eşimin benim bilmediğim myneti var

hotmail de 10 defa deneniyo, sonra yeni şifre vermek istiyo.. mynet de öle mi bilmiorum..
ama mesela bugun 5 defa denersin, sonraki gün 3 defa filan.. arada hesabını açarsa eşin, login olduğundan sıfırlanır ya deneme hakkı.. ama dene dene nereye kadar.. casus prog en akıllıcası bence, tabii eğer işyerindekli bilgisayara ulaşabiliosan..

ama bi yandan da düşünüyorum, neden mynet hesabı açsın? chat gibi bi özelliği yok sonuçta.. e artık insanlar maiille de haberleşmiyoşlar daha hızlısı varken.. bişiler yapmak için yeni bi mail almak istese hotmail almaz mı, hem msn de kullanır.. bana öle gbi geldi bilemiorum..

oyuna giriyodur bence. ordan arkadaşlık kurmuş olabilir gerçi ordan birini bulsa bi hotmail hesabı alır ordan konuşur. ama iş yerinde msn yasaksa mynetten görüşüyo olabilir.. off offf erkekler yüzünden ne hale geldik ne senaryolarla kafayı yedik.... :KK43:

ya bayanlar biraz geniş olun lütfen.....

bu zamanda karısını sanal yolla aldatmayan erkek var mı ya..............

biz sadece farkettiklerimize yanıyoruz emin olun farketmediğimiz bilmediğimiz neler kimler var..........

ben ne kadınlar biliyorum kocalarına sonsuz güvenirken adamlar kampüslerde cirit atıyorlardı........

sonuçta bizler eşleriyiz. 1. kadınlarıyız.evdeki demirbaşlarıyız. daha ne diyim böyle düşünmesem önce ben kafayı sıyırırım yemin ederim

hiç bişey yapamazsan mail atarsın yanlışlıkla atmış gibi ya da .tanışabilir miyiz diye.

canım öncelikle allah sabır versin.. bende boşanmak üzere oldğum eşimin daha önce 2 defa farklı msn adresini yakaladım.nasıl bi duygudur bilirim..

senin için özellikle denedim mynet hesabımı en az 5 defa denedim kilitlenme olmuyor. deniyebildğin kadar dene ve inşallah bulursun canım... ama herşeye rağmen paronaya yapıp hayatı kendine zindan etme...herşeyden önemli olan sensin...

peki arkadaşım sen kullanıcı adını şifresini parolasını ona çaktırmadan bulabildin mi
eğer bulabildiysen nasıl yaptın açıklayarak anlatsana

canım işyerinde açıyorsa proğramla öğrenmek zor olabılır....
mynettten oyle adres almak zor bır şey degıl..
belkı sadece iş için kullanıyordur...
önceki myneti kendi ismini taşıyan bır mailmiydi...
ayrıca benımde bırden fazla mynet adresım var.belkı oyle korktugunuz gibi bir durum yoktur...
baktın olmadı için rahat degıl kagıdı göster bakalım ne dıyecek..

eğer evden giriosa bu adresine bilgisayara şifre kaydedici program yükle o zaman o bilgisayardan girilen tüm şifreler orda çıkıo

canım işyerinde açıyorsa proğramla öğrenmek zor olabılır....
mynettten oyle adres almak zor bır şey degıl..
belkı sadece iş için kullanıyordur...
önceki myneti kendi ismini taşıyan bır mailmiydi...
ayrıca benımde bırden fazla mynet adresım var.belkı oyle korktugunuz gibi bir durum yoktur...
baktın olmadı için rahat degıl kagıdı göster bakalım ne dıyecek..

senin kadar iyimser olamıyorum çünkü ben kocamı tanıyorum

yine internet yine ihanet suphesi...ne dir bu erkeklerin yaptiklari...anlayamiyorum bir turlu...canim,sen de bu konuyu fazla kafana takma kendini yiyip bitirecegine esinle acik acik konus bence oyle keyloger programiyla falan olmaz bu is....en iyisi acik acik sor,bakalim ne diyecek..neden acmis,neden sana soylememis bir soylesin bakalim.sonra ne yapacagina karar verirsin.simdi uzulmussun biraz ani karar verme derim ben.

