eşimin arkadaşımla ilişkisi var

benim eşimde bankacı ama hiç öle zırt pırt yemek olmaz, toplantı olmaz
ayda 1-2 toplantı
yılda en fazla 3 yemek
eğitimde 5-6 ayda 1 olur o kadar
mesai zamanlarındada iş yerlerimiz çok yakın olduğu için,gelde burda bekle beni der bende gider oturur beklerim

Ben yoktum ne konular açılmış ne konular:1shok: hayret ettim vede sizin adınıza üzüldüm. Kadının kadına yaptığını kimse yapmıyor. Eğer böyle birşey varsa ki var gibi görünüyor... Ateşle barut yanyana durmuyor helede erkek biraz gevşekse...arkadaş bu ya nasıl bir yıkım olur sizin için, eğer bu olayı kanıtlayıp su yüzüne çıkarmak istiyorsanız. Plan çok hemen düşerler ağa.....önemli olan sizin ondan sonra ne yapacağınız. Buna güçünüz varmı bu olay ortaya çıktığı anda kimseyi dinlememelisiniz. Bunun bir açıklaması olamaz " Kocam beni en yakın arkadaşımla aldattı" OLAY BİTMİŞTİR. İkisinide dinlememelisiniz. Bu çok gurur kırıcı , hayatta insanın başına gelebilecek en kötü durumlardan bir tanesi.....umarım böyle birşey yoktur. Siz ve biz bunu yanlış yorumlamışızdır.....benneyaptımki sakin ve akıllı davranın kendinize değer verin bundan sonrası size kalmış bizide haberdar edin... :teselli:

ben de önce sakince düşünmen ve olayları izlemeni öneriyorum... içinde bu kuşku varken senaryolar yzamaman çok zor biliyorum... zaten bizim en büyük hatamızda sabırlı olamamak... bence ilk yapman gereken kocanla arandaki bağı daha kuvveti hale getirmek... mesailer ; iş toplantıları olağan gibi geldi bana... ilgisinde de pek azalma olmamış... eğer tatil günlerinde de sizle vakit geçiriyorsa yersiz olabilir bu şüphelerin... arkadaşınla da konuşma derim ... sadece sen kendine ve evine özen göster ; eşinle biraz daha farklı birşeyler yapıp ; birlikte vakit geçirmeye çalış... sonra hala içinde şüpheler varsa takibi biraz daha arttırırsın ... bu süreçte gözüne pembe gözlükleri tak demiyorum ama ... sadece temkinli ol... kızgınlıkla ya da korkuyla yanlışlar adımlar atma ... yoksa böyle bir şey ortada eşinin sana olan tavırları istemediğin şekilde değişecektir... arkadaşını da takip edebilirsin ... belki arada sırada halini hatrını sorar gibi nerde olduğunu öğrenerek filan ... ama bence bir araya getirme onları ... bir araya getir olayı çöz diyen arkadaşlar var ... ama öyle bir ortamda sen zaten bu konuya belli açıdan baktığın için farklı bir şey göremeyeceksin... inşşallah yanılıyorsundur ...

zaten eşimin değişmesinden sonra bazı şüphelerim oluştu ,yani bana ve kızıma ilgi normaldi fakat cinsellik azalmıştı eskiden çok istekli olan adamın nedense hep morali bozuk oldu hep yorgun oldu ..

ben de tam bu soruyu soracaktım ki yani yatakta sana karşı ilgisi değişti mi diye? sen cevabı vermişsin canım..

ve ben şunu bilirim ki bir kadın aldatıldığından şüpheleniyorsa eğer ciddi paranoyası yoksa yüzde doksan doğru çıkar:1no2: hele şu söylediğin ihtimalleri güçlendirir tarzdaklava:
yüzleşmeye korkuyorsun farkındayım ama yüzleşmeden de rahat edemeyeceksinCADIARZU eminim bir yerden patlak verecek ve uzun süre gizli kalmayacakkaydirigubbakcemile

