Eşimin güzel davranışları beni şüphelendiriyor..???

lizzie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
544
1
kızlar cok karmasığım.eşim cok sevecen cok iyi niyetli.hem de bir erkeğn olamayacagı kadar.o nedenle korkuyorum acaba bunun altında baska bir sey mi yatıyor.yani ne bilim hani uzmanlar felan diyo ya..eşiniz aldatıyorsa sizi cok ilgili cok tatlı davranır diye...gerci evlendigimizden beri öleydi ama...sadece kıskanclığında azalma hissediyorum bana karsı.ewet mesela bu bnm kafamı cok karıstırıyor.

gecenlerde kredi kartı harcamamı abartmısım.olsun canım,ben kimin için çalısıyorum karım için.dedi.cok sevindim hep öle der zaten sorun yapmaz.öle cok maas alan biri diil ama gönlü zengin.kaydirigubbakcemile3 hayatımın en doru kararı der bnm için.

ama işte ilk aylarımızda cok kıskanırdı beni şimdiyse cok az hatta baya az...gecenlerde msndeyim eşim de yanımda.eski bir arkadasım ' lizzie,seninle tanısmayı cok istiyorum.yakın zamanda istanbula gelicem mümkün olur mu oturup konusmamız ' dedi.eşim, sadece sil onu dedi.ben olsam kıyametler kopardı kızlar yaaaa.kötükedihüso

bi de iş yerinden hep bir iki saat sonra gelio evimiz cok yakın halbuki.15 dk felan aramız.özel sektör oldugu için memuriyet gibi diil cnm dio iş kalıo bitirmek zorundasın dio..fisfisfis bu kötü bişi mi kızlar sizce.sizin eşiniz tam vaktinde gelir mi?

işte böle kızlar eşim benden para felan sakınmaz.oldugu halde bile yine verir.ev aldıgımızda üstüme yapmak istedgni biliyrm.en iyi yerlere götürmek ister,götürür elinden geldigince...arada bi kaynanalık yapar dırdırlanır,dolapta bazen yemekleri unutuyorum da.'küf nasıl bir canlı onu mu merak ediosun hayatım 'demişti bi keresindedelikafadulden

yani acıkcası su ana kadar ne bagırdı,ne vurdu ne hakaret etti.hep beni mutlu etmek istio.karıma daha iyi bir hayat sunmak istiyorum der hep.küçük seylerden mutlu olur.tesekkür eder gömleğini ütüledgm için.ama kıskanclığımız ilk aylardakine nazaran düşüşte ben de kıskanılmak istiyorum kızlar.bi de şu işten bir iki saat geç gelme durumu beni üzüosizce nasıl bnm durumum?fazla iyi degilmi bir erkek için?yani ii hoş güzel de..acaba hepsi bir aldatma olayını gizlemek için mi... senağlama ne dersiniz......:1no2:

canım bulmuşta bunuyorsun bence
bi ata sözü daha var demiyim onu kaydirigubbakcemile3

bizde buna rahat battımı derler sizde ne derler onu bilmem. kıskanmaya gelince herkes yeni evliyken daha fazla kıskanır zamanla azalır bence sorunsuzlukta sorun aramayın. birde siz eşim diyorsunuz bekar yazıyor niyeki

ya erkekler iyi davranır kabahat kötü davranır kabahat..yaranamıyorlar..
her zaman böyle ise ki böyleymiş dert etmeyin derim ben..demek eşiniz espirikli benim eşim gibi.))

benim esimde evlendigimden beri bana cok iyi davranir
hicbirseyi sakinmaz ne para nede baska birsey, bunu kötü düsünmek gerkemez arkadasim
caninmi SIKILIYO senin evde egitimci oldugunu yazmissin calismiyosun gliba,
dert edecek baska seymi bulamadin

anam biz kadinlarada yaranilmiyo yaaa,
bagirir ,deriz bune yaaa,susar ,deriz bu ne yaa
bazen adamlari aciyorum valla:roflol:
keyfini sur bacim ,ooooh ne guzel valla:icecream:

yiw anacım kötü davransada yine boynuzluyo mu diyecektin ..kendin diosun zaten hep böyleydi diye.. arkadasın biri de demiski ''testislerin aldattıgı anlasılır mı'' ben dio rm ki ''biz erkekleri anlayamayız anlasaydık zaten sanırım onlrla evlenmemiz mucize olurudu..''

ne kadar güzel işte canım.. Sende alemsin yani :) hem hep derler ya yeni evlilikte çok kıskanılır zaman geçtikçe azalır diye bunu dert etme sen keyfine mutluluğuna bak....

kaydirigubbakcemile3 ya ewet öyle ama kızlar ne bilimm.bu uzmanlar da her gecen gün bişi cıkarıyorlar.yok efendim erkek ilgilendiği zaman eşini aldatıoki vicdanı rahat olsun die eşine yaklasıo felan da filan.... peki işten biraz gec cıkmasına ne diosunuz.1- 2 saat gecikebilio halbuki aramız 15 dk...özelde calıstıgı içinmiş.sizin eşiniz tam vaktinde mi evindedir?:a015: ama kıskanılmak öenmli deil midir.ilişkiyi zinde tutan bence o duygu.tabi asırısı gazetelerin 3.sayfasına giriş yapmanızı saglar:mymeka: ama o örneğimde ben eşimin buna cok kızıcagını sanmıstım ki sadece sil cvp verme ona dedi.yuh dedim içimden.aynı seyi bi kız eşime söliceeeek,cok pis şeyler olabilirdi yani...

eskiden 6 ay önce yani bu duyguyu yasıodum ,bi erkek bna baksa sinirinden catlardı o derece yani ben tutardım onu ..masasına felan gitcekti de..hey gidi günler heyyysenağlama o günlerimi özlüyorum geri almam lazım .. napmak lazım kızlar.??war mı öyle taktikleriniz,eminim wardır?:lepi: hadi bahsedelim yaaaaa.bu tarz taktikler bence cok önemli,eski şiddetli ilgiyi ve kıskanılmayı geri isteyen bayanlar napmalı sizce..neler yapabilirizzzz?Çok üzgünüm çoook

bizde havadan nem kapar olduk yav...
yakında şüphe etmekten bile şüphe edecez...iyice paranoyaklaştık

boş ver arkadaşım yaşa keyfine bak....

