eşimin arkadaşımla ilişkisi var

Bencede kadina sana Cok guvenmistim sakin bana bir daha yaklasma dee..Insanin arkadasi kardesi gibi olur yaa bu ne boyle.Kime guvenicez artik

Zaman o kadar kötü ki kimseye güvenmemek lazım bence :çok üzgünüm:

Sen anlamasaydın ilişkilerine devam edecekler miydi, yoksa sadece bir seferlik üzerinden zaman geçmiştemi vicdan azabı çekiyormuş
Yani şuan araları nasıl çoktan bitmişmi devam ediyormuydu?

bence sana yakalandığı için pişman ve vicdan ayağı yapıyor. Vicdanı olan adam baştan yapmazdı, yakalanmasa devam ederlerdi gibime geliyor.

Bence kocanın burnundan getir bin pişman olsun? hiç yakında davranma

Ama kadını daha beter yap hemen ayrılmasını sağla o işten hatta o semtten

Demek itiraf etti... demek ki o kadınla arası iyi gitmiyor. Eğer anlaşıyor uyuşuyor olsalardı. Asla itiraf edemezdi ağlamanın, sızlanmanın kime ne faydası var seni kırdımı güvenini alıp götürdümü tamama.s başka bişeyede gerek yok zaten.. Enayi yerinemi koymuşlar seni ne dedi biz senin arkandan yüzüne gülüp işmi çevirdik dedi. Canım biz senin şu an ve bundan önce neler yaşadığını ancak burdan anlattığın kadarıyla bilebiliriz. O yüzden burda kimse seni etkilemek istemez yaşadıkların neyse ona göre hareket et..:1hug:

Valla allah ıslah etsin böyle insanlaraı ne diyim arkadaş diyosun şu hale bak sana allah sabır versin arkadaşım valla baştan beri şaşkınlıkla okudum yazık ya yazık verdiğimiz emeklere yazık eşlerimiz için ne diyim

bu kadar kolay kabul edip itiraf etmesi...........bana inandırıcı gelmiyor,anlatarak bitti diyerek, sana güven aşılamaya çalışıyor gibi hem ne demek sana ihtiyacım var[/U]?,ayrıldılar bitti. aşk acısını senin koynunda mı yaşayacak....sen mi teselli edecekmişsin.sedef niyetim seni üzmek değil,baştan beri takip ediyorum konunu ama yazmak istemedim fazla,seni üzmemek adına,ama bundan sonra daha dikkatli olman lazım çaktırmadan takibe devam diyorum ............

Erkekler herşeyi sonuna kadar inkar eder.. Eşinin bu kadar kolay itiraf etmesi bence çok ilginç.

Aha da benim yazacaklarımı aynen yazdığı için arkadaşa teşekkür ediyorum, yormamış oldu beni.

Bin beter olsun koca sıfatındaki o adam ve o kadın.:1closedeyes: Hiçbir şekilde yaptığı mazur görülemez.:1closedeyes:

neyse işi bir öğrenelimde

nası itiraf etti
o kadınla ilişkisini kabul etti yani
ağlıyo sana sarılmak istiyo
bu bu kadar basitmi
yaa kusura bakma acıkca yazıcam ama
benim eşim beni arkadasımla aldatacak
bir saniye durmam yanında
1 değil 11 cocuğum olsun
yinede durmam ben

ooh beyfendiye bakkk
yaptıkğını kabul etmişmiş pişman olmuşmuşş
ohh ne ala mualla
şimdi birde senden tesellimi bekliyormuş
sarılmak istiyorum falan filan
nerde unuttuysa seni gidip orda bulsun teselliyi
o arkadaşın olacak kadınada diyecek bişey bulamıyorum
kimseye güvenilmeyecek artık
neyse daha fazla yorum yapmıyım
sen detaylı anlatınca yaparım yorumumu

bence bu kadar da kolay olmamalı
iyi vallahi yap yap sonrda sana ihtiyacım var sarıl bana de..
demagoji yaparak kurtulacaksa bravoo.
aynı seyi sen yapmıs olsaydın ona??
bu kadar kolay teselli edermiydi seni??

Şimdi ilişkisi olduğunu mu kabul etmiş yoksa ilgisi olduğunu mu kabul etmiş? İkisi bence farklı değerlendirilmeli...

denizcim arkadaş akşam bişey yakalamamış ama eşiyle konuşmuş eşi itiraf etmiş bide ağlamış sarıl bana falan diye

Sarıl bana ha.. Tabii hemen

Ne desem bilmem ki, arkadaş da bunu yaparsa, tanımadklarımız ne yapmaz..

Nedense kız arkadaşa daha kızgınım:mymeka: şu an..

canım ben daha farklı düşündüm itiraf ettirmen hiç iyi olmamış o şimdi rahat nasılsa anlattım karım da affedecek diyecek yani o rahat şimdi...
bütün yükü attı sana...
neden itiraf ettirdin ki ona bu hakkı vermeyecektin özür diletmeyecektin bence... hatasıyla kahrolan o olacaktı...

bence bu kadar da kolay olmamalı
iyi vallahi yap yap sonrda sana ihtiyacım var sarıl bana de..
demagoji yaparak kurtulacaksa bravoo.
aynı seyi sen yapmıs olsaydın ona??
bu kadar kolay teselli edermiydi seni??

Evet son gelişmeleri okurken aklımdan geçen tek soru buydu.. Aynı şeyi yapsa acaba tepkisi ne olurdu..:uhm:

ben o adamı değil yanımda yatırmak yada sarılmak
bilmem neresinden tavana asarım heee

Yani yangina korukle gitmek bu oluyor herhalde.Bence bu saatten sonra yazdiklarimiza dikkat edelim.cunku arkadasin yasadigi seyi rahat bir sekilde atlatmasi icin yardim etmeliyiz.:teselli:
Mutlaka arkadasinla konus.Konus derken ayni is yerinde calistiklari icin ilerde yine senin icin sorun olmamasi icin bayanin ordan ayrilmasini iste.Bundan sonra hersey senin elinde istedigin gibi olaylara yon ver.

Bence olayın en kötü yanı üçüncü kişinin iyi bir arkadaş olması... Üçüncü kişi hakkında acaba nesıl bir yol izlenmeli?

ayyyhh inanmıyorum bide sarılmak istiyor hee
arkadaşım gelme böyle demogojilere,duygu sömürüsüne,
bunu baştan düşünücektii
ben böyle bir şeyi asla affetmezdim:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…