eşimle ayrıyız lütfen bi okuyun

hesnam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2014
483
165
Arkadaşlar 4gündür eşimle ayrıyız. Çok anlaşamıyoruz Zaten ama bebeğimiz var. Eşimin şu an umrunda bile değil. Beni bırak bebeğini özleyip aramadı bile. Lütfen dualarını bekliyorum. Bebek olmasa asla sürdürmem ama bizim günahımızı o çekmesin. Babasız büyümek zor. En azından birler daha denemek istiyorum. Ve sizden ricam deneyen varsa eşimin bize eve evine bağlı kalması için dua bilen varmı. Aileme karşıda çok mahçup oldum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Googlea eşler arasını duzelten sevgi arttiran dualar esmalar yazıp bulabilirsin vardı öyle dualar. Allah yardımcın olsun..

Googlea eşler arasını duzelten sevgi arttiran dualar esmalar yazıp bulabilirsin vardı öyle dualar. Allah yardımcın olsun..
Teşekkür ederim bi siz cevap vermişsiniz. Denenmiş olması açısından yazmıştım. Allah ta sizin dualarınızı kabul etsin inşallah

yani duanın çözüm olduğunu mu düşünüyorsunuz? aile terapisti falan deneseniz?

Teşekkür ederim bi siz cevap vermişsiniz. Denenmiş olması açısından yazmıştım. Allah ta sizin dualarınızı kabul etsin inşallah
1000 ya cami ya vedud eşiniz niyetine cekebilirsiniz seven ve birlestiren demek. Gece 12den sonra daha faydali. Bunu deneyen kişiler biliyorum. Işe yaradı. Onun dışında birde bu var. Yasak mi bilmiyorum ama Link vermek. Söylediğim dua aşağıdaki linkte.

http://www.estanbul.com/sevgiyle-kendine-baglamak-icin-52774.html#.WXSVv708XqA

Arkadaşım nişanlısı icin yapmıştı tesadüf mu yoksa duadan mi ama bence duadan nişanlısı geri döndü ona barışmak istedi. Umarım herşey hayırlısı olur sen ve çocuğun icin..

Tşkürler

Mrhb son durumunuz nedir.umarim herşey yoluna girmistir

Ya Vedud ve Ya Kadir esmasini cok oku arkadasim

Mrhb son durumunuz nedir.umarim herşey yoluna girmistir
Uzun zamandır giremiyorum mesajları Yen'i okudum . Alakanız için çok teşekkür ederim. O günden sonra barıştık eve döndüm. Herşey çok yolunda diyemem ama susuyorum sadece. Kendimle bebeğimle ilgileniyorum. Şimdilik böyle devam ediyoruz

Sabır herşeyin ilacı,bol bol dua et canım.bende iki buçuk aydır annemdeyim.suan terapiste gidiyoruz (bir aydır eve geri dön diyor,terapiste o gidleim dedi defalarca) evdeki huzursuzluk hicbirseye benzemez,heleki çocuk varsa..ozeline bak cnm sana bişey yazicam ordan

Canım çok etkili bir dua var daha doğrusu zikir. İçinden sürekli bebeginle ilgilenirken tv izlerken iş yaparken otururken sürekli ya cami ya vedud de ve bunu sürekli tekrarla ya cami ya vedud diye sürekli tekrarla aslında bunu bazıları günde 100 defada okuyor sayıları var esmaların biliyosunki ama ben sayısız sürekli okuyorum inan herşey daha güzel olucak hatta bi internetten ya cami ya vedud yazıp araştırmanıda öneriyorum rabbim sizi ayırmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…