Eşin ailesine anne baba diyememek?

Cucuthecatt

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
1.794
1.656
29
Merhaba 4 senedir evliyim eşimin ailesine anne baba diyemiyorum içimden gelmiyo ve bu aramızda çok büyük kavgalara sebep oldu. Tam bitti unutuldu artık diyorum sürekli bu mevzu karşıma çıkıyor. Denedim ama yok olmuyo ağzımdan kelimeler çıkmıyo söylemek istemiyorum asla. Ömür boyu bu stresi mi yaşıcam ben ne yapayım artık bilmiyorum.

Ben de söyleyemiyorum. Ikına ıkına ara sıra kpye baba diyorum, kvye anne dememek için nerdeyse şşt, pişşt falan diye seslenecem 😐 benim eşimin umrunda değil ama. Bence bunu kavga sebebi etmek çok saçma, insanın içinden gelmiyorsa yapacak bir şey yok.

Bende soylemek ıstemıyordum
Sesim içime kacıyordu
Bi ara siz dedim
Soylemeyın onlar sizin anne babanız değil

Dün instada bir reels gordum kız turk ,kv ıtalyan
Kız anne dıyor
Kadın kabul etmıyor
Sen benım cocugum degılsın
oğlumun kardesımısın dıyor cok mantıklı geldi ..
Neden bana anne dıyorsun diyor ,hayır soyleme dıyor
Valla cok haklı geldı
Banane ya benımmı anne babam
Kocamın kardesımıyım onların cocugumuyum😅

Asla söylemem, bana çok saçma ve biraz da iğrenç geliyor. Eşimle olan ilişkimde rahatsız olurum böyle bir durumdan. Sonuçta sevişiyorum ben bu adamla, annesi annem değil. Çok rahatsız edici.

Annemle babam da demezlerdi zaten birbirlerinin ailelerine. O yüzden bana olmasi gereken buymus gibi geliyor.

Bunun için kavga eden insanın da tamamen ego sebepli kavga ettiğini düşünüyorum. Kavga edilecek bir sebep değil bu. Bu kadarcık şeyden kavga edecek kadar tahammülü sevgisi yok mu insanların?

yukarda bi arkadaş yazmış, isimleri oymuş gibi söyleme olayını yapabilirsiniz bence😁 Ben de seslenecek bişey gerekli olduğu için biraz utanarak biraz ağız içi söylüyordum belli zamandan sonra ağız alışıyor zaten

Merhaba 4 senedir evliyim eşimin ailesine anne baba diyemiyorum içimden gelmiyo ve bu aramızda çok büyük kavgalara sebep oldu. Tam bitti unutuldu artık diyorum sürekli bu mevzu karşıma çıkıyor. Denedim ama yok olmuyo ağzımdan kelimeler çıkmıyo söylemek istemiyorum asla. Ömür boyu bu stresi mi yaşıcam ben ne yapayım artık bilmiyorum.
Eşinizle konuşun oda sizin anne ve babanıza anne baba demesin böylece sorun ortadan kalkar bence

Dün instgramda gördüm adamın birisi karısını mahkeme ye vermiş anne baba demediği için mahkeme adamı haklı bulmuş şaka gibi resmen birde boşanma sebebiymiş millet neler çıkartacağını şaşırmış durumda kimse demek zorunda değil sonuçta
İnsta açıldi mi kız 😂

X