Eşimin güzel davranışları beni şüphelendiriyor..???

bence iyi niyetli yaklaşmak en önemli nokta.....siz aklınızı negatifliklere çalıştırmayın.....artık evlendiiniz diye belki biraz rahatetmiştir adamcağız ohh sevdiğim kadın yanımda artık demiştir...Allah daha güzel yaşatır inşallah...mutluluklar...

Sevgili lizzie eger esin sen tanidigindan beri böyle ise sorun yok bence.Benim esimde aynen senin anlattigin gibi cok anlayisli,sevecen ailesine cocuguna cok düskün yaptigim yarcamalari asla sorgulamaz.Bir dedigimi iki etmez.Sadece ve sadece sizler icin varim der..Ama hic bir zaman aldatma aklima gelmedi.Bana böyle bir izlenim birakmadi.Yani henüz...kaydirigubbakcemile3 aman sakasi bile berbat.Çok üzgünüm çoook

Şüpheleniyorsun madem gizli gizli takip et....
İçin rahat etsin.
Ne diyeyim yani.

Allahım, allahım, allahım, kafamı hangi duvarlara vursam yarebbimkafamçokkarıştı

kızlar cok karmasığım.eşim cok sevecen cok iyi niyetli.hem de bir erkeğn olamayacagı kadar.o nedenle korkuyorum acaba bunun altında baska bir sey mi yatıyor.yani ne bilim hani uzmanlar felan diyo ya..eşiniz aldatıyorsa sizi cok ilgili cok tatlı davranır diye...gerci evlendigimizden beri öleydi ama...sadece kıskanclığında azalma hissediyorum bana karsı.ewet mesela bu bnm kafamı cok karıstırıyor.

gecenlerde kredi kartı harcamamı abartmısım.olsun canım,ben kimin için çalısıyorum karım için.dedi.cok sevindim hep öle der zaten sorun yapmaz.öle cok maas alan biri diil ama gönlü zengin.kaydirigubbakcemile3 hayatımın en doru kararı der bnm için.:eek:

ama işte ilk aylarımızda cok kıskanırdı beni şimdiyse cok az hatta baya az...gecenlerde msndeyim eşim de yanımda.eski bir arkadasım ' lizzie,seninle tanısmayı cok istiyorum.yakın zamanda istanbula gelicem mümkün olur mu oturup konusmamız ' dedi.eşim, sadece sil onu dedi.ben olsam kıyametler kopardı kızlar yaaaa.kötükedihüso

bi de iş yerinden hep bir iki saat sonra gelio evimiz cok yakın halbuki.15 dk felan aramız.özel sektör oldugu için memuriyet gibi diil cnm dio iş kalıo bitirmek zorundasın dio..fisfisfis bu kötü bişi mi kızlar sizce.sizin eşiniz tam vaktinde gelir mi?

işte böle kızlar eşim benden para felan sakınmaz.oldugu halde bile yine verir.ev aldıgımızda üstüme yapmak istedgni biliyrm.en iyi yerlere götürmek ister,götürür elinden geldigince...arada bi kaynanalık yapar dırdırlanır,dolapta bazen yemekleri unutuyorum da.'küf nasıl bir canlı onu mu merak ediosun hayatım 'demişti bi keresindedelikafadulden

yani acıkcası su ana kadar ne bagırdı,ne vurdu ne hakaret etti.hep beni mutlu etmek istio.karıma daha iyi bir hayat sunmak istiyorum der hep.küçük seylerden mutlu olur.tesekkür eder gömleğini ütüledgm için.ama kıskanclığımız ilk aylardakine nazaran düşüşte:KK43: ben de kıskanılmak istiyorum kızlar.bi de şu işten bir iki saat geç gelme durumu beni üzüo:KK43:sizce nasıl bnm durumum?fazla iyi degilmi bir erkek için?yani ii hoş güzel de..acaba hepsi bir aldatma olayını gizlemek için mi...:KK43: senağlama ne dersiniz......:1no2:

Ay ilahi canım ya.. Benim eşimde aynı desem???? Ama benim eşimden yana hıcbır şüphem yok,şükrediyorum..Bu kadar anlayışına sevgisine sonsuz saygım var,kıskanclıgıda olmayıversin ama ınan her erkek kıskanır ve kişiliğine göre değişir tatlım..
Bu kadar anlayıslı bir eşin tutupta kıskanclıkta haşin olması daha vahim deıl mı sence??
Demekk ki kıskanclıgında dozunu bılıyor..Demekkı nerde nası davrancagını nasıl gıyınecegını cok ıyı bılıyorsun ve eşinin içi rahat,ufak seylerıde buyutmuyor demek ki..İş yerıde madem yakın,o kadar işkillendiysen tatlı dille birgün cıkısına gelmek ıstediğini söylesen olmaz mı??
Vallaha bizkadın milleti cok tehlıkelıyız,erkekler bagırsa cagırsa kötü deriz,gurumuzu okşasalar düşkün olsalar bunun altında kesin bisey var deriz..CADIARZU
Böyle seylerle sıkma canını tatlım,cok sanslı bayanlardan birisin..Durduk yere kendı huzurunu kacırma bitanem..a.s.

Benim eşim beni kıskanmaz bende onu kıskanmam ve çok da mutluyuz, birbirimizden eminsek kıskançlık neden sevgi gösterisi olsun ki?

ayyy biz kadınlar da bir tuhafız walla
kıskanılmak istiyormuş
eşi çok kibarmış....
arkadaşım bu bir nimet değil,eş tabiki kibar-anlayışlı-sevecen olacak
yani sana vurmamakla lütfetmiş falan olmuyor...

kocaya bak kocaya :nazar:
maşallah maşallah :nazar:
sen dayak istiyon dayak :mymeka:
keyfini sür be kaşınacağına kaydirigubbakcemile

valla biz kadinlar ne istedigimizi bilsek aslinda cok mutlu oluruzda bilmiyoruz iste :1rolleyes:
adam kötü davransa beni artik eskisi gibi sevmiyo deriz aldatiomu acaba deriz
ama cok iyi davrandigindada acaba aldatiyomu deriz sırnaşık şey
bence canim kocanin kiymetini bil ne adamlar var sen biliomusun yat kalk dua et bence aklinida kendi kendine karistirma esinin iyi niyetli davranislari altinda kötü niyet arama derim ben

a.s.

allah allah ne güzel işte ideal bir eş bulmuşsun bunun tadını çıkaracağına saçma kuşkularla kendini ve eşini mutsuz etme ilk zamanlar seni çok iyi tanımadığı için kıskanıyordur demek artık sana güveniyor bunlar üzülecek değil sevinilecek durumlar

yok anam yok biz avratlar kötülükden kabaliktan dayakdan küfürden anlarik
neme lazim tsk ederim hayatim senin icin calisiyorum al harca paralari hayatim
bunlar bize ters

inan $a$irdim :))

Kıskanmamasını artık seni daha iyi tanıdığı için aşırı güven duymasından olmasın.

Rahatlık batan bir şeydir demekki bu yazıdan bunu öğrenmiş olduk.:)))

eger hareketlerinde 18 derce dönüş olduysa aldatma ihtimali yüksekti
ama eşiniz hep böyleymiş bence şüphe etmeyin
eşiniz sizi her geçen gün daha çok seviyor
çünkü insan sevdigine kıyamaz hep onu mutlu etmeye çalışır en büyük hatasını bile göz ardı eder
kafanı rahat tut ve sende ona elinden geldigince iyi davran
bu davranışları asil ve kültürlü olarak yorumluyorum

X