eşimin arkadaşımla ilişkisi var

Umarım Sedef için hayırlısı olur..

Ama ben, önceki bir mesajımda yazdığım gibi şurdayım:
Nasıl olur da bir erkek, elinde hiçbir somut delil olmayan eşine, 1 günde tüm bunları kolayca itiraf eder ki?

Ehh bu konuda bari dürüstmüş, Sedef sordu, o da anlattı diyelim..

Ama ben eşinin anlattıklarına pek de inanmadım açıkcası..Yani o bayanın, tek taraflı bir his için bu kadar ısrarcı olması, eşin istemese de peşine bırakmaması falan, bilemiyorum bana inandırıcı gelmedi pek..

Yine de bence üçünüzün olduğu bir ortamda, eşim böyle böyle söylüyor senin için, peşini bırakmamışsın vs.. gibi eşinin o kadın için söylediği hakaret içerikli kelimelerin aynısını dile getirerek..o bayana aynen söylemelisin eşinin yanında..

Bakalım kadının tavrı ne olacak?

Evt ben eşinin peşini bırakmadım o masum mu diycek çok merak ettm.

Ama bu toplu görüşmeyi, kadından önce senin eşinin ''olayları büyütme kapa'' diyerek kabul etmeyeceğini düşünüyorum..

Hayırlısı..

Günaydın arkdaşlar konuyu ilk başından beri takip ediyorumm. ama tam anlamıyla bişi anlamadım :S eğer ortada bi aldatma olayı warsa gerçekten çok üzüldüm sedef inş senin için hayırlısı olur ...

inanıp inanmamak senin elinde tek birşey arkadasınla yüzleşirken eşin yanında olmasın ve eşim herseyi itiraf etti sıra sende bana açık konuş herseye hazırım de bide ondan dinle artık anlarsın hikaye olup olmadıgını.

İnanmıyorum nasıl insanlarsınız. Kadın size yazsa ne çabuk gelişti oluyo yazmasa neden yazmadı oluyo. Kendinize gelin artık. Olay patlak verdikten sonra tabi çabucak gelişir. Olayın çabuk gelişmeside mi suç Senaryo diye düşündüğünüz konuya nasıl gidiroysunuz acaba sizmi senaryocusunuz anlamıyorum. Düşündüğünüz farklı yaptıklarınız farklı. Kadın 24 saat pc nin başına oturup yazmak zorundamı. Sizin kocanız sizi aldattığını duyunca 1 saat içinde evi terkedin o zaman kadına nasıl yalancı gibi ithamda bulunursunuz. Herkes siz olmak zorunda değil. Sizde çok büyük konuşmayın bence. Kimbiliir zaman sizlerede ne göstericek. Arkadaşa akıl verin ama yalancı demeyin lütfen. Herkesin karakteri farklıdır çünkü. Herkes aynı tepkiyi gösteremez. Ayrıca sedefe yalancı demekle iftira atıyorsunuz. İftira atmak çok günah hatırlatırım. yerimseniben

katılıyorum sana arkadaşım..
ayrıca şu sözü hatırlatmak isterim ; bekara kadın boşamak kolaymış..
ufak 1 bebeği olan ve sırtını dayayabileceği annesi babası hayatta olmayan biri var karşımızda..
biraz empati lütfennn...fisfisfis

olaylar çabuk gelişti demişsiniz e heralde ortaya çıktı artık tabiki çabuk gelişecek.bundan önce sedef düşünceler içindeydi ne yapabilirimi düşünüyordu ve ortada bişey yoktu .sonra atağa geçti olayları ortaya çıkardı ve doğal olarak olay gün geçtikçe gelişti ,siz düşünün eşiniz böyle bişey yaptı allah korusun ve siz bunu açığa çıkardınız 5 gün bekleyip eşle 10 gün bekleyip kadınla konuşup 15 gün bekleyip ne yapacağınıza mı karar verirsiniz ,yoksa sabırsızlıkla bişeyler yapmaya mı çabalarsınız..gerçekçi olun lütfen

