eşiniz sizden kaç yaş büyük

eşim benden 2.5 yaş büyük. bence çok ideal. çok büyük olmasını istemezdim açıkçası.allahıma çok şükür çok iyi anlaşıyoruz. hayata aynı pencereden bakabiliyoruz.

benden 3 yaş büyük mirmirmirmir
ama ruhu benden 10 yaş küçük gamyoncuiremsu

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Benim eşim benden 6 yaş büyük bazen iyiki büyük diyorum çok olgunlukla karşılıyor bazı hareketlerimi buda benim çok hoşuma gidiyor :)

İki yaş büyük hatta bir buçuk...
Anlaşıyoruz ama bu fazla yaş farkı olmadığı için değil bence...
On yaşda büyük olsa farketmezdi benim için..

Eşim nüfus yaşı olarak benden 5 yaş büyük.Ama ruhen benden 15 yaş küçükbenneyaptımki

benim eşimle aramızda 3 yaş var.yaş hiç farketmiyo bence büyükde olur küçükte mühim olan kendini yetiştirmesi.yşı büyük olur ama çocuksu hareketlere sahiptir.yaşı eşinden küçük olur olgundur.bence evlilikte anlaşmanın yaşı yoktur önemli olan anlaşabiliyo olması.

benim yaş yokda gün farkı var eşim benden 13 gün büyük aynı burçuz ve çok ii anlaşıyoruz:asigim::asigim::asigim:
bazende benimle dalga geçiyo benim senden daha çok görmüş geçirmişliğim var diye aşkım benim yaaa:asigim::asigim::asigim:

benden üç yaş büyük.....erkekler geç olgunlaşıyor, o yüzden erkeğin biraz büyük olmasında fayda var diye düşünüyorum ama kendinden küçük erkeklerle de evlenenlere de saygılıyım. çünkü bazı insanlar doğuştan olgun olabiliyor ya da erken olgunlaşmış oluyor. ya da kendinden küçük erkeklerle evlenenler genç eşin yanında kendini genç hissediyor olabilir. bilemem..annemde babamdan büyük :))))

eşim benden 8 yaş büyük avtajlarıda var...
evlendiğimizdan beri hiç onda çoşkuyu göremedim zannediyorum biraz olgunluktan...ben çok ufak şeylerle mutlu olurum o çok farklı bence bu dezavantaj....

Eşim benden 7 yaş buyuk sorun olmuyor buyuk olması daha iyi o yaşlanacak ben hep ondan genç kalıcam

10 yaş büyük benden ve bunun herzaman avantajlarını görmüşümdür. hiç sorun yaşamadık yaşla ilgili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…