Allah kolaylık versin:1hug:

ağlıycam yaa o kadar üzüldümki sank benim başıma geldi böyle bişey..emek ver yıllarını harca sonra elin kadını gelsin kocanı elinden alsın hem de arkadaşım dediğin kişi..sanki sen onu kendi ellerinle eşine vermişsin gibi...bence o kadından uzaklaş hatta kocana arada kötüle bakalım eşin ne dicek bu duruma..bir de evliykend e başkasından hoşlandığını söylemişti ne ahlaksız kadın bizim de çocuğumuz var ilerde böyle ahlaksız kadınlardan uzak tutsun allah yavrumuzu falan de..bence yavaş yavaş eşine işle o kadının kötülüğünü...ayy çok sinir bozucu ağlıycam hakkaten içim daraldı...

ha bir de eşine hep ne yollardan geçerek geldik ne kadar emek verdik evlenene kadar neler yaşadık gibilerinden laf arasında hatırlatmalarda bulun belki kafasına dank eder..ayrıca yataktaki soğukluğunu sor benle ilgili bişimi oldu de bakalım ne dicek...

Noluyor burada Allah aşkına hanımlar ne yapıyorsunuz ya
Okuduklarıma inanamıyorum vallahi billahi
hayretler içinde okudum tüm yazılanları inanın
Sedef Hanım bir derdini paylaşmış yardım istiyor fikir istiyor yada ne biliyim yalnızca danışmak istiyor
ama siz yangına körükle gidiyorsunuz
hanımlar hepinizin elinde benzin bidonu var resmen
Yapmayın nolur konu nereden nereye gelmiş ne kadar saptırılmış
Sedef Hanım siz kocanızı yıllardır tanıyorsunuz
peki eşiniz böyle bir şey yapabilecek kadar aşağılık biri mi bu kadar karaktersiz mi
arkadaşınızın hareketleri düşünceleri sizi şüphelendirmiş ama
kocanız acaba gerçekten sizi aldatıyor mu
siz yıllardır tanıyormuşsunuz aşık oalrak evlenmişsiniz bir yuva kurmuşsunuz
bir çocuğunuz olmuş allah bağışlasın rabbim huzurlu bir yuvada büyümesini nasip etsin inşallah
acı tatlı günleriniz olmuş anneciğinizi babacığınızı kaybetmişsiniz allah rahmet eylesin
Nur içinde yatsınlar inşallah eşiniz bu zor günlerinizde yanınızdaydı sanırım
bir de şu açıdan düşünmenizi rica edeceğim
eğer eşiniz gerçekten sizi aldatıyorsa burada sizin hiç suçunuz yok mu
acaba ben ne yaptım kocamın gözü gönlü neden başkasına kaydı dediniz mi hiç
bu belki karaktersiz bir adamdan belki karaktersiz bir arkadaştan dolayı yaşanan çirkin bir olaydır ama
değişik açılardan da bakmak gerekiyor bence
belki adam gerçekten suçsuz belki bu kriz döneminde işiyle ilgili başka başka sorunları dertleri var
sizinle paylaşmıyor olabilir belki bunu bilemeyizki
hemde ufacık bir kızı varken severek evlendiği bir karısı varken
neden gözü gönlü dışarıya kaysın değil mi
inanın bu yazılanları tek tek okudum ve dua ettim allahım sen düşmanıma bile yaşatma bunu diye
sevdiğin adam tarafından aldatılmak aptal yerine konmak kadar aşağılık bir durum daha olamaz
Sedef Hanım hemen boşanmayı getirmeyin aklınıza kocanızdan da ilginizi sevginizi eksik etmeyin belki adamcağızın başka derdi başka sorunu var
iyice ölçün tartın araştırın bu olaya kesinlik kazandırmadan kötü şeyler getirmeyin aklınıza
günahını almayın sevdiğinizin
bir yuva kurmak hiç kolay değil yuvanızı ayakta tutmaya çalışın
yuva dağıtanın da yuvası olmazmış o kadın eğer böyle bir şey yapıyorsa onun yatacak yeri yok zaten
Allaha havale edersiniz artık
ama hiddetle kötü düşüncelerle hareket etmeyin
allah yardımcınız olsun inşallah

daha neler okuyacagiz bu bolumde once gecmis olsun arkadasim umarim gercek degildir demek isterdim ama anlattiklarini okudukca acabalar yerini supheye birakti cok can yakici bir durum ama canim sendede azicik suc yok mu madem bu kadini evliykenden beri taniyordun hareketleri bu tarzdi neden dostluga devam ettin iliskini kesmedin gerci artik olan olmus onemli olan artiksenin gelecekte izleyecegin yol