Bir de eski üye olmak herşeyi çok iyi ben biliyorum, biz yalancıyı gözünden tanırız havalarınıda anlamıyorum. Burası sanal alem kimin yalan söylediğini kimin doğru söylediğini kolay kolay kimse anlayamaz. Burada kafasından senaryo yazıp ayyy kocam bana şunu hazırlamış, ayyy şöyle evlenme teklifi yaptı bana sevgilim, ayyy sevgilime 10 sayfalık mektup yazdım ben ( internetten alıntı mektupları yazdırmış arkadaş yedik bizde) diip sallayan çok kişi var. Kimse üstüne alınmasın bilen bilir kendini şakkıdı

Arkadaşlar Sedef zaten son raddesindeydi bize yazdığında..yani birikmiş birikmiş olaylar patlayacak zamanında bizle paylaştı ve olaylar peşpeşe geldi. Ondan çabuk gelişti geliyor bize... Ben bu kıza inanıyorum... hoş inanmasamda kaybedicek bişeyim yok yorum yaptığımla kalırım o yüzden bazılarınız hafiye gibi davranıyor. Boşa yoruyosunuz kendinizi... neyse durum çıkar ortaya... Sedef sanırım müsait değildi giremedi.. belkide affetti kocasını buraya yazmaya çekiniyor olabilir. Bunu ilerleyen günler gösterecek...

Eşinin aldatması ve yalanları kadar senin ona sigara götürmen beni çok şaşırttı. Evliliğini devam ettireceksende genede bağırıp çağırıp o ikisini rezil etseydin en azından seni tekrar aldatacak cesareti olmazdı.

ben demiştim kandırır diye .işten çıkarsa bile görüşürler.hatta ne güzel eşimin ruhu duymuyor diye de fantazi yaparlar.bu erkekler böyle işte ha bi de o işten çıkınca alıştı artık hem daha rahat olur kimse gözetlemez başkalarıyla kimbilir neler yapar.tekrar söylüyorum SENİ SUÇLU BİLE ÇIKARIR BU ADAM...

meraba arkaaşlar ,psikolojik olarak çökmüş durumdayım ,neler yazdınız okumadım ama eminim desteklediniz beni biliyorum..olaylar oluyor sedef hemen gelip buraya yazıyor gibi yorumlar vardı daha önce ,evet yazıyorum başka yapacağım bişey yok çünkü,dört duvar ,eş yok dost yok ,ne yapabilirim bende sizin yorumlarınızı beklediğim için gelip yazıyorum yoksa aaaa bugünde bu olay oldu yarında şöyle olacak demeye gelmiyorum..biliyorum bi çok arkadaş merak etti , ne oldu diye ,evet öğlende görüştüm x bayanla ,artık ona arkadaşım demek bile istemiyorum benim için bitmiştir ,evet herşeyi anlattı suçun kendisine olduğunu eşim birgün bile benim isteğime devap vermedi ,çok dürüst bi kocan var ,sana bağlı seni seven biri ,evet yalan değil gönlüm kaydı ama aramızda hiçbişey olmadı inan buna ne duygusal ne fiziksel dedi..kendime yeni hayat kurucam biraz borçlarım var onlar bitene kadar çalışıp sonra istifa edicem,bu zaman zarfında da başka şubeye atama istiycem hayatınızdan çıkıcam dedi..tabi o bunları konuşurken ben aval aval dinlemedim,hakaretler ettim .dışarda görüştük evinde kavga çıkacağından korkmuş olmalıki dışarıda görüşelim dedi..
eşimle sabah etraflıca yine konuştuk,sen gelmeyeceksin ben yalnız gidicem dedim.bugün bu olayın çözülmesi gerek,kavga gürültü çıktım evden.neyse daha fazla uzatmıycam neticede neye inanacağımı şaşırdım..
yaklaşık 1 saat kadar konuştuk kadınla ,işte çok etkilenmiştim falan filan ayakları ,ettiğim hakaretlere ne desen haklısın demeler sinirlendim en son çektim geldim eve ,tek kelime konuşmadım eşimle ,o sadece rahatladın mı dedi,cevap vermedim..

hımmmm canım eşinin ayaklarına mı aşık olmuş alla alla.canım allah yardımcın olsun ama sence eşinle arkadaşın sana inandırıcı geldi mi? ve sen ne yapmayı düşünüyorsun?

