu kaybettirmesin..
ben ona yaş farkını sorun edermisin die sordum bana manyak dedi :)
kafaya takacak başka sey bulamıcazda onu mu takcaz dedi :)
seni seviyorum benm için değerlisin dedi önemli olan insanlığın dedi
bende takmıyorum
ben okumadım o ise tam anlamıyla senelerini okumakla kendini adam etmekle gecirmiş
bunuda takmıyorum artık cünkü bana deger verdigini sürekli gösteriyo
benden büyük olsa ne olcak kücük olsa ne olcak?
benden zeki olgun ve akıllı..
kafaya takılması gereken şeylerin bu kadr basit şeyler olmayacagını bilcek kadr zeki olgun ve akıllı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…