Eşimin sperm testini yorumlayabilecek birisi varmı

1nure

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2022
107
13
24
Merhaba kızlar daha önce hep kendim için konular açmıştım bugün eşimin sperm testini yorumlayabilecek birisi varmı doktorumuz bir hafta yurt dışında olacakmış

Ne sorun var peki hızımı kötü morfolojimi sayı mı

Morfoloji iyi onda sıkıntı yok

Ama ileri hareketli değeri biraz daha iyi olsaydı çok iyi olurdu

Ilişki öncesi bitter çikolata ve türk kahvesi deneyin eşiniz

Bir de gün içinde 1 avuç kabak çekirdeği

Morfoloji iyi onda sıkıntı yok

Ama ileri hareketli değeri biraz daha iyi olsaydı çok iyi olurdu

Ilişki öncesi bitter çikolata ve türk kahvesi deneyin eşiniz

Bir de gün içinde 1 avuç kabak çekirdeği
Bir yıldır deniyoruz gebelik gerçekleşmedi bende insülin direnci vardı çok şükür kurtulduk derken şimdide bu çıktı ileri hızı düşük olduğu için olmuyo olabilir mi nasıl tedavi edilebilir acaba

hareketinde sorun var biraz cnm yavas yani biraz cansiz deniliyo yani anliycan

Kimi doktora göre bu ilaç kullancak kadar sıkıntı değil o yüzden bir şey vermez

Kimisi de biraz daha hızı arttırmak için bir şeyler verebilir (özellikle 1 yıl dolduğu için bence de verilse güzel olur sanki)
Benim yukarıda yazdıklarımı da deneyin belli olmaz neyin fayda sağlayacağı ki bitter ve türk kahvesi ikisi de faydalı

hareketinde sorun var biraz cnm yavas yani biraz cansiz deniliyo yani anliycan
İlaç tedavisiyle çözülebilir mi bir bilginiz varmı birde morfoloji 4 falan olması gerek diyolar bu değerler nasıl bişey anlamadım

Teşekkürler

cnm takilma fazla benim esimidw sayisinda sorun vardi baya vardi yani bende keci boynuzu pekmezi alirdim ona onum cok faydasi oldu ilacda kullanmisti simdi cok iyi 80 90 milyon arasi cikiyo degerleri

İlaç tedavisiyle çözülebilir mi bir bilginiz varmı birde morfoloji 4 falan olması gerek diyolar bu değerler nasıl bişey anlamadım
Esimin morfolojisi %1 iki defa hamile kaldim ama sprem sayisi biraz daha yuksek olursa cok iyi olur

cnm takilma fazla benim esimidw sayisinda sorun vardi baya vardi yani bende keci boynuzu pekmezi alirdim ona onum cok faydasi oldu ilacda kullanmisti simdi cok iyi 80 90 milyon arasi cikiyo degerleri

Yanlış kişi alıntı yapmışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…