canim mynet ten sanirim belli bi hakki yok yani kisa bi süre giremiyor sonra yeniden acabiliyor sifreyi gizli soruya cevap arayarak yapin..ama suda var mesela bengizli sorularimi bilindik seyler yapmam..en iyisi biraz deneyin belki bulursunuz bulamazsaniz konsun ve evde oldugunda o adresi yazip sifresini girmesini isteyim silme gibi sansi olmayacak icinde ne var ne yok görürsünüz...ama söyle birsey myneti icq yu kullanmak icin aldi belki yada oyun icin msn olarak kullanada bilir ama siz yinede simdiden böyle seyler düsünmeyim belki yaniliyorsunuzdur

eşinize güveniyorsanız onla konuşun eğer önceden güveninizi sarsmışsa farklı yöntemlere baş vurmanızı tavsiye ederim

senin kadar iyimser olamıyorum çünkü ben kocamı tanıyorum
Güveniniz olmadığı belli zaten.
Devamlı şifre denemekle de bir yere varamazsınız.
Zaten iş için yahut başka birşey için alınmış bir adres olsa neden sadece işyerinde girsin ?
Açıkça sorun,alın karşınıza nasıl bir açıklaması olacak bakalım.

casusluk yapıp kendini hırpalamaktansa sorun öğrenmyi tercih ederim :nazar:

Kendimi senin yerine koymaya çalışıyorum.Sanırım ben cesaret edemezdim.Göreceklerimden korkardım.Korktuğum şeyleri görüp hayatımın zindan olmasından korkardım.İçim içimi de yerdi.Ama önce eşime sorardım.Aldığım cevap beni tatmin etmediyse ve kendimi en kötüye hazırladığım zaman şifreyi çözmeyi denerdim.Offf Allah yardımcın olsun.

Kendimi senin yerine koymaya çalışıyorum.Sanırım ben cesaret edemezdim.Göreceklerimden korkardım.Korktuğum şeyleri görüp hayatımın zindan olmasından korkardım.İçim içimi de yerdi.Ama önce eşime sorardım.Aldığım cevap beni tatmin etmediyse ve kendimi en kötüye hazırladığım zaman şifreyi çözmeyi denerdim.Offf Allah yardımcın olsun.

şifreyi ne kadar denesemde bulamıyorum yaaa ben göreceklerime hazırım yoksa
bu işe girişmezdim nasıl şifresini çaktırmadan bulacam bilmiyorum

şifreyi ne kadar denesemde bulamıyorum yaaa ben göreceklerime hazırım yoksa
bu işe girişmezdim nasıl şifresini çaktırmadan bulacam bilmiyorum

canımm ben 2 kez msn adresi yakaladım ama benim salak kocam hep aynı şifreyi kullanıyo o yüzden zor olmadı.

bence şifrelerle uğraşıp bulmazsan diğer arkadaşların da dediği gibi bi mail at bakalım sahte bi adresten.. yada şifremi unuttum a tıklayıp gizli soruyu cevap verebilceksen yeni şifre alarak açabilirisn.

canım gerçekten çok üzülüyorum ben sadece mail adresi deil başka sim kartda yakaladım iki kez.lanet olsun bu erkeklere...:1no2::1no2::1no2:

bu erkeklerden nedir çektiğimiz yaaa
:1shok:
bendece mail at o adrese

canım benım diğer adersın sifresını deneyın belkı aynı adresı ayzmıştır yada sizde farklı bı adres alın onu ekelyın yenı adresinizi ordan devm edın amacını ortaya cıkartırısnz yada dırekt kendı adresınızı ekleyın onun adrsıne

hımm bence ozaman sende onun bilmeyeceği bi adres al veya şüphelendiğin kadın kimse onun adına al ve mail at neler karıştırdığını belki öğrenebilirsin canım (bi fikir sadece)

X