:dance: biz kadınlar cidden karmaşığız ya ,adamlara da hak vermek lazım..
Anlattığın herşey zaten olması gerekenler,eşinin davranışları da öyle ne güzel işte.
msn konusunda anlattığın şeyde tepkisiz kalmamışki,rahatsız olmuş ki "sil onu hemen" demiş,üstelik daha fazlasını yapsa bu seferde arkadaşlarımdan bile kıskanıyo diyebilirdin.
Eve geç gelme konusunda ise işte olduğundan ve yalan söylemediğinden emin olduktan sonra neden sorun olsun ki..sonuçta senin için çalışıyomuş bak :smiley-cool:
Eski heyecanları özleyebilirsin tabi ama bence bu kaçınılmaz son,arada sırada yükselip tekrar eski seyrine gelecektir ilişkinin heyecanı.ufak sürprizler her daim hoş olur bence..beklemediği mesajlar atabilirsin,evde farklı ortamlar yaratabilirsin vs..Sevginin tadını çıkar işte.

ama kıskanılmak öenmli deil midir.ilişkiyi zinde tutan bence o duygu.

valla kıskanmam da kıskanılmam da ama gayet zinde ve dinç bir evliliğim var kaydirigubbakcemile2

adamın işi vardır işi uzamıştır ne var bunda.
benim adamda normalde 20:00 gibi evde olurken 2-3 haftadır 21:30 gibi geliyor.

anacım bunların ikisi bi iş çeviriyor olmasın sakın :roflol:

kadinlari anlamak cok güc derler ya,
gercekten öyle galiba...
sen bulmusun ve bunuyosun bence arkadasin dedigi gibi...

ne güzel sana düskün ve sana güvenen bi kocan var neden elindekiyle yetinmeyi denemiyorsun ve beni niye eskisi kdr kiskanmiyor diye dert ediyorsun?
demek ki adam sana sonsuz güveniyor... ne güzel birsey

işte oldugundan eminim iş telefonundan arıyo beni zaten,ben de iş telefonundan ulaşabiliyorum ona.. ya telefonunu yönelendiriyorsa? ama cnm ne malummm iş yerinde kız cok Çok üzgünüm çoook kızlar ,o kadar cok kötü olay okuo ki insan,neler duyuyoruz.heralde bnmkide öle bir etkilenme...ama ben olsam işimden paydos oldugu anda cıkarım cok meraklıymış gibi kalacak ne var yaniiii:bbo: dimi ama....dimi kızlarr:teselli:Şeniz

hakkaten de şüphecilik zor ama bi de bnm gibi hayal gücü genişseniz artık üüüüfffff!yerimseniben eger erkek olsaydım bu uyanıklıkla heralde tüm tedbirleri alır,izimi belli etmezdim.aklıma james bond gibi icatlar gelio türlü türlü...kredi kartı ekstresini bnm mailime yönlendirdim artık bana da gelcek.ama hala düşünüyorum acaba bişileri göstertmeden bana iletio olabilir mi....istese böle bişi yapma imkanı verir mi acaba teknoloji..?vs vs...zor....:1no2::asigim:

heheh alemsin esmeralda...kızzz bi de saka yapıoruz da yoksaaa olur mu olurrrrkaydirigubbakcemilesırnaşık şey Şeniz

cnm ender bulunan bir eşe sahipsin.kıymetini bil.aklına kötü şeyler getirme ezelden beri aynı diyorsun sonradan değişse arıycam altında bişeylerde.melek ruhlu bir eşe sahipsin anlaşılan.nazar değmesin.ancak tüm bu güzellikler içinde niye en uç noktada şüpheleniyorsun.acaba daha başka bişeylermi oldu.sana güveni sonsuzdur aşkından emindir o yüzden kıskanmaz ne kadar güzel.bence çok takılma geç gelmesinede zaten birişler karıştırıyorsa bu melek ruhlu adam kesin yakayı ele verir.sen yine derinden izle.ama kesin.iyi bir eşin var

canımm,cok tesekkür ediyorum.yok herhangi kötü bi olaya sahit olmadım sadece iş yerindeki kızlar cok rahat ve sırnasık.bi kaç kez eşime sırnastıklarını farkettim.omzuna el koymalar felan.eşime kızdım tabi önce izin vermemesi gerekio.o da işte herkesle gecinmeye o ortama ayak uydurmaya calısıo.ama anladı ne denli hassas oldugumu bu konularda.süprizzzzz ya nasıl evli erkeğe böle rahat davranıolar anlamş deilim...yani ben beni öldürseler içimden gelmez daha dikkatli davranırım hele de eşinin yanında. !yani anlamış deilim.'bi de öp bari diycektim' nerdeyse!!neyse.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…