Eşimin saygısızlıkları

Rafet1907

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
29
-9
Arkadaşlar ben normalde gün içinde kızımla çıkıyorum eşim işteyken dışarı ama onu asla evde bırakıp çıkmıyorum , o Hergün iş çıkışı 2 saat takılıyor cumartesi 2 de çıkıyor akşam 8 9 evde bugün de kuzum çok sıkıldı babam nerde babam nerde aradım gel artık diyorum böyle yapma beni evden soğutma diyor artık tepem artık ağlamaya başladım eve gel diyorum gelmiyorum telefonu mu kapatırım böyle yaparsan diyor , sonra arayıp bana durduk yere ors.. çoçuğu huzurmu kaçırıyorsun s… git ananin a… kadar yolun var dedi kaç kez kızını da al s. Git diyor kızımda bunu duyup anne gitmeyelim babamı özlerim diyor şimdi de aramış bişey lazım mı diyor özür dileme huyu felan yok genel de kavgalarımızda içmek için fırsat kolluyor bırakmak istemiyorum ama aşırı saygısız olmaya başladı nolur kınamayın hiç iyi değilim

Çok özür dilerim ama iğrenç bir kişiliğe sahip kocanız. Benim eşimde arada küfür eder genelde ps oynarken ya da trafikte falan ama şahsıma yönelik küfürler edemez. İnsan eşine çocuğunun annesine sevgiyi geçtim saygı duysa böyle küfür etmez. Ediyorsa da böyle bir adamı sevmeye devam edebiliyor musunuz. Normaliniz haline geldiyse bilemem ama lütfen kızınıza normalleştirmeyin bu durumu. Size kızdığı an kızımızdan çıkıp kızım oluyorsa çok da bi babalık beklememek lazım bu adamdan.

Siz bu saygisizliga cidden tepkisiz mi kaliyorsunuz? Cocugunuzun bunlara sahit olmasi ayri rezillik, sizin bunlara izin vermeniz ayri bir olay. Kiziniza da kötü örnek oluyor cünkü ilerde bu onun kendi iliskilerindede normalmestirecek birsey oluyor. Saygisiz ickici bir zamparayi zorla eve getirmeye calismaniz faydasiz bir caba. Agirliginizi koyun. Hayatinizi elinize alin. Bosanmak istemiyorsaniz bari tepkinizi gösterin birseyler yapin..sinirlerim zipladi resmen böyle pis bir herif ne diye baba yapiliyor onu da anlamis degilim. Aileniz var mi arkanizda duracak?

Arkadaşlar ben normalde gün içinde kızımla çıkıyorum eşim işteyken dışarı ama onu asla evde bırakıp çıkmıyorum , o Hergün iş çıkışı 2 saat takılıyor cumartesi 2 de çıkıyor akşam 8 9 evde bugün de kuzum çok sıkıldı babam nerde babam nerde aradım gel artık diyorum böyle yapma beni evden soğutma diyor artık tepem artık ağlamaya başladım eve gel diyorum gelmiyorum telefonu mu kapatırım böyle yaparsan diyor , sonra arayıp bana durduk yere ors.. çoçuğu huzurmu kaçırıyorsun s… git ananin a… kadar yolun var dedi kaç kez kızını da al s. Git diyor kızımda bunu duyup anne gitmeyelim babamı özlerim diyor şimdi de aramış bişey lazım mı diyor özür dileme huyu felan yok genel de kavgalarımızda içmek için fırsat kolluyor bırakmak istemiyorum ama aşırı saygısız olmaya başladı nolur kınamayın hiç iyi değilim
Hiç bekleme bunca küfürden sonra canım kardeşim iyi kötü dön anneyim evine kendi ayaklarının üstünde durmaya çalış. gerçekten böyle adamlar yüzünden hayatımız mahvoldu ve kendilerini adam sandılar

Bu nasıl insan yaa? İnsan çocuğunun annesine bu sözleri nasıl söyler?
Siz nasıl buna izin verirsiniz? Çalışıyor musunuz? Umarım mesleğiniz/ işiniz vardır. Atın evden def olsun kendisi def olsun gitsin. Bu pislikten kurtulup kendi hayatınızı kurun. Onun size zerre saygısı yok, ama lütfen sizin kendinize saygınız olsun.

