eşimin arkadaşımla ilişkisi var

kimileri de karşına al konuş diyo eğer ki adam yapmışsa tabi günahını almak da istemiyorum,evet yaptım diye bir dürüstlük sergileyecek bir kişi olabilir mi??hayır der dikkat eder belli etmemek için bir daha.neyse ya umarım kuşku yerini ferahlığa ve mutlu son denilen aşka ailenin yıkılmamasına bırakır.

acaba neler oldu 2 saati geçmiş çıkalı..merak ettim doğrusu..inşallah bişey olmamıştır ama bu kadar şüpheleniyorsa var bişey arkadaşlar bence ama bugün yakalar mı yakalamaz mı belli değil..bugün buluşmaya dabilirler

telefonu evde unutmasaydın keşke arkadaşım ya.kapının önünde beklerken eşinide arayabilirdin.içerden telefon sesi geliyosa o an orda olup olmadığını anlardın

başından sonuna okudum ve şuan merak içindeyim,inşallah şüphelerinde yanılıyosundur

Hala dönmedin anlaşılan gerçi saat de bayagı olmuş inşallah kötü şeyler görmemişsindir...Allah başa vermesin ve köti insanlardan korusun..

arkadaşlar önce derin bir ohhhhh çekiyorum ve başlıyorum anlatmaya,

evet dediğim gibi tedirgin bir bekletişin ardından ben yürüyerek gelecek ve arka arkaya apt a girecek eşim ve arkadaşımı beklerken servis geldi evin önünde durdu ve arkadaş indi tek başına ,tabi hemen ayrılmadık ordan biraz daha bekledik o esnada eşimi aradım açtı tel i.konuştuk kaçta gelirsin diye aradım dedim,erken gelirim canım çok geç kalmam dedi 10-10.30 gibi dedi .arkadan erkek sesleri geliyordu ,ve tabak çanak ve hafiften bi müzik sesi..nasıl rahatladım anlatamam .

cok sevındım senın adına ama meraktan catladım burda kac saattır sadece bu sayfayı actım devamlı yenılıyorum hep bekledım senı umarım tamamen suphelerınden kurtulursun...gecmıs olsun arkadasım...

:dance:

canımmm çok sevindimm yaaa iinan çok sevindim...
eşin eminim seviyordur seni ama sen kendine tekrar aşık et..kendine çeki düzen ver vee bence her ihtimale karşın sen tetikte ol yani arkadaşınla yüz göz olma yine de sen bence...
ayy vala çok sevindim yaa

ama burada kalmayacak ,bu akşam şans onlardan yanaydı ,bunca şüphe benim paranoyam olamaz ,bunca raslantı mümkün değil ,
birçok arkadaş sormuştu şimdi cevaplıyorum ,eşinden böyle bişey beklermisin demişti yani ona güvenin ne kadar demişti .ona güvenim yok ,bunca didinme sebebimde bu zaten,her konuda kefiliyim sonsuz güvenirim ama bu konuda hayır

neyse,bir konuyuda kazasız belasız bitirdik. çok sevindim. hadi gözünüz aydın.....

hay Allah,erken bu konuyuda kazasız belasız bitirdik demişim... sizin şüpheler geçmedi demek ki....

neyse,bir konuyuda kazasız belasız bitirdik. çok sevindim. hadi gözünüz aydın.....

aynen canım
herkes çok sagduyulu yorumlar yaptı..konu sahıbı arkadaşta sagduyulu ve objektıf yaklaştı..bız yorumcularda.....:içelim::hooray::enbuyukkk:a.s.
ama en çok tahmın ettıgımız gıbı olmadıgına çok sevındım :içelim::içelim::teytey::teytey:

hay Allah,erken bu konuyuda kazasız belasız bitirdik demişim... sizin şüpheler geçmedi demek ki....

tabiki geçmedi canım,sadece bu akşam onları beraber görmedim diye ortada bişey yok değil ,bunca zaman olduğunu düşündüm bir olayla mı vazgeçeceğim,peşini bırakmak yok,amacım ispatlamak değil ,amacım bu şüpheden kurtulmak..

Kesinlikle haklısın tatlım kaydirigubbakcemile5

Tam her şey yoluna girmiş derken bu mesajını gördüm.Sanırım sen kendini iyice aralarında ilişki var olayına sabitlemişsin. Ne olursa olsun inanacak gibi değilsin.
Valla güzelim sen burada bak kaç gündür kendi kendini yerken ne eşinin nede arkadaşının hiçbir şeyden haberi yoktu. Onlar rahat rahat günlük hayatlarını yaşarken sen kendi kendini yedin bitirdin. Yani sonuçta zararın kendine oluyor. Lütfen biraz rahatla ve olayları akışına bırak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…