ilginç,ne kadar kolay kabul etti. üstelik işinden de ayrılıyor. vay canına... danışıklı döğüş diye buna derim ben...

canım aslında hiçbişey olmamış olduğuna sevindim ama senin içine şüphe düşürmek istemem ancak inşalah kocanla danışıklı dövüş değildir bu yaptıkları yani anlaşmalı konuşma değildir umarım..iyi yanından bakmaya çalışıyorum olaya ama ne biliyim umarım gerçekten birşey olmamıştır aralarında ve devam da etmez...

lütfen karar verirken eşinin o kadınla herşeyi yaptığını seninle yaptığından daha fazlasını yani ve bundanda müthiş zevk aldığını düşünür müsün.yalan söyledikleri her şey.

İnanmıyorum yaaa nasıl sakin kaldın o pisliğin karşısında
Ben olsam evire çevire bir güzel döverdim
Eşimide bir don bir gömlek koyardım kapının önüne aklı başına gelsin
Sanki etrafda adam bitmişde gönlü kaymışmış
Yaaa ooffff Allah amma sabır vermiş canım sana ben olsam dünyalarını tersine çevirmiştim....
Uyanığa bak evde görüşmek istemeimiş kavga çıkar diyeeeekaydirigubbakcemile
Ortalık yerde döverdim bende
Bi güzel rezil olurduklava:klava:klava:
kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

üzüldüm açıkcası canım...

eşin ısrarla aldatmadığını söylüyor anladığım kadarıyla ve kadında bunu onaylıyor ama güvenmek çok zor bu durumlarda..sen onunla aynı işyerinde olduktan sonra eşinin sana karşı davranışlarının değiştiğini falan yazmıştın, sonuçta aldatılan kadın anlıyor bir şekilde ama olaylar kesinlikle ne boyutta, iyice öğren aklında kalmasın..kendini de çok üzme...

ya bence yangına körükle gitmemeli...evet pek inandırıcı olmamakla eşinin ve arkadaşının anlattıkları ama doğru da olabilir...hemen ayrıl vs demeyelim arkadaşa..aldatılmanın karşısında affetmek onursuzluk değildir bana göre..yani ayrılmayınca bence onursuz midesiz olmuş anlamına gelmez bence...
nebiliyim büyük konuşmıım ama şuan erkek arkadaşıma o kdr aşığım ki beni aldattığını öğrensem hemen aryrılabileceğimi hiç sanmıyorum...hele hele bir evlliği bitirmek o kadar kolay değil..neler yenilip yutuluyor...o yüzden arkadaşı ateşe körükle göndermeden önce daha mantıklı akılcı çözüm yolları aramalıyız..bundan sonra ne yapılabilir o düşünülmeli...

madem bu kadar tepkisiz kalacaktın
herife tekmeyi basmayacaktın
Gururunu düşünmeyecektin
Ne diye kurcaladın ki olayı
Eline hiçbirşey geçmedi
hemen inandın kocana hemen tatmin oldun
onlarda senin ruhun duymadan devam etsinler ilişkiye binbir yalan
önce baska bayanla yemek yedik sadece ZIKKIMIN KÖKÜNü YE
ardından işte arkadasın bana asıldı bilmemne
kadına kur yaptı demekki
akılları sıra seni kandırıyorlar
sende inanmak istiyorsun zaten inan arkadasım
boşver daha kurcalama nasılsa o adamla devame deceksin bosuna yorulma bari

Offff ya, bir insan nasıl eşini çocuğunun annesini düşünmeden yapıyor bunları, bir kadın da nasıl başkabir kadına hemde arkadaşı olan kadına bu acıyı yaşatabiliyor. Çok zor çooook. Sedefçim kocanı boşamasanda mutlaka süründürmelisin bence, kesin çare olmasada anadolu yakasına taşınsanız, hem eşinin işide o tarafta galiba. O yaratık (kadın) da avrupa yakasında bir yere aldırsın şubesini. Allah yardımcın olsun canım benim, hakkında da hayırlısı olsun inşallah. :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…