:1shok: sedef arkadaşımızın durumuna kendi başıma gelmiş gibi çok üzüldüm,inşallah sadece kuşkudan ibarettir bu olaylar yaa biz kimseye güvenemicek miyiz dünyanın çivisi çıkmış valla insanların kalpleri kirlenmiş yazıkk:1no2: ama şüphelerin varsa bu işin peşini bırakma başdan sona kadar tüm yazılanları okudum herkes fikrini beyan etmiş sende buna göre bi karar verip olayı çözmeye çalış tatlım inan o kadar dua ediyorum ki şu an inşallah böyle bişey yoktur:Saruboceq:

canım resmen aldatılıyorsun yazdıklarından ben bunu cıkardım
ne yapacagın hakkında bı bılgım yok allah yardımcın olsun
bu devırde babana bıle guvenmıceksın benım babam her zaman böle soler bu devırde bana bıle guvenmeyın der

söylediğin herşeye noktasına virgülüne kadar katılıyorum !!
nelere takıntılı olduğumuza bak ,
biri arkadaşını takip et der , diğeri der eşini sıkıştır , biri der cehennemliklerin çoğu kadınlar olucak..
yazık bile değil artık ..

kadının kadından başka düşmanı yok..kadının kadına ettiğini kimse yapmamıştır...
sedef hanımın arkadaşının niyeti evliyken de kötüymüş zaten..daha o zaman görüşmeyi kesmeliydiniz..böyle vıcık vıcık ilişkileri sevmyorum..
bıktım artık burda her gün aldatılan kadınların,dost kazığı yiyen kadınlarının hikayelerini dinlemekten...bıktım derken anlatmalarından değil bu tür şeylerin yaşanmasından bıktım artık...
evet kimseye güven kalmadı nitekim ben de onu söylerim hep babama bile güvenmem bu devirde..kendimden başka kimseye güvenmem...off çok acı çokkk

Toplumda kadınlarımızın dul olmak adına duyudğu kaygıları,aslında birzda bizler yaratıyoruz.
Bu önyargılarımızı aşamadığımız sürece; arkadaşımız bile olsa dul kaldığında, arkadaşlığımız
zarar görecek. Çünkü potansiyel gözüyle bakılıyor diye görüşmek bile rahatsız ederse....
Lütfen bu önyargılarımızı biraz aşalım. Kimse eşinden ayrıldı diye, bir diğer inasnın evliliği
üzerinde kurgular yapmaya, birilerini tavlamaya, av tabiri caizse av aramaya müsait kişi değildir.
Benim ablam sırf, bu korkular yüzünden yıllarca, çok kötü bir evliliğe direndi. Neden dul olmamak adına.
Şimdi ailecek görüştüğümüz kişiler, o zaman nasıl davranır diye vs bir dolu korkular yaşadı.
Artık eşinden ayrı ve Allaha çok şükür ki çevresindeki, iş yerindeki arkadaşları tutumlarını
değiştirmediler. Olması gerekende bu aslında. Her sözümüzde toplum baskısı deriz.
O toplumu oluşturan bireyler biz değilmiyiz? Sizin durumunuzda ise; arkadaşınız ile
bu kadar yakınsanız; bu gibi duygusal konularıda paylaşabileceğinizi düşünüyorum.
Yani hayatında biri olup olmadığını uygun bir dille, arkadaşalığınızın ve samimiyetinizin
gerektirdiği üzere konuşup Bir şekilde fikir edinebilirsiniz.

