EŞİMİN UZUN İLİŞKİDEN SONRA EVLENDİĞİ KİŞİYİM KAFAMI KARIŞTIRAN ŞEYLER VAR

Seni çok iyi anlıyorum. Bizim ailemizde de tam olarak böyle bir durum var. Eşine ve kayınvalidene ayrı ayrı son kez olmak kaydıyla bu konuyu açmalı, enine boyuna konuşmalı, niyetleri anlamalı ve cevapları seni tatmin etmiyorsa bunu dile getirmelisin. İnsanın içine kurt düşünce zordur hiç şüphesiz

Konu sahibi, siz eşinizden net olarak bu tarz bir durum görmediyseniz sağın solun evli insanların yanında densizce konuşmalarına takılmayın sakın. Ağzı olan konuşuyor. Siz eşinize ve evliliğinize odaklanın. İlişkinize yapabileceğiniz en büyük iyilik kendinizi kimseyle kıyaslamamanız. Adam sizi sevmiş ve evlenmiş. Ötesini somut şeyler olmadıkça deşmek size zarar verir. Oturup da sakın bu konuyu konuşmaya çalışmayın, konuşulacak bir konu değil bu zaten. Adam evet ben eski sevgilimi unutamadım demez. Onu hissederseniz ona göre adım atarsınız.

Arkadasken hoop hemen aşık olmuş adam kadına o geçiş nasıl oluyor ilginç.
Adam arkadaş ayağı çekmiş kıza diğerinden umudu kesince de evlenmiş.
Burda kimseyi avutacak değiliz ben düşüncemi söyledim.
Çünkü bu tip şeyler çok tehlikeli.
Kadını secmemis seni seçmiş diyorsunuz kadın kendini bir seçenek olarak görmemiş ki aldatmış terk etmiş yani aldatmayı affetmemis denilmiş kadın af dilememis ki yani.
Adam travma geçirmiş hastanelik olmuş bir ilişki bitti diye normal bir piskolojide değil takıntılı biri .
Biz de terk edildik hiç hastanelik olmadık yani.
Adamın arkadaşı da durumları bildiği için lmalarda bulunuyor .
Konu sahibi rahatsuz çünkü teselli armaganu olmuş.
Hiç bir kadın teselli armaganu olmamalı diyoruz bizde .
Bu durumları bile bile evlenmiş artık yapıcak bir şey yok.
Umarım o kız hortlamaz.
Evlendiği halde unutamayan hala eski kız arkadaşlarına yalvaran tipler gördüm öyle bir durumda olmak istemedigim için bile bile lades demezdim .
Burda kimseyi doldurduğumuz yok ama kadınlarda uyanık olsun

böyle bişey düşünüyorsan eşine belli etme kafasına sokarsın adamın ciddiyim bence sizde yrdım almalısınız takıntı yapmışsınız

Uzun ancak toksik ilişkilerden sonra kadınlar da yapıyor bunu. O alışılmamış huzur ve konfor garip gelse de evliliğe çekiyor insanı, bunu unutmak için diye algılamak yanlış bence. Elbette istisnalar vardır ancak genelde böyle.

Benimle kız arkadaşı varken tanışık değildi biz onlar ayrıldıktan aylar sonra tanıştık arkadaş olduk ama her türlü şüphe uyandıran bir durum haklısınız. Kız hortlamasın derken kız zaten benim de eşimin de sosyal medya hesaplarına bakıyo daha önce yanlışlıkla bildirim bıraktı ikimize de . Ben hortlayıp gelip eşimle ilişki yaşamasından korkmuyorum öyle olsa için rahat bir şekilde yolları ayırırım ama böyle emin olamadan acaba şöyle mi acaba böyle mi diye düşünerek ilişkiye devam etmek daha zor.

böyle bişey düşünüyorsan eşine belli etme kafasına sokarsın adamın ciddiyim bence sizde yrdım almalısınız takıntı yapmışsınız
Evet kesinlikle takıntı yaptım ama eskiden isminü bile bilmezdim çevreden duya duya geçmişten kalan bir şeyler göre göre bu hale geldim . Bu beni mevcut ilişkimden çok soğuttu eşim her istediğimi yapmaya çalışıyor ama sinek küçük mide bulandırır hesabı artık bu konulardan bunları hatırlamaktan birilerinin bu tarz imalarından o kadar sıkıldım ki komple hayatımdan çıkartıp rahat rahat yaşasam diyorum bazen

