Esimle cok huzursuzum

zuzum24

askim+cocuklarim=ben
Kayıtlı Üye
5 Mart 2010
2.742
1
38
Hanimlar esimle son 1 yildir cok huzursuzm onun kahve hayati gittimi evi unutup gece yarilari gelmesi huzursuzlugun basi.ben gelene kadar bekliyorum suclu birde ben oluyorum elalemin karisi bekliyormu sanki nevarda bekliyorsun sana bekle diyenmi var .kendisi cok gamsiz kirar beni defalarca ama sonra hic birsey olmamis gibi devam eder.ben hem cocuklarim icin hemde allah rizasi icin katlanmaya calisiyorum ama cok cekiyorum 1 ayin icindr 2 haftam nerdeyse küs aglamakli mutsuz geciyor 1-2 yildir boyle cok yoruldum artik .ne yapabilirim esimi cevresinden ve bu kotu huylarindan cekmek icin bildiginiz dualari bana yazarmisiniz allah rizasi icin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ev huzuru icin bildiginiz bir dua yokmu arkadaslar cok zor durumdayim psikolojim bozuldu iyice bu huzursuzluktan yardimci olursaniz cok sevinirim

merhaba canım
okuyan olmuş ama yanıt alamamışsın.
benimde eşim aile huzurumu bozan insanlarla görüşürdü
üstelik akrabası.yüzüne gülen arkadan kuyu kazan cinsten.
bana tavsiye edilen zikirler var ben okudum rabbim kabul etti çok şükür
çok faydasını gördüm.inşallah seninde kabul olacak

846 defa o kişi yada kişilere niyet ederek eşinden uzaklaşması için Ya Muahhir c.c oku.
Evine bağlanması için de 73 Ya celil c.c oku.
sözünün dinlenir olması için 1020 ya azim c.c oku.206 ya cebbar c.c

bu c.c ''celle celaühü'' oluyor. dilediğin vakitte oku.
bir de tebbet suresi vardı ama adet hatırlamıyorum okuyalı epey zaman oldu
allaha sığın duanı eksik etme inşallah herşey yoluna girer

Yaradana yaradanin adiyla dua etmek lazimmis. Allahu teala adiyla dua ettigimiz zaman daha mutlu olurmus. Mutlu olurmus dedim ama yanlis bir seyde söylemek istemiyorum. Aglayan nar arkadasimizin bahsettigi ismi azamlari mutlaka cek. İlk firsatta da aciklamali ismi azam kitabi al istersen. Rabbimizin her bir adi bir derde deva. Rabbim yuvaniza gecim versin. Amin.

Bu çok zor bir durum gerçekten çevresini değiştirmesinde yarar olabilir.O mekanda uzak bir yere taşınabilirsiniz.

Size karşı kızgın tavırlar sergilemesinin diğer nedeni ise dışarıda olumsuz onu kızdıracak bir durumla karşılaşıp size patlaması olarak görüyorum ben.

Allah ıslah etsin eşini ,ne anlarlar bilmem şu kahveye gidip saatlerce oturmadan....
Bol bol Saf Suresi oku arkadaşım...

Hanimlar esimle son 1 yildir cok huzursuzm onun kahve hayati gittimi evi unutup gece yarilari gelmesi huzursuzlugun basi.ben gelene kadar bekliyorum suclu birde ben oluyorum elalemin karisi bekliyormu sanki nevarda bekliyorsun sana bekle diyenmi var .kendisi cok gamsiz kirar beni defalarca ama sonra hic birsey olmamis gibi devam eder.ben hem cocuklarim icin hemde allah rizasi icin katlanmaya calisiyorum ama cok cekiyorum 1 ayin icindr 2 haftam nerdeyse küs aglamakli mutsuz geciyor 1-2 yildir boyle cok yoruldum artik .ne yapabilirim esimi cevresinden ve bu kotu huylarindan cekmek icin bildiginiz dualari bana yazarmisiniz allah rizasi icin

Benim oğlum doğana kadar eşim de kahveye gidip 3-4 saatini orada geçirebiliyordu. Takıldığı insanların hepsini teker teker bilmeme ve kahvenin de gidip kontrol edebileceğim mesafedeki yakınlıkta olmasına rağmen huzursuz olmuyor değildim. Eşimin bir arkadaşı var, karısı kahveye gitmesini yasaklıyormuş sanırım. Bütün arkadaşlarının dalga konusuydu, kahvedeyken telefonu çalınca herkesi susturuyormuş, okey taşlarını sakın ellemeyin ses çıkmasın diyormuş. Bence bu çok rencide eden bir durum. Ben de eşimi arardım, kahvede olup olmadığını konrtol ederdim. Sanırım o da arkadaşların okey taşlarını oynatın ses çıksın demeliymiş bu durumda =) Aman, yeter ki kahvede olsun, başka yerde olmasın da gibisinden fazla üzerine gitmiyordum. Oğlum doğduktan sonra bir süre daha gitti, sonra bıraktı. Şimdi heryere beraber gidiyoruz, geziyoruz, arkadaşlarıyla nadiren görüşüyor. Neden böyle diye sorduğum zaman da, eskiden çok kavga ederdik, kafamı dinlemek için kahveye gidiyordum, şimdi eskisi gibi kavga etmediğimiz için daha çok evdeyim dedi.

Son düzenleme:
X