Eşimin spermiogram testine bakabilir misiniz? Morfoloji %3

Chyjinx

Quizás este mundo sea el infierno de otro planeta.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
742
799

Morfolojinin %3 olması problem mi? Yarın hsg çekileceğim ama doktorum eğer hsg de bir şey çıkmazsa bütün sorun morfolojide dedi. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Anlayan kimse yok mu

Canım hiç canını sıkma esimin sperm sayısı 22 milyon morfoloji %2 bize bile gebeliğe engel değil dedi. Sperm sayı ve kalitesini arttıran 2 kutu ilaç verdi argifertil m onu kullanıyor suan

Canım hiç canını sıkma esimin sperm sayısı 22 milyon morfoloji %2 bize bile gebeliğe engel değil dedi. Sperm sayı ve kalitesini arttıran 2 kutu ilaç verdi argifertil m onu kullanıyor suan
Yaa çok teşekkür ederim, o kadar canımız sıkıldı ki.. İnşallah dediğiniz gibidir. Rabbim hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah

Total sperm sayısını yüksek ise morfoloji yüzde 3 olması gebeliğe engel değilmiş doktorumuz öyle söylemişti
Çok teşekkür ederim. Sperm sayısı yüksek denmiş ama morfoloji hakkında yorum yapmamışlar. Benim doktorum görünce önemli olduğunu söyledi. Çok canımız sıkıldı. Eşim de yarın ürolojiye gidip doktora yeniden gösterecek sonuçları. İnşallah hayırlısıyla güzel haberler alırız

Bizde üroloji doktoruna gösterdik bu değerlendirmeyi yapmıştı

Bizde üroloji doktoruna gösterdik bu değerlendirmeyi yapmıştı
İçime su serptiniz.. İnşallah hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza alırız. Çok teşekkür ederim. O kadar önemliydi ki benim için bunları görmek..

Morfoloji büyük sorun degil.
Arkadaslar bende size bisey soracagim. Benim esimin spermiogrami normal herhangi bir günde kontrole gittiginde degerleri cok güzel cikiyor, doktor hic bir sikinti yok diyor ama yumurta toplama günümde cok zorlanmis esim. Tüp bebek tedavisi görüyorum. Verdigim numune yere düsmedi eminim diyor ama inanmiyorum ne yazikki. simdi yumurta toplama günkü sonuclari geldi..degerleri hic bu kadar kötü cikmamisti..3. tüp bebek denemem olcak bu ve cok yoruldum
söyleseydin görevliye tekrar verseydin örnegi dedim. söyledim birsey olmaz dediler dedi esim. her zaman sonucu kötü ciksa diycem yok yapcak bisey yok. tam ihtiyacim oldugu zaman islem günü böyle bisey oluyor. Sizde de böyle farkli sonuclar oluyor mu Spermiogram da? Bir sürü vitaminler aldi esim...Ve en kötü sonucu bu son sefer de elde etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…