Yav küfür yiyeceğinizi bile bile niye arıyorsunuz adamı gel diye. Gelmeyeceği, küfür edeceği belli. Biz bile öğrendik siz neden öğrenmiyorsunuz?
Alışmış. Kocasından 3-5 dk bile olsa ilgi görmesinin tek yolu o iğrenç küfürler. Duymak için arıyor zaten. Ve bu leş küfürler çocuğa da duyuruluyor. Harika bi anne babalık örneği.

Alışmış. Kocasından 3-5 dk bile olsa ilgi görmesinin tek yolu o iğrenç küfürler. Duymak için arıyor zaten. Ve bu leş küfürler çocuğa da duyuruluyor. Harika bi anne babalık örneği.
Sonra o kız çocuğu büyüyecek ve rol model annesi gibi bir kadın olup kendini erkeklere paspas edecek. Kısır döngü.

Gerçekten böyle birini kendinize nasıl yakıştırıyorsunuz?

Böyle mi kızınıza rol model olacaksınız?

Adam terbiyesiz ama siz de belli ki kendinizi hiç sevmiyorsunuz.

Tamam buraya yazdın. Sonra? Ne yapmayı planlıyorsunuz bununla ilgili?
Hiçbir şey. Küfür ye, boğazın sıkılsın, çocuk bunlara şahit olsun, gidip kkda konu açıp milleti sinir edip hayatına ve seni sevmeyen kocişine geri dön, kapanış.
Kendine saygısı olmayan insan görmeye tahammül edemiyorum

Daha önceki konularınız i okudum sorununuz sadece dışarı çıkması da değil ki evliliğinden çocuğundan pişman olan bir adam var karşınızda. Size karşı asla saygı duymuyor. Neden kendinize bu durumu layık görüyorsunuz.siz karşısında ezildikçe daha fazlası olacak . Kızınız büyüdüğünde size bu hayati yasattiginiz için çok kızacak. Geçen ise başlamıştım yazmışsınız kreş için ayrilmissiniz. Biraz daha sabretseydiniz keşke.kizniz illaki alisirdi.kayinvalideniz baksın bir süre kreş ücretini ona verin işe başlayın. Ve bu adami artık hayatınızda tutmayın

Boşanmayacağın adamı neden arayıp küfür duyma gayreti içine giriyosun?
Burada yazılan hiçbir şeyi dikkate almayacağın da belli, içimize ateşi koyup, çocuğum için yalanına sarılırsın ve kapanış biz sinirlendiğimizle kalırız
Çocuğum için yalanının ön hazırlığını da yapmış, ‘Anne gitmeyelim babamı özlerim’ demiş çocuk. Duy da inanma

Çocuğum için yalanının ön hazırlığını da yapmış, ‘Anne gitmeyelim babamı özlerim’ demiş çocuk. Duy da inanma
Kendini bu adama katlanan çilekeş vefakar anne olarak görüyodur ama ikiside karı koca bi adam etmiyor. Her şeyi geçtim kız çocuğun var senin ya ileride başka bi erkek ana avrat düz gitse, o.. lu küfürler etse , sevgiyi aile olmayı bu sanacak, ailesinde normali bu çünkü.
Aman valla ne yaparsa yapsınlar bu kocanın kumaşı belli, dayak yememek için kırcak dizini oturacak bari adamı sinirlendirmesin.

Hiç bir çocuk gürültülü ortamda büyümek istemez . Benim annem babam da kavga ederdi hep , boşansın isterdik annemin . O çocuk büyükçe biliyor biliyormusun kendi iki gülen erkeğin onu sevdiğini düşünüp kendi özsaygisi olmadan sağlıklı olmayan bir ilişkisi oluyor . Ama sizin bosancaginizi sanmiyorum . O zaman adamı idare edin ne diyelim . Aramayın arama diyorsa

X