5 yıllık ilişkinin sonunda aldatılmak kolay bir durum değil. Bununla baş edememiş olması çok normal geldi bana. Evlilik sonrasında eski sevgilisini unutamadığına dair bir emare varsa dediklerinizde haklısınız. Ama ben arkadaşının ve annesinin densizliği dışında pek bir şey göremedim. Varsa eğer konu sahibi yazarsa tabi o zaman durum daha farklı olur.

bence bunu kendine de ona da yapma adam seni seviyordur neden böyle düşünüyorsun ters aksi bi hareketeni mi gördün ayrılık çözüm olsa keşke ,kendini yıpratma valla bak saç beyazlatır bu kadar düşünmek

Bazilari yara bandi ile evleniyor, bazilari ama iclerinde gercekten bitirip öyle yeni bir iliskiye basliyor. Herkes ayni degil.

Hayatım sen başından beri biliyordun neden şimdi düşünüyorsun bunları .
Arkadaş falan diye bir şey yok adam senden hoşlanmış yakınlaşmis eskiyi unutmaya çalışmış senle.
Arkadaşı hala ima da bulunuyor arkadaşına tepki bile vermiyor adam yani o kadar rahatlar.
Sana onu sevdigini söylüyor falab arkadasken böyle şey olur mu.
Sonra seni etkilemek için dedim diyor seni etkilemek için başka yöntemler kullansaydu kaldı ki sen zaten dünden hazırmissin bu kadar şeyi kabul ettiğine göre.
Allah içinize sindirsin.
Biri gelicek onu çok sevdim diyecek bende onla sevgili olucam hadi kardeşim derim ki benimde başıma geldi bu arada bu tip bir şey kovdum adamı ne münasebet

Bazı erkeklerde bu huy var maalesef. İlginizin sürekli onda olması için yapıyor, sizi kızdırmak hoşuna gidiyor gibi geldi bana. Biz eşimle 18 yaşında tanıştık düşünün ilk ciddi ilişkisi benim, buna rağmen beni birkaç defa bu tarz kıskandırma girişimlerinde bulunmuştu zamanında. Bu konuda net olun. Bu davranışının ona karşı duygularınızı olumsuz anlamda etkilediğinden bahsedin. Yapmayacaktır o da daha.

Bunu düşünmek için geç kalmadınız mı? Evlenmeden önce sormanız gereken soruları bunlar. Olmuş bitmiş artık deşmeyin. Eşinizin şu an sizi sevdiğinizi düşünüyor musunuz? Evetse gerisi mühim değil. Uzun ilişki sonrası evlenen arkadaşlarım oldu hepsi de aman onca yılımı verdim sonu ne oldu bak her şey güzel gidiyor uzatmayalım kafasındaydı. Unutmak içim başkasıyla sevgili olunabilir ama evlenilmez bence, büyük risk

Hayır bir şeyini yakalamadım açıkçası

Kayınvalide ne alaka ?
Evlenmişler bu saatten sonra konuyu açsa ne olacak ?

Esinden oyle birsey sezmemissin arkadasinin bi cumlesiyle kuruntu yapiyorsun
Cok mu bos vaktin var? Evliligin bu kadar ince dal uzerindeyse kimseyi yipratma

Kayınvalide ne alaka ?
Kayınvalide ne alaka ?
kendi kendinize evham yapıp dert arıyorsunuz

Konu sahibi evlenmişsiniz artık yolunuza bakın .
Bu saatten sonra eşinize bu konuyu açıp da aklına sokmayın .

Konu sahibi eşinizin yalan soylemediginden emin miisniz? Aldatan kişi esiniz olmasın?
normalde de garip bir ilişkileri varmış gibi geliyor bana örneğin ikisi de çalışıyormuş birlikte yaşıyormuş ama hiç evlilik düşünmüyor gibi ortak eşya alma para birktirme vs durumları olmamış öğrenci evinde yaşamaya devam etmişler beni en çok bu durum şaşırtıyor mesela uzun bi ilişkiyse ikisi de 30 yaşında insan niye geleceği hiç düşünmüyor gibi hareket etmişler anlamadım o yüzden çok da aklı kalmıştır diye şüphem yoktu ama başkalarının söylediği laflar vs kafamı karıştırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…