Eşinde sadece morfoloji sorunu olup da Doğal yolla hamile kalan var mı

Yok canım instagramdan yazdım ben aradı sonra konuştuk bi karışımdan bahsetti fiyatı da bayağı pahalıydı bilemedim yani doktora gitmek daha mantıklı geldi sonra
Bende ondan kararsız kaldım aceba tüp bebek mi burasimi diye görüştük 10 bin TL ücret çıkardı bize sonra düşündüm hani gerçek faydası var mı takip ettigimce olumlu sonuçlar var biz olumsuz kategorisinde olursak bir daha tüp Bebek süreci maddi manevi Zaman kaybı bilemedim ondan eğer gittiysen sormak istemişti

Canım senin sonuçlar nasıl eşinin ileri hızda mı sorun var

Ya benimkisi de morfoloji çok önemli değil diyor kafayı yersin
Ya ben doktora gittim bana aşılama tutmaz çok çok düşük tüp Bebek için aşılama şartı olduğu için aşılamayı yapmak için yapacakdi aynen böyle konuştu neyse ben yine yaptircakdm klomen kullandım 4 yumurta olup olgunlaşınca bu sefer bana yüksek bir ihtimalle 4 düz olur sorumluluk alıyorsan kabul ediyorsan yapicam dedi ve bu iki uç cevapları veren ise aynı doktor sen düşün ama şunu soylim yanıltmak istemem
1. Hız,hareket
2.sayisi
3. İse şekli yani morfoloji bu üçü olcok önemli diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…