eşimin spermi az çıktı..tecrübesi olanlar lütfen yardım...

canım klomen diye bir hapmış.aslında bunu kadınlarda kullanıyor ama oligospermik erkeklerdede çok başarılıymış.siz yinede bir sorun.biz varikosel varmı diye ultrason yaptırp eğer yoksa bu hapı kullanacağız.

denizcim biz bu ilacı kullandık ameliyattan önce ama hiç bir etkisi olmadı dr ların çoğu zaten ilaçlarla sprem yükselmesinde etkisi olmadığını savunuyor...drlar zaten bu konularda çelişkili şeyler söylüyorlar bizimde kafamız karışıyor kime neye güveneceğiz bilemiyorum...bizim son testimizde sayı ve hareketlilik normale döndü fakat şimdiki problemimiz morfoloji %1 (şekil bozukluğu) bazı dr morfolojiyi önemserken bazı dr hiç alakası yok diyor allah hepimizin yardımcısı olsun bebişlerimize hayırlısıyla kavuştursun inşallah...
dün yolda bir kadın gördüm aynı yaşlardayız gibi bir elinde 3 yaşlarında kız çocuğu bir elinde 1,5 yaşlarında erkek çocuğu karnıda burnundaydı :bbo: dedimki allahım hikmetinden sual olunmaz sen ol dersen olur olmaz dersen olmaz...

Değerli Arkadaşlar.ben Eşimin Adresini Kullanarak Size Yaziyorum.eşim Hamile Kalmadan önce Bende Bursa özel Doruk Hastanesinde Sperm Analizi Yaptirmiştim.ve Benim Sperm Analiz Sonucumda Sperm Sayim 9 Milyon çikti.çok Moralim Bozuldu.inanin Ki Bir Erkek Için çok Zor Bir An.neyse Sonra Internetten Araştirdim.ve Kadinlar Klubünden Bilgiler Aldim.hepinize Ayri Ayri Teşekkür Ediyorum.sonra Ki Ay.keçi Boynuzu Pekmezi Ve Ari Sütünü Kariştirip Her Gece Yatmadan önce Düzenli Olarak Kullandim.( 2 Yemek Kaşiği Keçi Boynuzu Pekmezi 1 Tatli Kaşiği Ari Sütünü Bir Bardak Sicak Süte Kariştirip Içtim) Sonrada En Iyi Test Sonuçlari Nerde Olduğunu Araştirdim.bursada Jinemed Tüp Bebek Merkezi Var.orada Doktorum Murat Bey' Di.sperm Analizini Yapan Türkiye çapinda En şiyi Bürologlardan Biri Idi.şimdi Eşim 4 Aylik Haile Ve çok Mutluyuz.demem O Ki.sizde Eşinizin Yaninda Olun Baski Yapmadan En önemlisi Birde Sigara.sakin Içirmeyin.en Azindan Bebiş Olana Kadar.allah Herkese Nasip Etsin.umarim Işe Yarar Bende Yaradi.allah Herkese Isteyen Herkese Nasip Etsin.

X