Aile Planlaması Eşimle alakalı Bi sorum var

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Umutlabrgun

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2020
169
78
26
Merhabalar arkadaşlar eşimin spermlerinde hareketsizlik ve bozukluk var geçen youtube girdim döllenme ovulasyon testi anlatan videoları izlemiş birde cinsel hazla ilgili kadınların anlattığı videolara bakmış bunları neden izledin diye soruyorum kendimle alakalı olan (sperm hareketsizliği VS.) durumdan dolayı izledim diyor sizce Bi alakası varmı izlediği videolar söyledikleriyle alakasız geliyor bana szce amaç ne?

Eşiniz belli etmese de sperm bozukluğunu kafasına takmış gibi duruyor araştırma yapmış ovulasyonla alakalı ne güzel diğeri de rast gele videodur takılma bence. İlaç kullanır eşin düzelir ona moral ver bence erkekler belli etmiyor ama çok takıyor

Ne var ki bunda araştırma yapmış demekki kendi problemiyle ilgili. Cinsellikte de haz alamıyorsanız onun için videolara bakmıştır bilgi edinmiştir bunda kötü bir şey niye arıyorsunuz

Eşiniz belli etmese de sperm bozukluğunu kafasına takmış gibi duruyor araştırma yapmış ovulasyonla alakalı ne güzel diğeri de rast gele videodur takılma bence. İlaç kullanır eşin düzelir ona moral ver bence erkekler belli etmiyor ama çok takıyor
Bende öyle düşünüyorum nasıl destek olabilirim sizce😐

Ne var ki bunda araştırma yapmış demekki kendi problemiyle ilgili. Cinsellikte de haz alamıyorsanız onun için videolara bakmıştır bilgi edinmiştir bunda kötü bir şey niye arıyorsunuz
Kötü bişey aramıyorum fikir istiyorum eşimi anlamak yardımcı olmak için amacını anlamaya çalışıyorum 😊

X