esiniz giydiginize taktiginiza makyaj yapmaniza karisiyormu

violetta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2006
17
0
57
Bazi esler vardir kadinin kas almasina bile izin vermez sizin esleriniz size ne kadar sinir getiriyor yoksa bu konuda rahatmisiniz?Benim esim giydiklerime karismaz ama fazla kisa giyemem sinir vardir yazin capri short giyiyorum ama mini etek yasaknaniknanikgerci ben kendimde giymek istemiyorum. Baska sinirlari yoktur ben rahatim bu konuda peki siz hadi paylasmak istermisiniz.

Çok şükür hiç bir kıyafetime,makyajıma karışmaz.
Pek makyaj yapmam zaten.
Ama mini eteklerime,elbiselerime,kısacık şortlarıma,açık bluzlerime bekarken çok karışıyordu,kızıyordu ama giye giye alıştırdım vallasırnaşık şey
Giyim tarzımı ona göre değiştiremem..
Zaten nerede,ne giyeceğimi ben ondan daha iyi bilirim. Ona soracak değilim herhalde:mymeka:

canım bulundugumuz yere göre karışıyor
şimdi Ankaranın ilçesindeyiz tabi burada buraya göre giyinmek gerekiyor zaten bende bunu dogru buluyorum ama Ankara ya gittigimizde yada yazın tatilde hicbir seyime karışmaz yerine göre yani

benim eşim deil nişanlım ama baya bi karışıyo bana örnek verim
özel gün hariç eteğin boyu önemli deil etek giyemem (zaten giymeyide sevmem )
göğüs dekoltesi giyemem (zaten yok denecek kadar az ona dekolte ne yarasın )
giyim konusunda fazla bi tartışmamız yok ama bazen o kadar kıskanç oluyoki delirtiyo beni mesele yarım saat önce benim arkadaşlarımla çarşıda gezebilme ihtimalim üstünde kavga yaptık uyuss etti beni küstüm hıhhhhhhh

cok fazla kisitlama yapmaz zaten ben kendim kapali bir insanim ancak evden cikmadan önce basdan asagi süzer beni dar giydigim zaman biraz takar ama takan kim:)

valla benimki beni şıkır şıkır giyimli görmeye tahammül edemiyo.eeee nede olsa fidan gibi hatunum kendiside epeyce kilolanınca son günlerde beni kıskanmaya başladı.bluzlerimin yakalarından hep şikayetcidir biraz daha açta millet gögüslerini görsün diye her defasında yakınır.tabi bizdede ne göğüs varsa, bende uyuz oluyorum.ne var ki biraz dekoltede, oda hanımın zerafetini gösterir diye düşünüyorum.zaten aşırıya kaçacak yada başka erkekeleri tahrik edecek şekilde giyinmem.sonuçta ben bir anneyim ama gelde birde erkeklere anlat.ama allah var başka hiç bieşeyime karışmaza canım kocacımŞeniz

karışmaz zaten karışıcağı bir giyim tarzımda yok makyaj hiç yapmadım böyle sorunlarımız yok çok şükür

Yok benim esim karismaz sagolsun karissa zaten biliyo ortam gerilecek ben aksini yapicam.Kendi halime birakiyo ve bende onun sinirlenip kiskanip aklinin kalacagi turde giyinmiyorum zaten

Benim eşimde hiç bir şekilde karışmaz..Önceleri çok karışıyordu,askere gitti geldi kendine de geldi.:sm_cool:
Babamın evindeki ben böyle bir şey yaşamadım,bilerek görerek aldı..
Ama şu var çarşıya çıktığımızda hiç bir şekilde ne mini etek alırım onunla,ne de frapan bir kıyafet..Orda erkekliği tutor paşamızın.Sonradan giydireceği şeylere yersiz tepkiler gösterip sinir bozuyor..

evlendiğimiz ilk zamanlar çok karışırdı
bu konuda çok tartışmalarımız oldu biraz ben onun istediği gibi oldum biraz o
artık ortak bir yol bulduk kendimize şimdi problem yaşamıyoruz.

İlk zamanlar karışıyordu ama hiç dinlemedim sonra alıştı. Birde kıyafet almaya onunla gidiyorum vitrinde cazip geliyor, alıyorum sonra eve gelince laf edemiiyor. Ettimi sende vardın aldırtmasaydın diyorum hiç ses çıkaramıyor sırnaşık şey

Giymemden rahatsız olduğu şeyleri çok iyi bildiğim için giyim alışverişini ona göre yapıyorum ben. Ama yeri gelince giymemde o kadarda sorun etmiyor. Ben ne yapıyorum. Aldığım kısa etekleri dekolte bluzleri hep evde giyiyorum. Adam mest oluyor. Makyajıma hiç karışmadı şimdiye kadar ama geçen gün çok beğenerek aldığım ruju sürmemi istemdi. Çok dikkat çekiyormuş..

Benim kocam daha çok makyaj yapmamı çok mini olmamak şartıyla kısa etek giymemi ister.Yapmamam değil yapmam konusunda karışır ben kendim az makyaj yapıp giydiklerime dikkat ederim.Şanslıyım bu konuda.

benim kocamda tam aksiine karıstıgı tek şey makyajımı yapmamı daha sık en sık olmamı ister tabi dar ve acıklıga karısır kokoşlugu pek sever taksın takıstırsın ister bende aksine sade ve sık olmayı tercih ederim bende ona karısıyorum cünkü sürekli gömlek kravat kasıyo giymesi değil tabi ütüsü ehehehe

göbeğin belin açılmasın der çenesi durmaz, göğüs çatalına da takıktır ama bel kadar deil makyaja karışmaz takıya da

Benim ki sağolsun otaa b.ka karışır.
Ayyy evlenemden önce de böleydi evlendik hala aynıı.:mymeka:
Accıkkk süslenim püslenim surat şekli değişiyo herifin yaww.

sabah uyanamadığı için tek gözüyle kontrol ediyor benim kocacım, ne giyiyorum diye...:bbo:
bir gözünü hiç uyandırmıyor...şakkıdışakkıdı

benim eşimde karışmaz ama ben zaten onu karışmasını gerektirecek bir pozisyon yaratmam:asigim:

Bana karışmaz eşim ama kıskanır içten içe , kendisi ise ne giyceği konusunda mutlaka bana danışır zevkime güvenir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…