Erkek İnfertilitesi Eşimin sperm testine bakarmısınız lütfennn !

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Be inan bana çok teşekkür ederim bana iyi geldin.
Ayyy canım benim rica ederim aklına takılan bir şey varsa istediğin zaman sorabilirsin bak bide ne diycem eşine kuru incir kürü uygula kendinde uygula çok faydasını gören var ben tüp bebek surecindeyken ilaçlarla birlikte kuru incir kürü de uyguladım çok fayda gördüm 14 yumurta toplandı 14ü de olgundu erkeklerede çok faydalıymış ama benim manyak koca yemedi

Ayyy canım benim rica ederim aklına takılan bir şey varsa istediğin zaman sorabilirsin bak bide ne diycem eşine kuru incir kürü uygula kendinde uygula çok faydasını gören var ben tüp bebek surecindeyken ilaçlarla birlikte kuru incir kürü de uyguladım çok fayda gördüm 14 yumurta toplandı 14ü de olgundu erkeklerede çok faydalıymış ama benim manyak koca yemedi

aynen hiç birşey demedim canım eşime daha ortada birşey yokken. Tüp bebek deme aman kuzum :KK43:
Ayyy yarın olsun biran önce ya
tamam birtanem kürlerin faydalı olduğunu pek bilmiyordum ama denicem hepsini.

Canım bence hiç üzme kendini Allah ol dedikten sonra olur. Bazı kürler var mesela sperm sorunu olan erkekler için çakşır kökü suyu kürünü çok kullanan ve gebelik elde eden arkadaşlarımız var burada. Araştır böyle kürlere başla inşallah şifa olur ve en kısa zamanda sağlıkla meleğine kavuşursun. Kafanı ve gönlünü rahat tut bol bol dua et.

Canım bence hiç üzme kendini Allah ol dedikten sonra olur. Bazı kürler var mesela sperm sorunu olan erkekler için çakşır kökü suyu kürünü çok kullanan ve gebelik elde eden arkadaşlarımız var burada. Araştır böyle kürlere başla inşallah şifa olur ve en kısa zamanda sağlıkla meleğine kavuşursun. Kafanı ve gönlünü rahat tut bol bol dua et.

Amin canım amin . İnşallah yarın ola hayrola. Rabbim en iyisini bilir.

aynen hiç birşey demedim canım eşime daha ortada birşey yokken. Tüp bebek deme aman kuzum :KK43:
Ayyy yarın olsun biran önce ya
tamam birtanem kürlerin faydalı olduğunu pek bilmiyordum ama denicem hepsini.
Kız tüp bebek derken biz yaptırdığımizda dedim :KK70:sizin zaten maşallahınız var tüp bebeklik durumunuz yok :KK66::KK66: bu arada ne kadarlık evlisin canım

ay aşkım korktum . 5 aylık evliyiz :)
Oooo daha yeni evlisin bitanem takma kafana inşallah tez zamanda gebelik haberini verrlirsin yarın yaz dr ne diyecek bakalım dualarım seninle inşallah iyi haberler ile gel

X