Erkek İnfertilitesi Eşimin sperm morfolojisi %2 çıktı. Acil yardım

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Evet %2ydi canim. Ama onun haricinde hic bir sey yoktu. En son esime evicap e vitamini kullandirdim ve keciboynuzu ozu her gun duzenli. O ayin sonunda bende hsg cekildim ve hamile kaldim canim

M melekler-engelchen M morincii
Hayirli olsun canim
Bizde evicap kullaniyoruz ve daha birsürü sey ama hala bebis yok

Rabbim isteyen herkese nasip etsin,sizede saglikla kucaginiza almayi..

Sorun esimde ciktigi icin bana hormon tahlilinden baska bisey yaptirmamistik ama bu ay gittigim bir jinejolog hsg istedi.adetimi bekliyorum cektiricem..ama korkuyorum
Bizimde oleydi ama faydasini gorduk biz canim. Sorun olsada hsg ile ihtimal cogalinca tutuyor işte. Istanbuldaysan ecomari tavsiye ederim. Agri sanci yapmiyor. Ben orda çektirdim

Evet %2ydi canim. Ama onun haricinde hic bir sey yoktu. En son esime evicap e vitamini kullandirdim ve keciboynuzu ozu her gun duzenli. O ayin sonunda bende hsg cekildim ve hamile kaldim canim

M melekler-engelchen M morincii

Hayırlı olsun sevindim sizin adiniza..darisi benim ve isteyenlerin başına. .insallah bende buraya hayirlisiyla hamile olduğumu yazarim

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Hsg çektirmeni doktor mu söyledi. Benden hiçbir doktor hsg çektirmemi istemedi.
Canim ilk benim tum tahlillerim yapildi. Bir tek hsg kalmisti. O ara eşim yaptirdi. Kadın doğuma goturdum sonuclarii. Oyle bir abartti ki hatta hemen tedaviye baslicaz. Siz gidip hsg cektirin sonra tup bebek merkezine gidin dedi. Oyle korktum ve uzuldum ki anlatamam. O ay hsg cektirdim ama umudum bitmemisti. Allaha sukur rabbimde aratmadi daha fazla.

Sorun sadece morfoloji miydi canım? Hareket de problem var mıydı?

On
Yok canim sadece morfokojiydi. Ben eşime evicap 200 ve keciboynuzu özü kullandirdim o ay. Faydasi oldugunu düşünüyorum
Oncesinde kac ay istedinizde olmadi.yani acaba zaten olacagimi vardi yoksa kullandiklarinizmi fayda etti
Birde daha sonra tahlil verdinizmi,morfoloji duzeldimi acaba.biz esimle karar verdik kürler tamamlanmadan gebelik olusursa(insallah) bile tahlil verip degerlerimizi gorucez

Canim tam gecen sene agustosda basladik. Bu sene eylul basi hamile oldugumu ogrendim. Yani tam 1 sene. Kuru bilmem ama benim buyuk etkenim hsg diye dusunuyorum. Hsg cektirdikten 20 gun sonra falan hamile oldugumu ogrendim. Ama esime versiklerimde etki etmistir bence

Bana dua eder misin canım. Hamilelerin duası kabul olurmuş.
Tabi canim . rabbim herkese nasio etsin ins. Bak bir du grubumuz var kişi alimi bugun son sanirim. Oraya katilmistim hamile kaldigimda. İstersen bir bak o gruba

Bana dua eder misin canım. Hamilelerin duası kabul olurmuş.
Gözlerim doldu yazdığınıza inş şimdiye hamile kalmışsınuzdır bizde bugün test yaptırdık pek anlamadım ama morfoloji 2 doktor önemsemedi bile denemeye devam dedi burda yazanları okuyunca panik oldum bana da yardım eder misiniz

Henüz hamile değilim. İleri hareketlilik iyi durumda ise morfolojinin 2 olmasını dert etmeyin diyenler var. Sizde hareketlilik iyidir İnşallah. Tüp bebek düşünüyoruz biz de. Bu işler nasip biraz da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…