Eşimin benim yanımda çekinmeden başka bir kadına bakması!

Eşinizin kendine, size, evliliğinize saygısı yok. Eşinizde sadakat ve güven değerleri mevcut değil. Bunlar olmadan nasıl yaşayacaksınız?
Sizin kıskançlığınız anormal değil ki eşiniz anormal davranıyor. Ama nişanlıyken bu adam böyleydi de siz bile bile mi kabul ettiniz ?

Evet tamam da bakmak var bakmak var. Güzel bir kadın veya yakışıklı bir adam görünce şöyle bir bakarsın ama içine düşmezsin veya direk afedersin belli bir bölgesine odaklanmazsın. Eşinizin bakması artık sapkınlık durumu. Bu sözlerine inanıp da sakın haklı herhalde demeyin. Bir de bu baktıkları kadınlar da yarın bir gün ona karşılık verirse afedersiniz oynaşacaklar mı veya daha ilerisi ne olacak.

Ben okumadım ögretmen olmak çok istedim en sevdigim meslektir çocuklarımın bile bu mesleği yapmasını istiyorum eşin mesleğinin agırlıgının ve senin kıymetin farkında degil yaşı genç oldugu için veya evlenince sapıtıyo erkekler şaşmış olabilir ama sen yüz verirsen bu iş böyle devam eder sen korktukça üstüne gelir nasıl olsa ben böyle yapınca susuyor der çocuk gibidir erkekler neye alıştırırsan onu isterler geri adım atma bidaha yaparsa hatta dedigin gibi yerin dibine sok yaptıgı yerde ayıbı onlar yapıyo biz utanıyoruz yeter artık be gül gibi mesleğinde var kimseye muhtaç degilsin sen seviyon o sevmiyo yada sevgisinin farkında degil farkına vardır belki vazgeçer düzelir belki güzelce konuşmayı dene otur yanına üzülüyorum de yakışmıyor sana de konuş bakalım bu tavsiyeyi de sırf sen üzülme yuvan kurtulur belki bi yaratık daha insan olur belki baba olur adam olur diye veriyorum çokta zorlama yine dedigimi diyorum bak sen gibi kıza adam mı yok hem mesleğinde varmış evlenmesen bile olur

Birincisi gereksiz yere abartmıyosunuz. İkincisi kocanız kusura bakmayın ama tam bir ABAZA. Onun gibiler yüzünden istediğimiz şeyleri giyemiyoruz. Bence kendinizi değil eşinizi tedavi ettirin. Zira sapık derecesinde. Öyle olmasa karısının yanında bu kadarını yapmaz. Boşanmayı rafa kaldırmışsınız ama hatanız bu değil, hatanız daha önce buna benzer bişey yaşamanıza rağmen evlenmeniz.

Bu ne bicim evlilik kari koca yan yana gözler başka kadin ve adamlarda ...İKiniz de bi garipsiniz sevgi saygı yok yüzgöz olunmuş anormal seyleri normalmis gibi yasiyorsunuz ..Her erkek boyle degildir bi anlik dalginlik disinda esim kimseye bakmadi yanimda..Hele plajdaysak veya havuzda cok daha dikkat eder..

Ve eşiniz öğretmenmiş. Allah öğrencilerini korusun gözlerinden ne diyim.
Ögretmenmiymis bide aman Allahımmm...bugun daha nette okudum orta yasli bir adam òğretmen,kız ćocuğuna (10) mesajla neler yazmiş... karısının yaninda alenen ruhen bakip iç geciren o cocuklara icinden neler gecirir..Rabbim başta evlatlarimizi korusun bu sapik zihniyetten

sapıklığına bahanede bulmuş. her erkek böyleymiş oldu peki..

Cok cok haklısınız.

Aslında ben eşimin başka bir kadına bakmasını falan hiç büyütmem.her erkeğin ilgisini çeker güzel kadinlar.hatta bana açıkça söyler beni sinirlendirir guya falan.guzel bir kadin gorunce ilgisini cektigini bilirim.ama mesela sahildeyiz baska bir sebeple birini gosterecek olurum, simdi bakiyormusum gibi yanlis anlasilir sonra goster der mesela.oturup da elaleme gozlerini dikip bakmak ona gore utanc verici birsey.liseli genc degil ki bunlar.sizin eşinizin yaptığı hem size saygısızlık hem de etrafa karşı ayıp yani.bir de böyle kötü niyetli olanlar karısını kapatmaya çalışır.gercekten hiç hoş değil ama sizin demenizle değişeceğini de sanmam.gercekten zor isiniz

Çok pardon da, kendinize değil eşinize arayın paikolog!! Ya da beraber bir aile terapistine gidin.

Yani bir kadının şıklığından, güzelliğinden beraberce bahsetmek çok normal de salyasını akıta akıta meme muhabbeti bir tiksinç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…