eşimin arkadaşımla ilişkisi var

Öncelikle umarim gercek degildir diye kendi kendime söyleniyorum..
Olmaz diye birsey yoktur,hayatta hersey olabilir..
Ama elinde bir delil yokken ve sadece süphe ile bakmaniz bunun dogrulugunu kanitlamaz..
Bu senin sucun degil,sana öyle izlenim vermisler ve sende süphe etmeye baslamissin..

Birza hafiyelik yapacaksin,esinle aksam oturdugunda ona bu hikayeye benzer hikayeler anlatacaksin,tepkisini ölceceksin.Zaten bir insanin cekindigi seyler yüzünde belli olur..

Örnek gecen bir arkadas vardi burda,komsusunun kocasi bu bayan arkadasa yanasmaya calisiyordu..Sende buna benzer hikayeler anlatacaksin esine,bakalim ne diyecek,Ama ondan süphelendigini belli etmeyeceksin..Sadece gecen biryerde okudum böyle böyle olmus,nekadar tuhaf insanlar var böyle diye konuya gir,onun tepkisini ölc..

Benim esim beni bu zamana kadar aldatmadi(bu aldatmaz anlaminada gelmez)
Ben arada ona bir msj verecegim zaman,baksana böyle böyle olmus deyip tepkisini ölcüyorum..Hani bizim basimiza gelse ne yapardin anlaminda...

Kolay gelsin.

boslukları baya guzel dolduruyorsunuz
kadın kendisi emin degil, ortada somut bisey yok
ama masallah herkes ne kadar negatif konusmus
arkadas yarin gelecek ve yanlis anlamisim oyle bisey yokmus diyecek bence

inşallah bu şüphen yersizdir ve inşallah gerçek değildir..
ama ben kadınların sezgilerinin hep çok kuvvetli olduğuna inanırım..
yine de gerçek olmamasını ümit ediyorum

arkadaşlar hepinize teşekkürler birsürü öneriler var ne güzel.inanın biraz olsun içim ferahladı..bugün kızımı kreşe vermek için birkaç yer gezdim.bir arkadaşın arabası var onunla çıktım ..biraz kafamı dağıttım ,dışarıda bi yemek yedik.arkadaş az çok biliyodu durumu ,o da bazı fikirler verdi.arabasıyla arkadaşın kapısında beklemeyi ve giren çıkan olacakmı diye takip etmeyi önerdi,biraz önce de eşim aradı çıkışta bi müşterinin kredi işi varmış onunla yemekte görüşücez ben ve müdür dedi,acaba doğrumu bilmiyorum ama geç gelirim dedi..

hala supheleniyormuusn peki
ne yapacaksin kizini krese vermen iyi olabilir
ne yapacaksin peki takip edicekmisin esini

"boşanınca çok sık gelmesini istemedim açıkçası çünkü güzel bir kadın .." bu düşüncenize çok üzüldüm doğrusu. O sizin arkadaşınız ve arkadaş arkadaşa zor günlerde lazım diye düşünüyorum ben. Kendisinden kaynaklı istemiyorsanız bişey diyemem ama konumundan kaynaklı bunu düşünmenizi esefle kınıyorum ben, ve böyle düşünen diğer arkadaşlarıda. Biliyorum dul olup hakikaten kötü olanlarda var ama dul olup en sadık dostlarınızdan daha sadık olabilecek olanlarıda var. O kişiyle alakalı. rumuzunu yanlış hatırlamıyorsam fırtınakızına sonuna kadar katılıyorum. Bu siteyi takip ediyorum ama sadece ve sadece bu konu için üye oldum. baştan 3-4 sayfa okudum gerisine yetişemedim o yüzden konunuz ne boyutta bilemiyorum umarım düşündüğünüz gibi bir şey yoktur. Bunları neden yazmak istedim kısaca anlatayım sizlere arkadaşlar; ben çok severek bir evlilik yaptım ve 3 yıl evli kaldım, ayrıldım. Evet şuan sizlerin tabiri ile dulum. Ama ben kendimi öyle hissetmiyorum, çünkü ben evliliğimi yaşayamadımki dulluğumu hissedeyim. ama malesef çevreden zaman zaman bunu hissettiriyor insanlar zorla.

konunun devamını okumadığın için yargılıyorsun , bunu baştaki sayfalarda açıkladım kaçırmışsınız ..arkadaşım evli ikende başkasıyla ilişkim var demişti ve beni kendisinden zaten o zaman soğutmuştu,boşanınca daha bir rahatladı,bu onun karakteri ile ilgili bir durum,konumuyla ilgili değil..

