eşimin arkadaşımla ilişkisi var

aynen çubugum yaaa
off offf çok zor bunlar çok
suan Sedef için çok zor
insallah hiç birsey yakalamaz :-(((

ay iyice inandırdım kendimi kadının evine girecekler diye.offff belki dışarda yemek filan yiyecekler ..yada başka yere .ooff deliricem yaaa..yalnış bişey yapmak istemiyorum..

canim nereye giderlerse gitsinler evleriniz yakin oldugu icin birlikte donuceklerdir. hatta esin onu evine birakicaktir. gittikleri yerden yakalayamazsan bile donuslerinden yakalarsin. bu gece cok onemli. dogru karar ver...

bende okudum yorumların çoğunu..
nacizane fikrim şu madem bu çok yakın bir arkadaşınız akşam 8 gibi direk evine gidin kapısını çalın eşim yemekte sıkıldım falan diyin evde..
öncesinde de evde olup olmadığından bir şekilde emin olun ki kapıyı açmazsa size şüpheleriniz ne yazıkki doğrudur diyebilirsinz..

ay iyice inandırdım kendimi kadının evine girecekler diye.offff belki dışarda yemek filan yiyecekler ..yada başka yere .ooff deliricem yaaa..yalnış bişey yapmak istemiyorum..

ayy canım öyle deme biz şu anda en kötü ihtimalleri düşünüyoruz
inşallah sadece şüphe ile kalır bu
inşallah bişey çıkmaz
bende aslında dışarıda başka bi yere gideceklerini düşündüğüm için bankanın orda bekleyin takip edin demiştim ama yetişemezsiniz galiba şimdi

Ay Sedef'cim bi sakin ol once ya iyice paranoyak olmussun gibime geldi
Gerçekten de iyi yapacagim derken herseyi eline bulastirma
Umarim yarin hayirli haber bulurum burda
Inan çok uzuluyorum suan bunlari yasamana

umarım bu geceden içinizi rahatlatacak yuvanızı kurtaracak bir sonuç çıkar...

yalnışmı yapıyorum acaba ne olur biri içimi ferahlatsın ..arkadaş şimdi beni almaya gelecek .önce biraz onda oturucaz ,gelişlerine yakın çıkıcaz..

yanlış değil.. tabiiki içinizde bir şüphe varsa ve bu şüpheyle yaşayamayacaksanız araştıracaksınız..

evlı bekar cırkın guzel hıc farketmez
onyargıda degıl bu
kadının dusmanı her zaman kadındır......
ayrıca sedefcım umarım umarım ınsallah boyle bırsey yoktur

canim nereye giderlerse gitsinler evleriniz yakin oldugu icin birlikte donuceklerdir. hatta esin onu evine birakicaktir. gittikleri yerden yakalayamazsan bile donuslerinden yakalarsin. bu gece cok onemli. dogru karar ver...

evet çok doğru birlikte dönücekler mutlaka ve eşin onu evine bırakıcak
vallahi çok önemli bir karar sedefcim
doğru bir karar vermen lazım

yalnışmı yapıyorum acaba ne olur biri içimi ferahlatsın ..arkadaş şimdi beni almaya gelecek .önce biraz onda oturucaz ,gelişlerine yakın çıkıcaz..

ben olsam bende aynısını yapardım sedefcim
hatta dediğim gibi ben işyerinin oralarda beklerdim arabanın içinde
nereye gidiyor napıyor takip ederdim
şüpheyle yaşamaktansa öğrenir ona göre davranırım

Zor bir durum..
Insanin icine ufak bi süphe girmeyedursun.. Yer bitirir insani..
Arkadasim;
caktirmadan kocani ve o kadini takip edecek bir yöntemin varsa,icinin rahatlamasi acisindan takip et derim ben
Yanlis görmüyorum bu hareketi, ben olsam ben de ayni seyi yapardim..

kızlar çıkıyorum ve dualarınızı bekliyorum .içim içime sığmıyor ,ne ile karşılaşacağım allahım yardım et ne olur ..

boslukları baya guzel dolduruyorsunuz
kadın kendisi emin degil, ortada somut bisey yok
ama masallah herkes ne kadar negatif konusmus
arkadas yarin gelecek ve yanlis anlamisim oyle bisey yokmus diyecek bence

Herkesin istediği de o zatan

Umarım bütün kuşkularınız yersiz çıkar.
Ama bu şüpheden kurtulmak için de tek yol bu gibi görünüyor.
Eğer iş çıkış saatinde kadın o eve girmezse bir süre sonra arayıp sana gelicem deyip ağzını arayabilrsiniz.
Ya da gece sonuna kadar beklersiniz.
İnşallah kötü bir şey çıkmaz da biz bu senaryoları boşa kurmuş oluruz.
Hakkınızda hayırlısı.

kızlar çıkıyorum ve dualarınızı bekliyorum .içim içime sığmıyor ,ne ile karşılaşacağım allahım yardım et ne olur ..

dualarımız seninle canım
inşallah düşündüğümüz gibi birşeyle karşılaşmazsın
yarın hayırlı haberlerini bekliyoruz
hadi kolay gelsin

ayyy bende paronayak oldum inş güzel haberlerle gelirsin. allah korktuğun yere uğratmasın cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…