Son düzenleme:
ya bi de aslında düşündük mü kadın arkadaşına yapıyo erkek de hem karısına hem de onu baba yapmış evladının annesine yapıyo.kadından çok erkek daha çok suçlu erkeğin aklı başında olması lazım.ama daha belli değil ne olduğu,ya sen ortaya çıkartacaksın ya da kendisi patlak verecek eğer ki böyle bi kötü durum varsa ortada.bebeğim var diyorsun emziriyor musun bilemiyorum ama lütfen dikkat et sütün kesilir emziriyorsan,bebeğine yazık olur.belki de böyle birşey yoktur ama aralarında çekim vardır ve yolun başındalardır bu da olabilir,sen toparlan kendine çeki düzen ver kocana sahip çık,çekici ol dikkatini çek,kendini güzel hissedeceğin seyler yap,hayatının merkezi bebeğin olmuşsa kendini bi uzakten seyretmeyi düşün be ne yapıyorum eskiden nasıldım şimdi nasılım de,kilo fazlam mı var nasıl giyiniyorum falan bi sor uzaktan bakarak kendine ve değiş kur yap kocana aile sıcaklığını ver,yemeğe çıkmayı dene kocanla şık giyinerek karşıla yatakta istekli olması için elinden geleni yap seni düşünemeden an geçirtme,zeki ve kurnazca davran cilveleş biraz,eeee kocada değişme yoksa eğer ki devam ediyorsa hala olumlu bi gelişme yoksa işte o zaman yola koyul ve ortaya çıkartmak için elinden geleni ardına koyma.ortada böyle iğrenç bi durum çıktığında da ağırlığını bastır seviyelerine düşme usulca çek git adamın hayatından ona çok koyar bu durum inan seni düşünmeden edemez,kaçan kovalanır olur.bence ii düşün dediklerimi.

bu fikirlere katilmamak elde degil dul olmaktan ote sorun kisilik bir insanin kalbi kirlenmisse dul bekar farketmez dullar potansiyel yuva bozucu mudur ?etrafta yetisen yeni nesil kizlarin rahatligi cocuk aldirma yasi,kizlik zare diktirme artisina bakilacak olursa dul kadinlar diye tabir edilen kesim gercekten masum kalir .....sorun kalp,vicdan,haysiyet olayi birde tabi erkegin tavri hayir demeyi bilen bir erkege hicbir kadin yaklasamaz

yaşadıklarınıza gerçekten çok üzüldüm, inşallah yanılıyorsunuzdur. insanın canını çok acıtacak bir durum.
malesef bir insanın kişiliği bozuksa onun bekarı,evlisi,dulu,kadını,erkeği olmuyor. fakat ben kadının kendisine bakmalı tarzı yorumları da anlayamıyorum. eğer bakımlı,çekici bayanlar aldatılmıyor olsa mankenler aldatılmazdı bence. evde pijamayla gezen, hafta sonları traş olmaktan üşenen erkekler karşılarında 7/24 angelina jolie gibi kadın isterler. yazık gerçekten. olan hep kadınlara oluyor. kadınlar hamilelik, doğum derken ne acılar çekiyorlar ama "anne" olmanın olgunluğunu taşıyorlar. keşke erkeklerde "baba" olmanın olgunluğunu taşıyabilse..

budur.. tam ben yazacaktım sen yazmışsın...a.s.
uçkuruna sahip çıkmayı bilen bir erkeği kimse tavlayamaz..

yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm canım.
inşallah kuşkuların yersiz çıkar ama yine de bu olayın peşine düş derim..
çok güzel yöntemler verenler olmuş bişeyler yap mutlaka..

Ben ortada bir ihanet olduğunu sanmıyorum. kalbini ferah tut. bazı şeylerden şüphelenmiş ve parçaları birleştirince ortaya böyle bir tablo çıkarmışsın. emin olmanın en basit ve kestirme yolu telefon faturalarınız evinize geliyorsa ayrıntılarına göz atman yeterli. veya eşin duşta yada uyurken cep telefonuna bakabilirsin. bence boşuna üzülüyorsun.

sedefcim allah yardımcın olsun.baştan sona okudum konunu.umarım düşündüğümüz gibi değildir yani gene bir umut besliyorum.canım eşini takip et yani ne yap ne et,ya işe git,ya eşinin tlfndan arkadaşına msj at.ya da bilemiyorum yani daha da emin ol.eşinle konuş.çalışıyorsun da bursaya gidip bebeğinle bir hayat kurarsın.bu şekilde yaşanmaz ama önce emin ol canım olur mu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…