ben olsam bu şüpheyle kendimi yiyeceğime eğer varsa kendi arabamla yoksada bugün görüştüğüm arkadaşın arabasıyla arkadaşıma rica eder kocamı izlerdim
ne olursa olsun
eşimin işyerine gider çıkışını beklerdim uzaktan
sonrada nereye gidiyor diye izlerdim
bu şüphe insanı mahfeder

yadaaa eşinle ilişkisi olduğunu düşündüğün kadını ara
akşama sana geliyorum oturmaya diye ağzını yokla bakalım ne diyecek

bak canim hazir eline firsat gecmis. oncelikle arkadasini ara. esim gec gelcekmis aksam goruselim mi de? bakalim tesaduf bu ya onun da ayni saatte isi var mi???kötükedihüso eger musaitse en azindan esinin bu kez yalan soylemedigini bilirsin. ya da soyle de yapabilirsin, arabasi olan arkadasinla birlikte, esinle iliskisi oldugun arkadasini bu aksam napior seklinde takip edebilirsin. yani bu gunu kacirma sakin... iyi degerlendira.s.

benimde iyi konuştuğum bir arkadaşım vardı, dertleşirdik. onunda zaman zaman eşiyle problemleri vardı ve tavsiyelerde bulunurduk birbirimize ama ben ayrıldıktan sonra eşini benden kıskanmaya ve bunuda bana hissettirmeye çalıştı ve bunu özellikle yaptı. Nasıl kırıldım nasıl üzüldüm ve nasıl yıkıldım anlatamam sizlere. ve o günden sonra her türlü uzaklaştım ondan, hiçbirşeyimi paylaşmadım paylaşmasınada izin vermedim. Oda bunu anladı tabii. Benim için bitti, bunu hissettirdim bende ona. belki oda kendi kafasında farklı düşündü. Bak bak nasıl anladı ayağını denk alsın işte böyle falan diye düşünmüştür belkide. ama o benim için bittiği için uzaklaştım ben ondan. Ama şuda bir gerçek onu Allah'a havale ettim. Yuvasına birşey olmasın, eşiyle ayrılmasın sakın ama oda benim hissettiklerimi elbet birgün hissetsin. Oda aynı muameleyi görsün.

şunu demeye çalışıyorum arkadaşlar önyargılı olmayın. Eğer arkadaşınız eşinizle ilişkisi var ise bu dul olduğu için değil namussuz olduğu içindir, bunu sakın unutmayın. Allah yardımcınız olsun inşallah.

yadaaa eşinle ilişkisi olduğunu düşündüğün kadını ara
akşama sana geliyorum oturmaya diye ağzını yokla bakalım ne diyecek
bu iyi fikir ama şimdi ararsam orda görüşürlerse ya karın bana geliyomuş diye iptal ederler eğer bir buluşma olacaksa

bu iyi fikir ama şimdi ararsam orda görüşürlerse ya karın bana geliyomuş diye iptal ederler eğer bir buluşma olacaksa

canım şimdi aramıycaksın zaten
mesela kaç gibi çıkıyor eşin
7 diyelim atıyorum
biraz zaman geçsin hani iş görüşmesi ya gidecekse gitsin
1 saat sonra 8de ara mesela
bakalım kadın ne diyecek
iş topantısındayım falan derse anlarsın zaten bi işler karıştırdıklarını

sanırım yanlış anlaşıldım ama benimde demek istediğim tam olark bu işte. Sizin arkadaşınız zaten öyle bir yapıdaymı eğer gerçekten eşinizle ilişki yaşıyorsa. Ama siz onun bu kişilikte olduğunu sonradan farketmişsiniz yada arkadaşınız olduğu için konduramamışsınız belkide

Bende ayni sekilde
firsat eline geçmis arkadasim, bence hiç dusunme
ya o kizi ara ve bak bakalim evdemi
yada esini izle
sen orda boyle suphe duydukça benimde içime bir darlik geldi
bu suphe insani mahfeder çubugum dedigi gibi

işte arabası olan arkadaş bugün yapabiliriz bu işi dedi ..hatta onu arayıp bu akşam yine geç gelicekmiş napalım gidelimmi kadının kapısına dedim süper fikir dedi ,15.dakika sonra çıkış saatleri,8 gibi evde oluyolar .servisle ikisinin de aynı kapıda ineceğini sanmıyorum başka bir yöntemleri olmalı ,çünkü serviste başka arkadaşları da var ..

Bende ayni sekilde
firsat eline geçmis arkadasim, bence hiç dusunme
ya o kizi ara ve bak bakalim evdemi
yada esini izle
sen orda boyle suphe duydukça benimde içime bir darlik geldi
bu suphe insani mahfeder çubugum dedigi gibi

vallahi yaa nerdeyse gidip ben takip edicem adamı

tamam sedef işte bu süper
bence bankanın oraya gidin dicem ama çıkış saatlerine az kalmış yetişemezsiniz
sen kadının evine gittiklerinden şüpheleniyorsan kadının evinin civarlarında arabanın içinde karanlıkta bekleyin
kadın girsin bakalım
baktın eşinde sonradan geldi içeri giriyor
ensesine yapışıp hayatım evin yolunu şaşırdın herhalde diye basıverirsin
yadaaa tam eşin kadının kapısının zilini çalarken meselaaa :jeyyar:

arkadaşım amacım seninle çatışmak değil, yanlış analam beni karşında değilim yanındayım bende. Umarım öyle birşey yoktur. amacım biraz empati sağlamaktı. bu arada okuyamadım sayfaları bir şeyler öğrenebildinmi, varmı aralarında bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…