Anket Eşiniz/sevgiliniz jinekolojik sorunlarınızla ilgileniyor mu?

Eşiniz/sevgiliniz jinekolojik sorunlarınızla ilgileniyor mu?

• evet ilgileniyor

OY: 28 84,8%
  • hayır ilgilenmiyor

OY: 4 12,1%
  • Eşimle sorunlarımı paylaşmaktan çekiniyorum.

OY: 1 3,0%

• Ankete Katılan
    33

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.992
30.292
60
eşiniz jinekolojik sorunlarınızla ilgileniyormu

Benim eşim bu konuda çok ilgilidir.
Ben doktora gitmemek için direnirim ve her zaman beni o götürür doktora.

eşim bu konuda çok duyarlıdır problem varsa kendisi arar doktorumuzu ve götürür kullanacağım ilaç varsa saat başı otamatiğe takılmış gibi ilaç saaatiiii hatırlatmasını yapar.

her sorunumla olduğu gibi bununla da ilgilenir.ama fazla abartmadan.çünkü gıcık derecede gamsızdır.

EVET İLGiLiDiR. AMA DOKTOR FALAN ARAŞTIRAMAZ ( İşleri çok yoğun ) AMA BENİN SAĞLIĞIMLA HER ZAMAN YAKINDAN İLGİLİDİR. MEVCUT İMKANLARI DAHİLİNDE HEP YANIMDADIR

Bu tür problemlerim olduğunda hemen eşime söylerim.
Hemen doktorumdan randevu almamı ve ihmal etmememi söyler.
Bazen benimle muayeneye bile gelir.:smiley-cool:

ewet iligilenir.15 yıldır dr. a eşim yanımda olmadan gitmedim.

Sevgilim sağlık sorunum olsa çok ilgi gösterir.Ama o konuda bir sorunum olsa söyleyemem ,utanırım.Ama evlenince elbette söylerim:eek:

Nisanlimla konusuruz bu konulari...ilerde kadinlarin yasadiklari sorunlar veya guzellikler neyse...benimle paylasmani istiyorum dedi. Bende zaten birsey gizlemem

Adet dönemlerimdeki karın ağrımla ilgilenir sağolsun bana çikolata falan alır canım istiyo bu dönemlerde diye

benimkide bana tatlı şeyler taşır ilgilenmesi bundan ibaret :roflol: :teytey:

ilgilendirmeme gibi bir şansı yokh zaten onuda ilgilendiriyor

ben onun her türlü rahatsızlığıyla ne kadar ilgileniyorsam, o da aynı şekildedir. Birbirimizin sağlığını bazen kendimizinkinden daha çok önemsediğimiz hissisine kapılıyorum.

X